İçeriğe Yönlendir

Ford Tourneo Courier Bi-Xenon'a Geçiş

Uğur Akın

Recommended Posts

Uğur Akın
(düzenlendi)

Merhaba arkadaslar. Ford tourneo courier aracıma bi xenon takıcam ama boyutta kararsız kaldım. Bu fara 3.0" bi xenon sıgar mı yoksa 2.5" mı sıgar kapaklarla beraber 3.0" sıgmaz dıye dusunuyorum ama yorumlarınızı beklıyorum. Şimdiden teşekkürler 

232545410btz.jpg

tarihinde Uğur AKIN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Farın arka kısmını da görmek lazım ama buradan alan çok kısıtlı  gibi görünüyor , 2.5" D2S yada H1 mini morimoto daha uygun olacak gibi ...

Yorum bağlantısı
Uğur Akın
(düzenlendi)

Önceki konumada cevap veren sizdiniz tesekkur ediyorum :) Sadece kafamı su karıstırıyor aydınlatma olarak 2.5 ıle 3.0 arasında fark olur mu lens ampul aynı dıyelım mesela odak olsun kesılme cızgısı olsun aydınlatma olsun herhangı fark olur mu ? 

tarihinde Uğur AKIN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Akın

Buda tam karsıdan cekım kendı aracım ve 3.0" bi xenon sıgacagını zannetmıyorum 2.5" kullanıcaz heralde 

IMAG1468.jpg

IMAG1469.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Çıplak gözle fark edilemeyecek ayrıntılar mutlaka vardır . 3" hella mercekte Mercedes a yada b serisi mercek kapağı ile denemek lazım , bu kapaklar daha kompak ...

Yorum bağlantısı
Uğur Akın

Sigar ama zor diyosunuz anladim 2.5" ile 3.0" arasi pek fark yoksa riske atmadan 2.5 takalim kapaklari angel takacagim icin 3.0 olmaz heralde tesekkur ederim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...