İçeriğe Yönlendir

Sigarayı Bırakmayı Düşünüyorum

Nihat Palolu

Recommended Posts

Ali Gök
Fatih Keskin yazdı:

Saymamaya çalışıyorum ama bugün 11 günüm umarım devam ederim ama şimdiden kendimi iyi hissediyorum.

zenginler bırakırsa devlet neyden vergi alacak yahu bırakma lütfen fatih abi artır :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Fatih Keskin yazdı:

Saymamaya çalışıyorum ama bugün 11 günüm umarım devam ederim ama şimdiden kendimi iyi hissediyorum.

Kesin hastasın ve boğazların ağrıyor. İyileşince başlarsın. Gel naneli böğürtlenli felan vereyim :D

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Nihat Palolu yazdı:

Tam iki yıl olmuş sigarayı bırakalı. Zaman ne çabuk geçmiş. Bıraktım dediğimden beri hiç içmedim içmeyi de düşünmedim. İyi ki bırakmışım.

Abi yanına geldiğimde, bırakmayı düşünüyorum demiştin dün gibi hatırlıyorum.. hangi ara 2 sene geçti yahu.. 

abi peki sigaraya ayırdığın parayı biriktirdin mi? 
ben bırakırsam sırf x senedir içmiyorum, sadece sigaradan şu kadar para biriktirdim  konusunu deneyeceğim:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Emin Önal yazdı:

Kesin hastasın ve boğazların ağrıyor. İyileşince başlarsın. Gel naneli böğürtlenli felan vereyim :D

yooo gayet iyim içmeyince daha da iyi oldum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Cem Işık yazdı:

Abi yanına geldiğimde, bırakmayı düşünüyorum demiştin dün gibi hatırlıyorum.. hangi ara 2 sene geçti yahu.. 

ben bırakırsam sırf x senedir içmiyorum, sadece sigaradan şu kadar para biriktirdim  konusunu deneyeceğim:)

Abi dün il müftülüğünde eğitim verdim. En ucuz sigara karı koca 1 er paket kullanım sonucu aylık 3-4 bin, yıllık 35-40 bin lira gitmekte.

Sigara kullanıp bırakmayı düşünen forumdaşlarım, her ilde Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) bulunmaktadır. Buralardan psikolojik destek alabilirsiniz. Hizmetler terapi şeklindedir. Hizmetler tamamen ücretsiz olup gizliliğe de son derece önem verilmektedir. Herhangi bir isim cisim TC ıvır zıvır herhangi bir yerde geçmemektedir.

Klinik destek isterseniz sigara bırakma polikliniklerinden destek alabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Fatih Keskin yazdı:

yooo gayet iyim içmeyince daha da iyi oldum

Şimdiden gençleşme belirtileri görüyorum :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Fatih Keskin yazdı:

Bu iş bitmiş bence :good1:tebrikler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Cem Işık yazdı:

Evet zaman çok çabuk geçiyor. Para biriktirdim ama hepsini abi şu masraf var bu masraf var diye Necat aldı :D

Sigarayı bırakıp kredi çek, faiz ödesen bile kardasın.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...