İçeriğe Yönlendir

Uno'ya Bi-xenon mercek montajı

İsmail Ayaz1679652578

Recommended Posts

Selçuk Keleş

bende merakla bekliyorum iş tempom çok yoğun olunca fazla zaman ayıramıyorum ama malzeme teminini halledersem gelecek haftaya izine çıkacağım o zaman zarfında tamamlayılabilirim inşallah :) birde hocam önere bileceğiniz malzemeler var mı ? örneğim mercek için şu marka balast için şu marka model daha iyi olur diyebileceğiniz yada şuan piyasada gördüğüm kitler var h4-3 diye geçiyor sanırsam kablolarıda içerisinde bizim h4 kablolarla uyumlu şekilde ki bu sanki bir avantaj yada kolaylık sağlar gibi geldi bana sizin düşünceniz nedir?

Foruma ad ve soyadınızla üye olmanız gerekiyor. Bildirirseniz değişikliği yapacağım. Uno için en büyük sorun far camının şeffaf olarak yapılabilmesi. O aşamayı geçtikten sonra mercek balast alma kısmı kolay. Kit'lerden çıkan malzemeler işe yaramaz. Çıkma D1S tipi mercek, balast ve ampul alman gerekecek.
Yorum bağlantısı
Murat Ulu

isim için değişiklik yapabilirsiniz özelden mesaj atmayı denedim ama bir türlü başaramadım kitler konusuna gelince ilginiz için teşekkür ederim fakat bir türlü bu kitlerin diğer xenonlardan farkı nedir bulamadım öğrenemedim bu konuda da bir bilgi verirseniz sevirim şeffaf cam yapma konusuna gelince o konuda çok zorluk yaşıyacağımı sanmıyorum far camının kalıbını çıkartabilirim diye düşünüyorum yada o konuda bir kaç cam fabrikasında çalışan arkadaşlardan yada reklamcı arkadaşlardan yardım alacağım :) ayrıca herkesin ilgisinede çok teşekkür ederim sayenizde bir çok şey öğrendim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...