İçeriğe Yönlendir

Baba...

Erkut Uysal

Recommended Posts

Deniz Kom

Baş sağlığı dilerim. Allah geride kalanlara, kaybedileni güzel anılarla hatırlatsın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Allah rahmet eylesin kardeşim. Çok üzüldüm. Bundan sonra hayat sana kolay olmayacak fakat alışacaksın. En kötü günün sabahını düşün, güneş doğmadı mı? Yine doğacak..

Erkut Uysal yazdı:

Hastanede uyumadan geçirdiğim onca geceden sonra ablamin eşi ile 1 geceliğine değişmiştik, o gece babam gözlerini yummuş hayata... 

Kayınpederim de ben yanında refakatçıyken gözünden bir damla yaş akıp hayata gözlerini yummuştu. 

Olaya birde şu açıdan bak; çünkü bana ve benim gibilerine göre şanslısın.

Baban senin ; 

Meslek sahibi olduğunu gördü ,

bir yuva kurduğunu gördü,

Baba olduğunu gördü, kendisi de dede oldu.. Bunların da kıymeti çok fazla..

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Allah sabır versin , başınız sağolsun ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, allah sevenlerine sabırlar versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ne mutlu ki birçok hayata dokunmuş, Allah mekanını cennet etsin. Başınız sağolsun, sabırlar diliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Allah rahmet eylesin. Sizlere sabırlar diliyorum.

8 Aralık'ta ben de kaybettim babamı.

Bilirim o acıyı.

3 ay oldu ama acım hala taze.

• Üzgün 5
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Şimdiye kadar çocuktunuz, bundan sonra büyümek ve çocuklarınıza aynı onun gibi bir baba olmak da mirasınız olacak. Çok üzgünüm ama acısı geçmiyor, sadece zamanla alışıyorsunuz.. Şu anda bu kelimeleri yazarken bile gözlerim doluyor. Allah geride kalanlara sabır versin.. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun İnşallah. Allah geride kalanlara sabır versin.

Yazılanları okurken gözlerim doldu, boğazım düğümlendi. 

Fakat hayatın kaçınılmaz gerçeği bu. İnsan yakınlarından birini kaybetmeyince sanki ölüm yokmuş gibi unutuyor.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Travmaları üst üste yaşamıştım ben rehberimi klavuzumu ergen iken kaybettim. 22 sene az değil çeyrek asır olacak. Büyüyemedim çocuk kaldım. Yağmurlu havada susuz kaldım sıcak hava da üşüdüm. Issız kaldım, düştüm, kalktım, kayboldum, kendimi buldum. Küçük ellerim yetmedi onu kaldırmaya da yerine de koymaya da. Amcalarıma dedeme demişler bu cenazenin kalabalık olmasının sebebi babammış öyle demişler ailemizle alakalı değilmiş. Ben sonra sonra öğrendim. Anı biriktiremedim çok fazla çocuklarıma anlatabileceğim çok birşeyim yok. Tanımıyorlar ama hayal ediyorlar yaşatıyorlar. Ben onlar gibi olamıyorum. Hayıflandığım nokta bu başka dede-torun ilişkisi eşimin tarafında var bende yok, aralarını kızıştıracak bir durum yok hoşuma giderdi çocuklarımın menfaat çatışması dede kızıştırması hayıflandığım başka birşey yok galiba :)

2 hafta önce rüyamda gördüm çok uzun zamandır da görmüyordum. Yolun bir tarafında o diğer tarafında ben yürüyordum hangimiz doğru tarafta bilmiyorum ama gelsene bu tarafa diyorum gülüyordu ne işin var orada gel işte dedim gülerek yok inat etti :)

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

• Beğen 2
  • Üzgün 10
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Erkut çok üzüldüm, Allah rahmet eylesin başınız sağolsun, mekanı cennet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Mekanı cennet bahçesi olsun, Allah sizlere sabır versin sevgili dostum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Başınız sağolsun. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Erkut başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Benim de yıllar oldu babamı kaybedeli ama acısı dün gibi devam ediyor :( 

Allah sabır versin, babanızın mekanı Cennet olsun inşallah

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Allah rahmet eylesin ,Sizlere sabırlar versin .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Allah rahmet eylesin, sizlere de sabırlar dilerim.

Zordur babayı kaybetmek, alışılmaz. Ama Allah sabrını veriyor yaşıyorsun bir şekilde.

Görevlerin artıyor, artık bir çocuk olmuyorsun yaş ile ilgisi olmadan.

Ben ilk bir kaç yıl karışık işlerim oldukça babama bir danışayım dedim. Sonra çarptı gerçek yüzüme yeniden. Zamanla alışmasam da kabullendim.

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Gökçe

Allahtan geldik , Allaha döneceğiz...

Mekanı cennet olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. 

Böyle anılar biriktirmek ne güzel. Bir de benim gibiler var. Etten püften ama hakikaten aşılamayacak şeylerden ötürü doğru düzgün bir anımız bile yok. Olacak mı ...?

Herşeyin hayırlısı diyorum sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Kardeşim Allah rahmet eylesin geçen seni baba nasıl diye aradığım da kaybettik abi deyişini unutamıyorum.

• Beğen 1
  • Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Bu acıyı yaşayan bilir 15 yıl oldu ama hâlâ tüm yaşananlar dün gibi aklımda. Sapasağlam yürüyerek girdiği hastahane acilinden 1 saat sonra morga getirilmesi insanın aklı almıyor :( Tüm ölenlerin mekanı cennet olsun inşallah :( 

• Üzgün 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...