İçeriğe Yönlendir

Seat Ibiza 3 (2002-2008) Xenon

Tolga Polat1679652567

Recommended Posts

Tolga Polat1679652567

Bostancı sanayideki çıkmacıların hiçbirinde aradığım D1S ballast yok. Bütün gün bostancı sanayiyi altüst ettim yok yok yok... Sonunda 1302YTL'yi verip servisten alacam, yeter be.

Artık xenon menon işi de kabak tadı vermeye başladı, farları çöpe atasım var, o derece baydım bu işten, bu saatten sonra yapacağım xenondan da zevk falan alacağımı sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Sen demek ki benim gibi bir farı sekiz defa söküp ayarlasaydın farı da arabayı da yakıcaktın :) Acele etme ve vazgeçme yapıcaz bişeyler :(

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tolga Polat1679652567

Bugün itibariyle farlarımı aracıma takmış bulunuyorum. Gayet güzel oldu, orjinal farın tadı başkaymış gerçekten de :D Müsait bir zamanımda duvar fotoğrafları çekip koyacağım.

En başından beri, her konuda destek verip, kafamdaki soru işaretlerini gideren, her türlü soruma cevap veren ve "hidconcept" sitesini bulup, oldukça uygun fiyata ballastları temin etmemi sağlayan Selçuk Bey'e (Voltron) sonsuz teşekkürler. :flowers:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Rica ederim güle güle kullan. :flowers:

Ne yaptın nasıl yaptın, kompozisyonun gelişme kısmını bekliyoruz, ayrıntılı olarak hem de :D

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
İlker Kemal1679652572

Bu montaj işlemini izmirden onur arkadaşımıza yaklaşık 3 ay önce yaptım.Sorunsuz bir şekilde kullanıyor.Montajdaki en büyük sorun farın tas kısmının cok dar olması,bu sebeple valeo h7 merceği öne almak gerekti.Birkaç kapak seçeneğinden bunu tercih ettik.

post-553-1230041352_thumb.jpg

post-553-1230041379_thumb.jpg

post-553-1230041394_thumb.jpg

post-553-1230041416_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...