İçeriğe Yönlendir

Toyota Scion Far Modifiyesi (Resimli)

Mertcan Aslan

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Sayfanın sonunun gelmesini sabırsızlıkla bekledim...

Ama beklediğimi değermiş...

Adamlar şanslı abi.. Doğuştan şanslı.. Elinin altında cnc tezgahı bile var...

Zaman ayırmış yapmış becermiş Helal olsun...

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Resimlerden anladığım kadarıyla çalışma 1 ay kadar sürmüş.

O kadar emeğin sonunda daha farklı, daha özel bir tasarım beklerdim, ışıklı halkalar basit ve sıradan. :D

Bir geceuçuşçu bundan daha iyisini yapabilir, yeterki zamanı ve parası ve isteği olsun. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Selçuk adama çamur atma... 1 ay çok uzun bir süre değil..

Adam iyi veya kötü ama çok profosyonel çalışmış...

Yorum bağlantısı
Mehmet Uğur Aca

bu ışıklı halkalar piyasada mevcut zaten ince olmasından dolayı bence güzel gözükmüyor biraz daha kalın olsaydı daha ii olurdu bencede sıradan gözüküyor,üstelik adam uzuna mercek takmış sanki 4 adet kısa far gibi olmuş.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kasapoğlu

işçilik kaliteli, çok fazla emek harcanmış fakat angellar kesinlikle olmamış. angelların güzel görünmesi için sadece halka görünüp o güzel görüntüyü vermesi lazım. farın içindeki birçok noktadan angel ışıkları yansıyo bütün görüntüyü bozmuş.

1002272rp2.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Özbek
Bunlar şebeke kardeşim yada örgüt. Far örgütü. Aşmışlar artık tornalar,frezeler vs. Şahane çalışmalar.

bence profesyonel bir çalışma fakat eksileri var..angel montajı güzel fakar yansıma olayı bir o kada kötü..neon angel yerine led kullansalardı net bir görüntü sağlanırdı..parklar için led kaşlar çok güzel olmuş..fakar ledler biraz dah süslenip modlanabilirdi..madem o far açılmış zaman malzeme ve para var daha güzeli çıkardı ortaya..arkadaşlar biz daha güzelini yapabiliriz buna inanıyorum..

Yorum bağlantısı
Erdem Manisalı

Helal olsun adama başka bnişiy sölenemz buna. adam 4 4lük iş çıkarmış bi tek angellar işi bozar gibi olmuş...

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Vedat Şahin

işcilik gerçekden guzel ledleri bile adam olçup dizdi tamda oturttu yani helal ne diyelım bence adam profesyonel bu işlerle ugrasan birisi diye düşğndğm

ellerine saglık güzel iş cıkarttı...

Yorum bağlantısı
Göksel Bahadır

Planlama, Şşçilik, izolasyonlar falan harika, adam profosyonel çalışmış :)

Böyle parlak beyaz angeleye halkaları floresanmı, neonmu?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

"CCFL Halos as DRL" demiş. Neon yani.

Tekrar inceledim de, işçiliği yönünden çok ama çok başarılı ama fonksiyonları yönünden bir o kadar başarısız bir uygulama.

Pek düşünülmeden hesaplanmadan "sanayi ustası" kafasıyla ama bir sanatçının hünerli elleriyle yapılmış gibi.

Neden mi, tek kısa xenonun zaten yeterli olduğu bir menzilde iki tane kısa xenonun ciddi bir farkı olmaz ayrıca önde giden trafiği + karşıdan gelen trafiği mahveder.

Uzunlar ise tam bir hezimet olmuş, yine kısa menzilini aşırı aydınlatarak uzunu kotarmaya çalışmış gibi. Şki tane bi-xenon ayrı bir uzun merceğin yerini tutamaz.

Öyle bir uygulama olsaydı alkışlardım.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Turgay Tuna
(düzenlendi)

Benzer bir çalışmada VW Bora farı üzerinde yapılmış bir kaç değişik şekilde yapmışlar linki açtığınızda devam eden sayfalarada bakarsanız bu işin başkaları tarafından da yapıldığını ve güzel yapıldığını göraceksiniz tıpkı bizim forumumuzda da bu işi iyi yapan diğer arkadaşlarmız gibi. Ancak yukarıdaki linkte verilen çalışmada dehşet doğrusu o ne biçim kesilme çizgisi yahu.

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=4196278&page=1

tarihinde Turgay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...