İçeriğe Yönlendir

Mazda H4 Xenon Yardım

Ilgaz P.

Recommended Posts

MONZA X-TREME H4-2 UZUN/KISA 6000 K

hepsiburada dan almayı düşünüyorum 6000k ile 8000k arasında kaldım

birde aracım desenli cam sizce nasıl olur ne gibi sorunlar yasarım

bilmeyenler için aracım bun modelden

i11194029142777.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet Kasapoğlu

h4 xenon kitlerin performansı iyi değil. desenli camlı farlara xenon takmakta pek tavsiye edilen bir durum değil. aydınlatmanız çok verimli olmayacaktır bunuda göz önünde bulundurun. 6000K karşıdan gelenleri çok rahatsız ediceğinden 8000K almanızı tavsiye ederim. fakat halojenden çokta fazla bir aydınlatma olmaz 8000 lerle

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Alıntı
birde aracım desenli cam sizce nasıl olur ne gibi sorunlar yasarım

bilmeyenler için aracım bun modelden

http://www.geceucusu.com/forum/35-makaleler/ linkindeki Parabolic (desenli camlı) bölümünü okuyun.

Alıntı
hepsiburada dan almayı düşünüyorum 6000k ile 8000k arasında kaldım

http://www.geceucusu.com/index.php?showtopic=1155 linkini okuyun.

Yorum bağlantısı

yardımlarınız için tesekkürler

sizlerinde bildiği gibi mazda araclarında bu gibi değişiklikler yapmak için parcalar yok

bende isterim tabiki mercekli olsun ama

daha iyi görüş elde etmek için 100 lük ampül takmayı denedim ama onun da farın içini eriteceğini söylediler zamanla farın içindeki yansıtıcı kısmın zarar göreceğini öğrendim

bende xenon almaya karar verdim fakat iyi performans alamayacağım anlasılan

sizce ne yapabilirim .

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Daha iyi görüş mesafesi için far dizaynının da iyi olması lazım. Sadece ampul değiştirerek iyi aydınlatma edilecek diye bir şey yok. Trafik şu bu umurumda değil ben yardırıp giderim diyosan herhangi bir H4 kit taktır olsun bitsin. Ya da Osram Nightbreaker gibi performans ampulleriyle de biraz daha iyileşme sağlarsın, daha sağlıklı olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...