İçeriğe Yönlendir

Konsol Vidaları

Baran Arslan

Recommended Posts

Baran Arslan

Herkese merhabalar göğüsü kaplayan dış parlak plastiği tutan üstte 2 vida var gösterge tarafında herkesin bildiği gibi ancak bendeki 2 vida yok ve yerleri birazcık açılmış buraya ne yapmak gerekir ve bu vidayı klavuzunu nereden bulabilir siyah sac vidası deniyor ama bir türlü bulamadım yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bir oto nalburda uygunu bulunabilir yerleri büyümüş ise pul kullanılabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baran Arslan

Çağlar abi bakmadığım yer kalmadı bazısının ucu direkt sivri bazısı kalavuzlu yani vidanın döneceği yerle beraber veriliyor yaklaşık 1 senedir arıyorum şaka gibi 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

2 adet sac vidasının ön göğüs tarafında yine 2 adet ayağı sağlam halde olması lazım. o iki ayağın ucunda da resimdeki segmanlar olur. orijinali bu şekildedir. göğüs tarafındaki ayaklar kırıksa başka çözüm bulman lazım.

metal-vidali-sac-klips-800x800.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Baran Arslan

Hocam içerideki ayaklar sabit hiç bir sıkıntı yok ama bu segmanlardan takıyorum vidayı sıkacakken düşüyor içeriye ve vidalar tam denk gelmiyor gibi kaç mm bilmiyorum ucu nasıl olması gerek 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

vidaların ölçüsü aklımda değil ama aracın hb ise arka köselerdeki hoparlör bakalitlerini sabitleyen vidalarla aynı ölçüde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baran Arslan

Hocam aracım sedan ancak yarın tekrardan bakacağım nalburlara 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...