İçeriğe Yönlendir

D2S Philips 4300k Odaklanma sorunu

Özgün Yıldırım

Recommended Posts

Özgün Yıldırım
(düzenlendi)

6000k olan philips ampullerimi yağışlı havada sorun oluyor diye değiştirdim ...fakat bu seferde sol farda az ama sol farın çizgisinde sağ tarafına doğru bir yoğunlaşma var yani sağ tarafımı aydınlatıyo 3 4 kere söküp taktım ama değişmedi zaten tek çeşit takılıyo istesemde yanlış takamam önceki 6000k yı taktığımda çizgi sapa sağlam çıkıyo...

Şekil tam olmasada buna benziyo

---\__ -\_______

Philips ampul acaba orj değil mi ? tavsiye edebileceğiniz başka bi ampul modeli varmı osramın falan?

tarihinde Özgün Yıldırım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

6000k olan philips ampullerimi yağışlı havada sorun oluyor diye değiştirdim ...fakat bu seferde sol farda az ama sol farın çizgisinde sağ tarafına doğru bir yoğunlaşma var yani sağ tarafımı aydınlatıyo 3 4 kere söküp taktım ama değişmedi zaten tek çeşit takılıyo istesemde yanlış takamam önceki 6000k yı taktığımda çizgi sapa sağlam çıkıyo...

Şekil tam olmasada buna benziyo

---\__ -\_______

Philips ampul acaba orj değil mi ? tavsiye edebileceğiniz başka bi ampul modeli varmı osramın falan?

Kesilme çizgisi ve ampullerin detaylı resimlerini ekleyebilirmisiniz Özgün bey.

Yorum bağlantısı
Özgün Yıldırım

Kesilme çizgisi ve ampullerin detaylı resimlerini ekleyebilirmisiniz Özgün bey.

Eve çıkmadan önce uğraştım ama foto çekmeyi düşünemedim moralim bozulunca unuttum...sağ farın çizgisinin sol tarafı eksik görünüyo yani yoğunlaşma sağa doğru kesilme çizgisinin orda değil

Yorum bağlantısı
Özgün Yıldırım

Sorun çözülmüştür ....Biraz kavga Dövüş olsada bi ampulu değiştirmemek için sekiz takla atan ,1.5 saatte 2 tane ampul takan ampulu değiştirmeyen , 3 kere git gel yaptıran insanları salak yerine koyanlara Teşekkür ediyorum İsim vermeyi çok istiyorum ama Huyum değil insanların ekmekleriyle oynamak istemiyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...