İçeriğe Yönlendir

Tesla Model Y Türkiyede Satışta

Ali Darbaz

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

galaksi mavi.

vergisi çoktur o paraya satılan elektriklinin. MTV ler acaip çünkü.

doğru dememişmi? hibrit arabanın temel mantığı şehir çinde emisyonları azaltmak değilmiydi? dolayısı ile tüketim de azalıyor. ama küçücük pil bitince yada hızlanmaya gücü yetmeyince benzinli motor sırtlanıyor arabayı. o motor küçükse yetmiyor işte.  fakat büyük benzinli motor ve kocaman pil olunca da oluyor amerikan iş hibrit sana. basınca gidiyor ama v8 kadar yakmıyor olay o. hibirt araba çok kompleks birşey. özellikle hem elektrikli dersi var hemde eskidikçe içten yanmalının derdi.

yani bence, şehir içi çoksa hibrit ve hatta hep elektrikli en doğru. uzun yol varsa dizel.

yanlış bakılıyor olaya. 

hibritle gidemediğim şehir olmadı. 3200m dağa çıktım. Tüm yollarda tüm eğimler dahil hız limitinde sürebildim. Güçten dolayı herhangi bir tehlike yaşamadım. (Kaldıki güçten dolayı tehlike yaşadığını söyleyen şöförlüğünü sorgulasın önce. Böyle bir olgu yok. Demekki tehlikeli sürüyormuş) Yakıtı da diğer benzinlilerden fazla olmadı. 

insanlar ne istiyor? Ben insanların sağlıklı düşündüğünü de düşünmüyorum gerçi. Kendi yoluma bakar geçerim 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

insanlar ne istiyor?

lpg

• Teşekkür 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Çağlar Bayur yazdı:

lpg

Çember daralıyor kaldı 17

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Çağlar Bayur yazdı:

lpg

Neyi yanlış yazdım ki gugıla :blush:

image.png.5724ce5081826dbdabdd478b13e9d8cc.png

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

lpg

LPG li büyük benzin motorlu hibrit yokmu? 2.5 litre benzinli artı ortboy bir pil? kesin vergisi çoktur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Tesla Y, şöyle bir baktığımda 3.1 milyon bence normal şu ortamda, parası olana sıkıntı değil.... benim 3 milyonum olsa alırmıyım? Hayır, keyfime bakarım :D

1.750

Doğan Arşiray yazdı:

LPG li büyük benzin motorlu hibrit yokmu? 2.5 litre benzinli artı ortboy bir pil? kesin vergisi çoktur.

Rav4

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...