İçeriğe Yönlendir

Turbo Sümbül

Ali Darbaz

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Bu bölgeler sıra sıra boşaltılmalı:

ya geri dolduğunda deprem olursa?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

ya geri dolduğunda deprem olursa?

ha ha yanlış yere paste etmişim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Yazılım güncellemesi için benden istenen ücret. 

Harita dosyası için araç şasi no ve media nav sürümü gerekiyor

Araca uygun dosyayı hazırlayıp(her araca göre orj dosyayı hazırlamak gerekiyor) gönderiyorum. 

Malum bu iş için zaman ve emek harcıyorum bu nedenle;

2022 O3 3D Başarsoft Harita fiyatı 350₺
2023 O3 3D Başarsoft Harita fiyatı 500₺

Gerekiyorsa Sistem sürümü de ayrıca 150₺ oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

nesyeki sizinkilerde gateway dedikleri engelleyici yok rahatça yazabiliyorsunuz, bizde okuma var yazma yasak, aldatmak basit tabii yolunu buldularda zaten yapacağımızı yaptığımız için uğraşmıyorum bende...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

nesyeki sizinkilerde gateway dedikleri engelleyici yok rahatça yazabiliyorsunuz, bizde okuma var yazma yasak, aldatmak basit tabii yolunu buldularda zaten yapacağımızı yaptığımız için uğraşmıyorum bende...

abi maksadım pid öğrenmek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Vay be Hipodromun dibine araba park edeceğim aklıma gelmezdi... 

100 km uzun yol otoban sürüşü yaptım.. İnanın ister 90 ister 110 yapın yanınızdan otobüs tır geçsin sizi sirkelemeye yetiyor. Sanırım Formula 1 teknolojisi side skirt yaptırcam. Bu iş böyle olmaz. 

IMG_20230827_122455.jpg

IMG_20230827_122645.jpg

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Evren Erakçora yazdı:

Pahalı lastik alsaydın biraz telafi ederdi.

Rus forumlarında özellikle Driveru bu lastikler hakkında yorumlarlar dolu. Henuz kötü diyen görmedim.. Kendi yorumuma gelince çok ağır bir lastik, daha hafif lastik taksaydın daha fazla savrulurdum. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ali Darbaz yazdı:

Rus forumlarında özellikle Driveru bu lastikler hakkında yorumlarlar dolu. Henuz kötü diyen görmedim.. Kendi yorumuma gelince çok ağır bir lastik, daha hafif lastik taksaydın daha fazla savrulurdum. 

Ağırlığına bakma sen, Michelin, conti tak bak nasıl yol tutuyor.  Ucuz lastiklerde direksiyon hissi zayıf oluyor. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

650'ye yaris hibritler var. 700 yazmış da bu piyasada 650 ye verirler. servis bakımlı. en fazla pil değiştirirsin. o da bi ihtimal yani. değişmeden de uzun süre gidebilir.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Araba ile Sariyerin fekaladenin fevkinde inanılmaz dik rampalarında keyifli bir sürüşten sonra bir mola..

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

650'ye yaris hibritler var. 700 yazmış da bu piyasada 650 ye verirler. servis bakımlı. en fazla pil değiştirirsin. o da bi ihtimal yani. değişmeden de uzun süre gidebilir.

hem ufak hemde yedekparçası pahalı. Köyeden eve 500 kilo erzak getiremez. Kırılan symbol dikiz sinyalini 25 lira verdim ben. 

IMG_20230827_164216_Original.jpeg

IMG_20230827_164149_Original.jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Ali Darbaz yazdı:

100 km uzun yol otoban sürüşü yaptım.. İnanın ister 90 ister 110 yapın yanınızdan otobüs tır geçsin sizi silkelemeye yetiyor. 

Evren Erakçora yazdı:

Pahalı lastik alsaydın biraz telafi ederdi.

zamanı geldi: 

Umut Taşlı yazdı:

araba belli, lastik alırken 195/60r15 gibi bir tercihle taban genişletilip, yanaklar da biraz olsun daraltılabilirdi.

bu saatten sonra 3,5 cm yay, spacer, sarı koni falan diye gider artık abi arayışın arabayı şeritte tutacağım diye

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Evren Erakçora yazdı:

Ağırlığına bakma sen, Michelin, conti tak bak nasıl yol tutuyor.  Ucuz lastiklerde direksiyon hissi zayıf oluyor. 

Sembolün kasa hafif ve dengesiz ne takarsan tak tır otobüs vs yanından geçerken silkeler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Koray Demir yazdı:

Sembolün kasa hafif ve dengesiz ne takarsan tak tır otobüs vs yanından geçerken silkeler.

Alet fabrika verisine göre 980 kilo gibim bişey.. 

AIL4fc_oMXgwDwkxuvem7eJG001teya8XL61O4-f

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Koray Demir yazdı:

Hiç kullanmadım, zayıf demek ki. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

mazda mx5 de 950kg. Ama yola yapışarak gidiyor 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

mazda mx5 de 950kg. Ama yola yapışarak gidiyor 

Sembole baksana biraz eğilsen geçersin altından değmeden

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Ali Darbaz yazdı:

Arkasındaki Fiesta nin ruhsat ağırlığı 960 kg dı. İlginç 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Rus forumlarında özellikle Driveru bu lastikler hakkında yorumlarlar dolu. Henuz kötü diyen görmedim.

ruslar evin altında neşeli sıvı da üretir, farklı bir coğrafya

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Arka far hazır soluk iken, ön arkayı komple makyajlı far stop a çevirirdim. Bunlardaki eco modu gerçekten yakıtta etki ediyor mu ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...