İçeriğe Yönlendir

Kia Cerato Koup için xenon

Etel Hakim İshakoğlu

Recommended Posts

Etel Hakim İshakoğlu

Merhaba,

2011 model Kia Cerato Koup arabam için xenon düşünmekteyim. Konunun oldukça yabancısı olduğumdan tavsiyelere açığım. Mercek, beyin, muayene sorunu, 6000K vs.

Yorum bağlantısı
taner eviş

Malzeme konusunda yardimci oluruz . Kendim yaparım derseniz malzeme temini için yardımcı olurum . Gerekli Bilgiler imzamda mevcut. Ordan gerekli iletişim bilgilerini veririm burdada benden daha tecrübeli abilerimle beraber her türlü sorularınıza yardimci oluruz ve yaparız beraber :)

Mercek kendi adıma yeni tip Hella kullanıyorum . Abiler ve üstadlar da genelde 4300 k ampul kullanılmasını tavsiye ediyoruz .

Muayenede ise orjinal ampullere tırnak yapılıyor ve hafif kusurla muayeneden geçiyor . Ya da yedek far ile halloluyor.

Eksiğim varsa abilerimiz düzeltir .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Merhaba,

2011 model Kia Cerato Koup arabam için xenon düşünmekteyim. Konunun oldukça yabancısı olduğumdan tavsiyelere açığım. Mercek, beyin, muayene sorunu, 6000K vs.

D1S kit kullanmalısın. Maliyeti en az 600 TL. tutacaktır.

Zaten orjinal (oem) parçalar kullanacağından 4300K olacak, 6000K vs. çakma kitlerde olan bir şey, önermiyoruz. Far yıkama ve otomatik seviye sistemin olmadığından muayeneden geçemezsin. Bu modifikasyonu yapanlar genellikle halojen ampul takarak muayeneden geçebiliyorlar. Kendin yapmayı düşünüyorsan yedek bir far seti alıp üzerinde çalışmanı öneririm.

post-4625-0-02884100-1424262356.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Etel Hakim İshakoğlu

Teşekkürler cevaplar için. Kendim yapamam muhtemelen ama cevaplarınıza istinaden ve forumda bulunan videolardan yola çıkarak en azından neye ihtiyacım var ve nasıl yapılır bilgisi sahibi oldum.

Yorum bağlantısı
Etel Hakim İshakoğlu

Basınçlı far yıkama, otomatik yükseklik ayarı olmayacağından dolayı aydınlatmada ileriye dönük sıkıntı yaşar mıyım?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...