İçeriğe Yönlendir

Pulsar 200NS Xenon için Gerekli Malzemeler

Serkan Yüksel 2

Recommended Posts

Serkan Yüksel 2

Herkese merhabalar. Pulsar200NS motosikletime mercekli xenon uygulaması yapmak istiyorum. Orjinal farları 55w h4 ve sürekli yanıyorlar. Kontak açıkken yanmıyor, motoru çalıştırınca bir an bekleyip yanıyorlar. Marş motoru ile aynı anda akım çekmiyorlar yani. Xenon için iyi bir yazılım olur bu sanırım. 

Osram Gen5 Balast + Kaliteli bir markadan D1S Xenon Ampul + Hella Bixenon merceğe ihtiyacım var. 

Bunları nasıl, nereden temin edebilirim? Bizzat gidip alma şansım yok. Tek imkanım internet ve sizlersiniz. Elinde olan yada ulaşması kolay olanlar tecrübeli olanlar vardır elbet. Parça temini konusunda yardım istiyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Sahibinden.com da bulabilirsiniz , güvenli alışveriş için sayfasında paylaştığı ürün gamına bakmanız yeterli :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sırrı Polat
On 04.01.2016 at 17:08, Serkan Yüksel 2 yazdı:

Herkese merhabalar. Pulsar200NS motosikletime mercekli xenon uygulaması yapmak istiyorum. Orjinal farları 55w h4 ve sürekli yanıyorlar. Kontak açıkken yanmıyor, motoru çalıştırınca bir an bekleyip yanıyorlar. Marş motoru ile aynı anda akım çekmiyorlar yani. Xenon için iyi bir yazılım olur bu sanırım. 

Osram Gen5 Balast + Kaliteli bir markadan D1S Xenon Ampul + Hella Bixenon merceğe ihtiyacım var. 

Bunları nasıl, nereden temin edebilirim? Bizzat gidip alma şansım yok. Tek imkanım internet ve sizlersiniz. Elinde olan yada ulaşması kolay olanlar tecrübeli olanlar vardır elbet. Parça temini konusunda yardım istiyorum. 

tek mi lazım çift mi ?

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Sırrı Polat

Bana ulaşırsanız elimde tek set var , yardımcı olurum.

05326302293

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...