İçeriğe Yönlendir

Düğmeye Basılmış

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Süleyman Can

Herkes günün birinde alıcı da olur satıcı da. Serbest piyasaya müdahale söz konusu olunca komünist olduk diye tribe giren tayfa müdahale edilsin yaa diye isyan ediyor. Bir malın piyasadaki değerini her yerde aynı şey belirler. Bu göstermelik önlemleri 1 günde hacklediler bile.

Sorun belirsiz olan kur. Yüksek de olsa bir yerde sabitlense, piyasa fiyatları da elbet duracak. Sonrasinda insalar da parasi neye yeterse onu alip satacak. Firsatci dedikleri saticilarin da mallari elinde kalinca mecburen indirecekler. Bu sorun cozulmedikce Yurt dışından arac da gelse bilmem hangi yasa da çıksa fayda etmez.

Desteklediğim tek değişim Tesla'nin başlattığı online satış. Araya aracilari sokmadan bayi karini da pesin odeyip direkt fabrikadan halka satış. Ha bunun da eksi getirisi otomotivde istihdam azalması olur ama vaziyet onu gerektiriyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Süleyman Can yazdı:

Herkes günün birinde alıcı da olur satıcı da. Serbest piyasaya müdahale söz konusu olunca komünist olduk diye tribe giren tayfa müdahale edilsin yaa diye isyan ediyor. Bir malın piyasadaki değerini her yerde aynı şey belirler. Bu göstermelik önlemleri 1 günde hacklediler bile.

Sorun belirsiz olan kur. Yüksek de olsa bir yerde sabitlense, piyasa fiyatları da elbet duracak. Sonrasinda insalar da parasi neye yeterse onu alip satacak. Firsatci dedikleri saticilarin da mallari elinde kalinca mecburen indirecekler. Bu sorun cozulmedikce Yurt dışından arac da gelse bilmem hangi yasa da çıksa fayda etmez.

Desteklediğim tek değişim Tesla'nin başlattığı online satış. Araya aracilari sokmadan bayi karini da pesin odeyip direkt fabrikadan halka satış. Ha bunun da eksi getirisi otomotivde istihdam azalması olur ama vaziyet onu gerektiriyor.

onu da alamıyoruz nasılsa...

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Valla önce kanun koyucular kendine ayar verecek milleti düzeltmek yerine.
Tüikçileri enseye tokat ata ata 3 harfli marketlerde gezdiresim var :)

• Beğen 4
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Benim arabaya çıkma orijinal ESP ve koltuk ısıtma düğmelerini alsam, yerleri de hazır zaten, takıversem, düğmeye basınca çalışır mı ki?

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Çağlar Bayur yazdı:

bir şey yanlışsa her şey yanlıştır

bir adam yanlış

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Murat Sahın yazdı:

Benim arabaya çıkma orijinal ESP ve koltuk ısıtma düğmelerini alsam, yerleri de hazır zaten, takıversem, düğmeye basınca çalışır mı ki?

Hayır. Jiroskop direksiyon açı sensörü gem modülü vs lazım. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

İlk düğmeyi yanlış ilikledik.

benim şortta düğme bile yok

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Adam arabayı koyar ilana, yanına eski bir tabak, çanak dede yadigarı antika. İkisi bir arada satılıktır , ayrı teklif etmeyiniz der. 3 kuruşluk tabağa 300 bin fiyat der, artı arabanın değeri olur 300 bin yukarı. Kimse Türk'ün aklıyla dalga geçmesin :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Servet Aydın yazdı:

Hayır. Jiroskop direksiyon açı sensörü gem modülü vs lazım. 

E ama bunlar olmadan sadece düğmeye basmak yetmez mi? Neticede düğmeye basmış oluyoruz :) 

Şaka bir yana, ben sarı sitede bir fiyat değişimi gözlemlemedim. Ya kimsenin umurunda değil ya da kimsenin umurunda değiliz, yav he he deyip geçiştiriyorlar. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

E ama bunlar olmadan sadece düğmeye basmak yetmez mi? Neticede düğmeye basmış oluyoruz :) 

Şaka bir yana, ben sarı sitede bir fiyat değişimi gözlemlemedim. Ya kimsenin umurunda değil ya da kimsenin umurunda değiliz, yav he he deyip geçiştiriyorlar. 

bu olaydan bağımsız favori yaptığım araba fiyatlarında düşüş bildirimleri geliyor

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu olaydan bağımsız favori yaptığım araba fiyatlarında düşüş bildirimleri geliyor

Satamıyorlar ki Tansu, bir tane mk2,5 focus titanyum var favorilerimde, 500-600 bin tl arasında fiyat yukarı aşağı gidip gelip duruyor. ARaba bildiğim bir araba, hatasız desek yalan olmaz, çok temiz. Yani satılmaması için ortada sadece fiyat durumu var, mevcut piyasaya göre pahalı da yazmıyor fiyatı. Ama satılmıyor. Fiyatlar çok yüksek, krediler kapalı, ciddi finansman sorunu var, diğer taraftan da yönetimden bir beklenti söz konusu bu duruma el atılması açısından. Atılır mı kısmına yorumum yok ama beklenti beklentidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Detayını bilmiyorum ama geçen Adventure İstanbul youtube kanalında konuşuyorlardı.. Bayiler Honda Türkiye'den motosikletleri para verip satın alıyorlarmış, sonra kendileri üzerine kar koyarak satıyorlarmış ve buna kimse karışamıyormuş. Dolayısıyla liste fiyatı falan hikayeymiş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Yurdaer Elay yazdı:

Detayını bilmiyorum ama geçen Adventure İstanbul youtube kanalında konuşuyorlardı.. Bayiler Honda Türkiye'den motosikletleri para verip satın alıyorlarmış, sonra kendileri üzerine kar koyarak satıyorlarmış ve buna kimse karışamıyormuş. Dolayısıyla liste fiyatı falan hikayeymiş...

Dolar 19 du. Bizim bir abiye akıl verdim. 200.000 TL'lik anten kablosu aldı. Güzelde İskonto almış. Peşin fiyatına 8 taksit. Daha bir ayda yüzde 25 ekledi üzerine dedi. Taksit bitene kadar kablolar 500k olur. Oda bana şunu dedi.

Kısın ortasina doğru bayilerden taksitle motosiklet al depoya at yaz başı bayi yok satıyor.... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Şimdi araç fiyatlarını fırsatçılar yükseltti diyor ya devlet togun fiyatına kim zam yaptı ?

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bizim galarici hala watsap durumuna sıfır egea koyuyor. :)

Kasimdan bu yana bir bayii kadar sıfır egea sattı.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bizim galarici hala watsap durumuna sıfır egea koyuyor. :)

Kasimdan bu yana bir bayii kadar sıfır egea sattı.

one galerici to rule them all

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağlar Bayur yazdı:

benim şortta düğme bile yok

Bende şort bile yok, anadan üryan dalarım denize, herkes bi anda kaçıyor ama anlam veremiyorum 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Harun Özden

Kdv %18'den %20 çıkarılmış. Telefon kayıt ücreti 20bin TL olmuş :unsure2:

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Harun Özden yazdı:

Kdv %18'den %20 çıkarılmış. Telefon kayıt ücreti 20bin TL olmuş :unsure2:

%2 artış için klavyemizi eskittiğimize değmez.  

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...