İçeriğe Yönlendir

Ateş Kırmızı

Murat Sahın

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Takılı iken de zaten sıkıntısı var. Sökük ezbere gidiyor en fazla biraz fazla zengin çalışır. Uzun yola gitmiceksen bisi olmaz

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Abi hb senin için sıkıntılı değilmiydi

ikizlerin eşyaları nasıl sığacak?

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

Sıkıntılı aslında, ama şartlar mecbur bıraktı. Ciddi bir uzun yol ihtiyacım olursa babamın focusu alırım artık. Tor tor dizel şıngırtısı dinleye dinleye giderim :D 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın

@Metin Akbal hadi rahatsız edeyim, 2 kapımda kapı switchleri çalışmıyor. Bunların değişimi ve kilitlerin bakımı için kilitçi arkadaşım ile sözleştik, kapı başı her şey dahil 500 liraya yapıyorum ama sana 350 tl olur dedi. Kapılardan gelen gıcırtı ve tıkırtıları da keseriz dedi. İşçiliğine güvendiğim bir arkadaş. Sadece çalışmayan switchlerin olduğu kapılara işlem yapalım, diğerleri dursun dedi. İki sorum var;

1- Fiyat nasıl? Kapıda cam dahil ne varsa söküleceği için işçilik kısmı uzun sürüyor, öyle olunca fikir yürütemedim.

2- Sence sadece switchleri bozuk olan iki kapıya işlem yaptırmak mı mantıklı ki bu ihtimalde diğer kapılar da bozulunca yine gidip yaptıracağım, yoksa gitmişken hepsini elden geçirtmek mi mantıklı? Arkadaş çalışan şeyi kurcalayıp para harcamana gerek yok dedi :D 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Murat Sahın yazdı:

@Metin Akbal hadi rahatsız edeyim, 2 kapımda kapı switchleri çalışmıyor. Bunların değişimi ve kilitlerin bakımı için kilitçi arkadaşım ile sözleştik, kapı başı her şey dahil 500 liraya yapıyorum ama sana 350 tl olur dedi. Kapılardan gelen gıcırtı ve tıkırtıları da keseriz dedi. İşçiliğine güvendiğim bir arkadaş. Sadece çalışmayan switchlerin olduğu kapılara işlem yapalım, diğerleri dursun dedi. İki sorum var;

1- Fiyat nasıl? Kapıda cam dahil ne varsa söküleceği için işçilik kısmı uzun sürüyor, öyle olunca fikir yürütemedim.

2- Sence sadece switchleri bozuk olan iki kapıya işlem yaptırmak mı mantıklı ki bu ihtimalde diğer kapılar da bozulunca yine gidip yaptıracağım, yoksa gitmişken hepsini elden geçirtmek mi mantıklı? Arkadaş çalışan şeyi kurcalayıp para harcamana gerek yok dedi :D 

1. Fiyata hakkaten yorum yapamam artık ama sanki normal gibi. Aynen döşeme cam iç sac kapı kolu vs ne varsa sokuluyor. Sökülecek parça ise küçücük bir switch. Bende degistirdim. Ha kendi elinden iş geliyorsa sende yaparsın. Belkide 10 liralık malzeme ama iş uzun.

2.Boşuna diğerlerini söktürme zaten 2 ay sonra satarsın sen 😅

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Hayırlı olsun, kazasız belasız binersiniz umarım 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:

1. Fiyata hakkaten yorum yapamam artık ama sanki normal gibi. Aynen döşeme cam iç sac kapı kolu vs ne varsa sokuluyor. Sökülecek parça ise küçücük bir switch. Bende degistirdim. Ha kendi elinden iş geliyorsa sende yaparsın. Belkide 10 liralık malzeme ama iş uzun.

Youtube'dan videosunu izledim, hiç benlik değil gibi :D Bu sefer satmam, beğendim bunu. Hanımın kullanımı için de ideal.

