İçeriğe Yönlendir

Mevcut Otoyollarımız

Tansu Kalafatoğlu

Daha Fazla Otoyola İhtiyaç Var Mı?  

73 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
İbrahim Arslan yazdı:

Bence otoyollar yeterli.

Demiryolu ve özellikle deniz yoluna ağırlık verilmeli. Güneye ve kara denize feribotlar olsa iyi olmaz mıydı?

ülkenin ulaşım yatırım politikası için konu açmadım aslında. Otoyol bazında yeterli denmesinin sebebi nedir? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İbrahim Arslan yazdı:

Bence otoyollar yeterli.

Demiryolu ve özellikle deniz yoluna ağırlık verilmeli. Güneye ve kara denize feribotlar olsa iyi olmaz mıydı?

kara deniz nedir?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Otoyol bazında yeterli denmesinin sebebi nedir? 

İstanbul dan nevşehre giderken yolun %90 stresi yolun%10nun da gerisi bomboş, yol boş ise yeterlidir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

İstanbul dan nevşehre giderken yolun %90 stresi yolun%10nun da gerisi bomboş, yol boş ise yeterlidir

bir de artvin’e, erzurum, van’a gitmeyi denesek?

Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ
Berke Kaya yazdı:

Fırın mı yokmuş bu ülkede, fırın vardı da,  "odun" la çalışan fırınlar vardı, şimdi ülkenin en küçük ilçesi bile doğalgaza kavuşunca artık odunlara ihtiyaç kalmadı tabi, bu vesileyle şunu da hatırlatmış olduk, yol yapan sadece yol yapmadı,doğalgaz da ulaştırdı, denizin dibinde doğalgazda buldu, okul yaptı,hastane yaptı, üniversiteler yaptı, uçak yaptı,helikopter yaptı, nükleer santral bile yapıyor :) Yapılanları anlatmaya söz yetmez de bunu görecek göze, duyacak kulağa ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Hocam boşa nefes tüketme. Bunlar görmez de duymaz da. Kendi kendilerine çalıp oynarlar anca

• Beğen 3
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Berke Kaya
Ahmet Hasan Şendağ yazdı:

Hocam boşa nefes tüketme. Bunlar görmez de duymaz da. Kendi kendilerine çalıp oynarlar anca

Olsun, onlar da bizim abilerimiz, kardeşlerimiz, nasıl ki onlar bizi bildikleri konularda aydınlatıyor, biz de onları aydınlatacağız. Rabbim hepimizi iyilerden yapsın.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

15 yaşında standart bir arabayı 37 asgari ücrete karşılık paraya sattım bugün. Egonomi eyi yha

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
İlkay Başaran yazdı:

15 yaşında standart bir arabayı 37 asgari ücrete karşılık paraya sattım bugün. Egonomi eyi yha

93 doğan a 10 maaş vereyim dedim yine olmadı. Sen yine ucuz vermişsin 37 asgari ücrete

Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Ahmet Hasan Şendağ yazdı:

Bunlar

Derken..Üstüme alındım şimdi.

Yorum bağlantısı
Berke Kaya
Metin Mankal yazdı:

Derken..Üstüme alındım şimdi.

Sayın hocam,profilde öğretmen yazıyor, öğrenmenin ilk aşaması başlamış demektir, alıcı mesajları almaya başladı :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Konu siyasete dönmemeli. Ülkedeki taşıma politikalarını değerlendirme de değil. Teknik olarak konuya bakıyorum. 

bu kadar otoyolumuz var. Otoyol olmayan bölgelerden hangilerine daha öncelikli otoyol yapılmalı merak konusu. Karadeniz mi? Erzurum ığdır mı? Kuzey ırak iran mı? Eskişehir antalya mı? Şeklinde

İstanbul’dan antakya’ya gittim. Otoyoldan hiç çıkmadan dörtyol’a kadar sürdük. Hayatımda böyle konforlu ve yorulmadan sürüş yaptığımı hatırlamıyorum. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

şöyle bir harita var. Önümüzdeki plan bu sanırım

images?q=tbn:ANd9GcSuCOnGhJC6eTlQezcYdF5

daha da ilerisi için şu var

images?q=tbn:ANd9GcT2bVEgJVF2HcmXpkRYpYt

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Berke Kaya
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

şöyle bir harita var. Önümüzdeki plan bu sanırım

images?q=tbn:ANd9GcSuCOnGhJC6eTlQezcYdF5

daha da ilerisi için şu var

images?q=tbn:ANd9GcT2bVEgJVF2HcmXpkRYpYt

Yapar bence, hatta bu haritayı tokyo metro haritasına da çevirir.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bir milyon liraya wcye giriyorduk. Şimdi sıfır araba alınıyor. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Berke Kaya
İlkay Başaran yazdı:

Bir milyon liraya wcye giriyorduk. Şimdi sıfır araba alınıyor. 

İşte tuvalete gittiğin 1 milyon, 1 milyon değildi, onun için sadece tuvalete gidiyordun, sana gerçek 1 milyonla neler yapabileceğini gösterdi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

erdogana-dogrulari-soyleyen-fenomen-yoshi-enomotonun-oturum-izninde-sorun-cikti-K9nr.jpg

Görüşmeler başlamış, selametle...

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Konu siyasete dönmemeli.

balık baştan kokar der atalar, perez, istanbulpark pistini 2 dak da döndüm diye inanılmaz havalara girmez mesela, zira Vetttel 1:33 te dönüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile 10 sene önceki formula arabaları ile aynı pisti aynı pilotlar dönse süreleri daha da uzardı, insanlık durmuyor her gün gelişiyor, ilim ve bilim ile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Berke Kaya yazdı:

İşte tuvalete gittiğin 1 milyon, 1 milyon değildi, onun için sadece tuvalete gidiyordun, sana gerçek 1 milyonla neler yapabileceğini gösterdi.

Değil miydi harbiden? 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Değil miydi harbiden? 

sen bir de yeşil 1 milyonu görsen, pehhh düşün 4 adet 2022 model ferrari alabiliyorsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berke Kaya
Çağlar Bayur yazdı:

sen bir de yeşil 1 milyonu görsen, pehhh düşün 4 adet 2022 model ferrari alabiliyorsun

Bi de o günler gelse, ne güzel olur demi?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

Birer amarula alır mıyız?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Berke Kaya yazdı:

Bi de o günler gelse, ne güzel olur demi?

o günlerdeyiz zaten , farklı coğrafyalardaki durum bu .

İlkay Başaran yazdı:

Birer amarula alır mıyız?

%17 miş verimsiz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Berke Kaya
Çağlar Bayur yazdı:

o günlerdeyiz zaten , farklı coğrafyalardaki durum bu .

%17 miş verimsiz

Yani, % 40 rakı hastası Türk'e ne der?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Berke Kaya yazdı:

Yani, % 40 rakı hastası Türk'e ne der?

yazın ferahlatacı, kışın Stroh %80 ile daha iyi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...