İçeriğe Yönlendir

Volvo S60 1 (2001-2009) Far Mercek Montajı

Selçuk Tom

Recommended Posts

ÇAĞLAR KASIMOĞLU
(düzenlendi)

Far camiyla onden kazanın ne alakası var. Olası bi kazada far cami kırılırsa zaten komple far değişir genelde cam bulmak imkansıza yakın çünkü. Herhangi bir sebepten tampon sokulup takılsa araba pert oldu dicek potansiyeli gördüm Çaglar :)

Ayakları kırık,camı sağlam far ile camı kırık ayakarı sağlam farı birleştirip, iki fardan bir far yapıyorlar :D Açılmış bir far gördüğümde 400 lira ucuza kaçıp temiz çıkma almak yerine iki tane kırık farı birleştiren yani önden kazalı bir araç imajı oluyor satarken.

tarihinde Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozan Kar

Ayakları kırık,camı sağlam far ile camı kırık ayakarı sağlam farı birleştirip, iki fardan bir far yapıyorlar :D Açılmış bir far gördüğümde 400 lira ucuza kaçıp temiz çıkma almak yerine iki tane kırık farı birleştiren yani önden kazalı bir araç imajı oluyor satarken. Bana kalsa buraya yazmazdım bile,cumartesi günü verirdim farcıya şu anda sıfır gibi olmuştu.

Sıfır far fiyatıda oldukça yüksek(tanesi 1700 TL). Sıfırınıda alınca iki tane almak lazım yoksa bir tanesi sırıtacak far cam renginden ve ampül kullanımından ötürü.

Cami kirilan farin ayaklarının sağlam kalmasida iyiymis. Allah akıl fikir versin ne diyim. Fari actım diye arabaya kazali diyen adamida tekme tokat kovalarım :D

Yorum bağlantısı
ÇAĞLAR KASIMOĞLU

Cami kirilan farin ayaklarının sağlam kalmasida iyiymis. Allah akıl fikir versin ne diyim. Fari actım diye arabaya kazali diyen adamida tekme tokat kovalarım :D

Çok var öyle araba. Hatta farcı Cihan'ın anlattığına göre bir Vw Touareg aracın far camları kırıkmış.Sıfırı 9000 TL imiş 2 tane farın.

Cam(plastik) döktüm 500 liraya adam güle oynaya gitti dedi :)

Bir arkadaşımda s40 ile kaza yaptı sadece camı kırıldı. Komple almak zorunda kaldı izi olmasın diye.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bu far zaten temizlenmeye çalışılmış ama pek de iyi sonuç alınamamış belli ki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...