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ümit Türk yazdı:

Murat Sahın yazdı:

Sıkıntılı aslında, ama şartlar mecbur bıraktı. Ciddi bir uzun yol ihtiyacım olursa babamın focusu alırım artık. Tor tor dizel şıngırtısı dinleye dinleye giderim :D 

Daha kolay kolay sedan araba almam ben 😀 Sedana yan yana 2 valiz hb ye dikine 3 valiz sığıyor 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Daha kolay kolay sedan araba almam ben 😀 Sedana yan yana 2 valiz hb ye dikine 3 valiz sığıyor 😅

Gidip silindir tank takmışlar. Onu simide çevirirsem kullanışlılığı iyi olacaktır ona eminim. Birde çocuklar bebek arabasını istemiyor, kurtuldum koca ucubeden :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Koray Demir yazdı:

Kapı switchleri hakkında @Mustafa Arıkan’ın kesin bilgisi vardır. 

Teşekkür ederim. 4 kapıya bakım yaptım ben. Kaç yıl oldu hala sorunsuz kullanıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mustafa Arıkan yazdı:

Teşekkür ederim. 4 kapıya bakım yaptım ben. Kaç yıl oldu hala sorunsuz kullanıyorum.

Elimden gelecek olsa bende söker uğraşırdım ama videoda beni aşacağını gördüm. Ama güzel bir bakımın ardından bence de yıllarca sorunsuz kullanılır. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sahın yazdı:

Elimden gelecek olsa bende söker uğraşırdım ama videoda beni aşacağını gördüm. Ama güzel bir bakımın ardından bence de yıllarca sorunsuz kullanılır. 

Konum atayım? Yaptırmadıysan yapalım 😀 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Bir soru daha, ön cam kalörifer çıkışı varya, hani hep ordaki ızgaralar kırılıyor bu araçlarda, benimkinin de yarısı yok. Bu gün inceledim, orada bir sensör var, sensöre kablo giriyor. O sensör ne sensörü acaba? :) 

Oğuzkan Erışık yazdı:

Konum atayım? Yaptırmadıysan yapalım 😀 

Yok yaptırmadım henüz. Ama seninle izinli gün denk getirme olasılığımız çok düşük, o nasıl olacak? :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sahın yazdı:

sensör ne sensörü

ama hemen de sürprizi bozdun , gizlilik sensörü o

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağlar Bayur yazdı:

ama hemen de sürprizi bozdun , gizlilik sensörü o

O ne ki? :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Murat Sahın yazdı:

Bir soru daha, ön cam kalörifer çıkışı varya, hani hep ordaki ızgaralar kırılıyor bu araçlarda, benimkinin de yarısı yok. Bu gün inceledim, orada bir sensör var, sensöre kablo giriyor. O sensör ne sensörü acaba? :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sahın yazdı:

O ne ki? :) 

cıkcıkcıkk vw dünyasında gizlilik esastır bir sürü özelliği gizli yani

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Denedim, otobota dönüşmedi. Esefle kınıyorum seni :D 

Çağlar Bayur yazdı:

cıkcıkcıkk vw dünyasında gizlilik esastır bir sürü özelliği gizli yani

Mantıken orda olsa olsa far sensörü olabilir diyorum. Yağmur sensörü aynanın orda, park sensörü arka tamponda, otomatik kararma seensörü aynada, aklıma sadece far sensörü geliyor.

Gidip açtırayım bunun gizli özelliklerini :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sahın yazdı:

Yok yaptırmadım henüz. Ama seninle izinli gün denk getirme olasılığımız çok düşük, o nasıl olacak? :) 

Otomatik klimanın iç sıcaklık sensörü olabilir mi?

Arabayı bırakcan abi 😀

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Oğuzkan Erışık yazdı:

Otomatik klimanın iç sıcaklık sensörü olabilir mi?

Arabayı bırakcan abi 😀

Ya bi dur yaa :D Öyle pat diye söylenir mi :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:

Ya bi dur yaa :D Öyle pat diye söylenir mi :D

Daha okumamıştır siliver abi :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...