İçeriğe Yönlendir

2008 Honda CRV'yi Nasıl Bilirsiniz?

Korhan Şenörer

Recommended Posts

Yurdaer Elay
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yargı dizinde savcı mk1 crv kullanıyor valla

Mk1 CRV ve Mk2 RAV4.. En beğendiğim 2 model :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Yurdaer Elay yazdı:

Mk1 CRV ve Mk2 RAV4.. En beğendiğim 2 model :) 

Birbirlerini andırıyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben 2018 modeline bindim 5 kişi binip dağa çıktık indik ama yollar berbat ötesi. Çok rahat çıkıp çok rahat indik, 1 tane patinaj olmadı. Çok yetenekli..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Şenses

Bir önceki arabamdı 2010 Crv Executive Cmbs (Çarpışma Önleyici), çocuk olunca yavaş kullanayım diye aldım dizeden geçince tabi beklentimi karşılamadı, sonra alıştım eşim hergün işe gidip gelmekte kullandı içi çok ferah sürüş pozisyonu yol hakimiyeti mükemmel bagaj ona keza büyük, otomatiği 5 vites ama devir aralığı çok iyiydiFD20807E-6982-48C3-8E54-CF10BEF0E2E1.jpeg.12edd2f9c0cd0874efeaa710025519c5.jpeg D3 vites konumunda yeterli atiklik sağlıyor özellikle yokuşlarda, ortalama tüketim yaklaşık 13-15LT Lpgde geziyordu kullandığımız şehiriçi ve daha çok şehirdışı (günlük 80km virajlı dağ yolu) güzergahta, tadı halen damağımda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
Doğan Arşiray yazdı:

2.2 düz vites crv lere baktınızmı?

Otomatik bakıyoruz. 

Alper Şenses yazdı:

Bir önceki arabamdı 2010 Crv Executive Cmbs (Çarpışma Önleyici), çocuk olunca yavaş kullanayım diye aldım dizeden geçince tabi beklentimi karşılamadı, sonra alıştım eşim hergün işe gidip gelmekte kullandı içi çok ferah sürüş pozisyonu yol hakimiyeti mükemmel bagaj ona keza büyük, otomatiği 5 vites ama devir aralığı çok iyiydiFD20807E-6982-48C3-8E54-CF10BEF0E2E1.jpeg.12edd2f9c0cd0874efeaa710025519c5.jpeg D3 vites konumunda yeterli atiklik sağlıyor özellikle yokuşlarda, ortalama tüketim yaklaşık 13-15LT Lpgde geziyordu kullandığımız şehiriçi ve daha çok şehirdışı (günlük 80km virajlı dağ yolu) güzergahta, tadı halen damağımda.

Hem de beyaz 😊👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Şenses
Korhan Şenörer yazdı:

Otomatik bakıyoruz. 

Hem de beyaz 😊👍

Beyaz renk yakışıyor birde füme-mavi gibi olan dış kromlarla yakışıklı duruyor, bende kronik olarak civic teki gibi direksiyon kutusu revizyonu oldu, kronik demeyelimde arka akslardaki far yükseklik ayar rotuna dikkat edin genelde kırılabiliyor, genelde arka yaylarda esneme oluyor zamanla kimisinde alçalma oluyor, cam tavan perdesi sıkıntı olabilir aklıma gelenler. İyi inşallah gönlünüze göre temiz bakımlı bulursunuz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
Alper Şenses yazdı:

Beyaz renk yakışıyor birde füme-mavi gibi olan dış kromlarla yakışıklı duruyor, bende kronik olarak civic teki gibi direksiyon kutusu revizyonu oldu, kronik demeyelimde arka akslardaki far yükseklik ayar rotuna dikkat edin genelde kırılabiliyor, genelde arka yaylarda esneme oluyor zamanla kimisinde alçalma oluyor, cam tavan perdesi sıkıntı olabilir aklıma gelenler. İyi inşallah gönlünüze göre temiz bakımlı bulursunuz 

Çok teşekkür ederim. Acele etmiyorum. Hayırlısı olur inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...