İçeriğe Yönlendir

Egea E-Torq Fiyatları

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Baktığım araçlar 2015 üstü otomatik olanlar. Urban veya lounge paket. 70-80 bin km altındaki ilanlara bakınıyorum. 

şu araba temiz gibi. Fiyat sıkalası ile 675-800 arasında. Normal mi bu fiyatlar? 

mesela bu araba nasıl sizce?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1,6-e-tork-otomatik-hatasiz-egea-boya,degisen,tramer-yok-943841275/detay

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

725 bin tl ye ikinci el egea almak...

aynı paket manueli bayide 630 bin lira. 1.4 motor ama. 

diyelimki 1.4 benzinli’nin otomatiği olsaydı liste fiyatı 730 bin olurdu. Bayide araba yok. Varsa da üstüne 100 bin istiyorlar. Etti 830 bin

. Burada konu yine 2.elin uçukluğuna geldi. 

Arabadan anlamayan kişiler için piyasası bol olan araba iyidir. Yoksa aynı paraya c5 otomatik var 10 yaşında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gülkokan yazdı:

Egea bol ama 1.6 motor seçeneği çok az oda ayrı soru işareti

brezilyada üretilmiş az gelmiş ama tork konvertörlü lpg uyumlu 1.6 motor bence de çok iyi kombinasyon

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Clio al

Boş paket 130’luk otomatik berlingo 760 liste fiyatı. Var mı acaba bayide soracağım. Olmazsa clio. O da ucuz değilki

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

güzel kombinasyon da makyajlıda olmaması bariz dezavantaj bence. clio makyajlandı ama makyajsızında benzer bir dezavantaj olmayacaktır misal (zaten daha güncel bir araç)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Boş paket 130’luk otomatik berlingo 760 liste fiyatı. Var mı acaba bayide soracağım. Olmazsa clio. O da ucuz değilki

Listeden ne bulursan al zaten o başka da, Clio al Clio. Otomatiktir Clio eyidir hojdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

En ucuz otomatik baz modeller. Bi yoklayalım. Adam madam sokalım bakalım bulabilir miyiz

i20 710’dan başlıyor
Rio 778
Sandero 754
C3 756
Corsa 800
Clio 766
Berlingo 768

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

+200 şuan 

bayi mi +200 elden istiyor 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Doğan Arşiray yazdı:

725 bin tl ye ikinci el egea almak...

Tımarhane.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bayi mi +200 elden istiyor 

Modeline göre evet.

2008 hemen teslim vardı mesela geçen hafta simdi var mı bilmem paracokomel 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Modeline göre evet.

2008 hemen teslim vardı mesela geçen hafta simdi var mı bilmem paracokomel 

Clio bakıyorum. 120bin km’ye kadar otomatik, 600-700 bin arası var. Eder mi? 

dizel

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

120 bin km çok.

Tce EDC çok mu para. Biz manuel  2020 sattık yakın zaman 600 civarı diyelim. Onun otomatiği 700 e bulman lazım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2022-otomatik-fb-plaka-6.001km-fume-hatasz-teslaekran-garanti-18-1107378034/detay

Şöyle bişi al geç 

120 bin derken en fazla. 50-60 bin civarında çoğu 

1.0 lara bakıyorum. Onlar da iyi. 

piyasa arabaları ile bi tık iyi arabalar 700-900 arasına sıkışmış. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

120 bin km çok.

Tce EDC çok mu para. Biz manuel  2020 sattık yakın zaman 600 civarı diyelim. Onun otomatiği 700 e bulman lazım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2022-otomatik-fb-plaka-6.001km-fume-hatasz-teslaekran-garanti-18-1107378034/detay

Şöyle bişi al geç 

mesela bu araç 735. 

bununla tıpatıp aynı ağır hasar kayıtlısı 725’ten ilanda :) 

Ama 

30bin km’ye kadar araçlar var. Kuşku uyandırmayan

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Biraz baktım da 750 bine kazalı 1.0 clio var. 2-3 yaşında. 

@Mert Gülkokan o arabayı bayiden bulsak 100 daha isteyecek bence

870’e gelir. Lpg ile ıvırı zıvırı kaskosu 900 :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Benim attığım ilanda olmayan ne? En ucuz hatasız tce EDC gibi bişi o ilan Galiba. Hatasız demiş 

Mert Gülkokan yazdı:

Valla ben 1.0 tce cvt clio 5 alır geçerim

Lpg de takarım mis gibi

1.0 lar 4 silindir MPİ Galiba bide. Cvt kısmına bişi demem de LPG'li turbo MPİ çiçek gibi olur valla.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Benim attığım ilanda olmayan ne? En ucuz hatasız tce EDC gibi bişi o ilan Galiba. Hatasız demiş 

1.0 lar 4 silindir MPİ Galiba bide. Cvt kısmına bişi demem de LPG'li turbo MPİ çiçek gibi olur valla.

O şekilde tek ilan. 750 bin liraya bile 30-40 bin km kazalı olanları koymuşlar ilana. Üstte linkteki ilanda araba sıfıra yakın ve hasarsız yazmış. İlginç geldi. Acil olsa acil diye yazardı. Bilemedim ama arayıp sorarım bi

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)

Tansu araç ne amaçla kim tarafından nerede ve ortalama kaç km kullanılacak dostum?

E-Torq + tork konvertörlü tam otomatik şanzıman çok sorunsuz, üstelik clio ile kıyaslanmaz eğer aile otomobili olacaksa. Ama şehir içi a-b noktaları arası sürekli git gel içinse clio 1.0 tce daha doğru seçim olur. 

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...