İçeriğe Yönlendir

Subaru impreza'ya xenon

Kadir Özdemir1679652581

Recommended Posts

Kadir Özdemir1679652581

kardeşimin arabası olan 2006 model subaru imprezaya xenon taktırmayı düşünüyorum. herkez imkanın varsa mtech taktır diyor. aracın kendinden merceği ve yükseklik ayarı var. ve yanlış hatırlamıyorsam ampul cinsi H7.

benim korkum kardeşime bi iyilik yapim derken arabasına sıkıntı vermem.

1- eğer taktırırırsak her marş basmada zenonu kapatıp sonra araç çalışırken açması zorunlu mu olacak?

2- bir de xenonu taktırırsak far yükseklik ayarında bir sıkıntı doğarmı?

şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Atakan Şenyurt

far yükseklik ayarını yapan motorun kablolarıyla oynanmazsa bi sıkıntı olmaz

ama bilemiorum xenon açıkken marşa basılırmı basılmazmı fakat ben bikere yaptım yanlışlıkla bi sorun olmadı çünkü balastın en düşük çalışma voltaj ı farklı devamlı 12 deil

o yüzden bi sorun olacağını sanmam fakat kaliteli ürün alırsan bi sorun olmaz

ama genede xenon yanıkken marşa basmıyorum ben arabayı çalıştırınca açıorum farları

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yükseklik ayarı çalışmaya devam eder onunla ilgili bir değişiklik yapılmıyor. Marşa basarken araç farları kapatıp açıyorsa bu pek iyi değil, o zaman far kapalıyken marşa basması balast ve ampulün ömrü açısından daha uygun olur.

017.jpg

Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir1679652581

çok teşşekkürler. peki bu kitleri bağlamadaki son kararınız nedir. OEM tesisattan mı gitmek yoksa aküden röleli bir hat mı çekmek? Bu arada araç Selçuk beyin gönderdiği aracın bi önceki kasası.

451h.th.jpg

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Son kararımız diye bişey yok. Şkisinin de avantaj ve dezavantajları var. Önce far hattından balastı beslersin, uyarı ışığı vs yanmıyorsa kullanırsın sorun olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...