İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 2.5 Stop Lambası Nerden Almalıyım

Emre Akbas

Recommended Posts

Emre Akbas

Merhaba 2011 focus sahibiyim aracımın arka stop lambalarından bir tanesi patlamıştı diğeri de zayıf yandığı için değiştirmek istedim eskilerin ikiside osram ancak internette focusa özel sipariş verdiğim yeni yan sanayi ürünler işe yaramıyor hemen patlıyor yada çift duy olmasına rağmen frene basınca daha şiddetli yanması gerekirken yanmıyor bu konuda tavsiyesi olan varmıdır. İnternette orjinal çift duy kırmızı osram marka ampul bulamadım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Akbas yazdı:

çift duy kırmızı osram marka ampul bulamadım.

çift tırnak kırmızı osram ben hiç görmedim? beyaz olur onlar, osramda olsa olsa turuncu olur, amerikan arabaları park sinyal ortak kullandığı için

Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Peki burada duylarda ya da bağlantı ekipmanlarında hata aradınız mı?

Yan sanayi de olsa hemen patlamaması lazım. 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Çağlar Bayur yazdı:

çift tırnak kırmızı osram ben hiç görmedim? beyaz olur onlar, osramda olsa olsa turuncu olur, amerikan arabaları park sinyal ortak kullandığı için

Osram'ın diadem modeli var abi PR21/5W Ama standart P21/5W'nin yerine takılamıyor duyu farklı. Fabrikasyon şeffaf camlı stoplara takılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Nihat Palolu yazdı:

Osram'ın diadem modeli var abi PR21/5W Ama standart P21/5W'nin yerine takılamıyor duyu farklı. Fabrikasyon şeffaf camlı stoplara takılabiliyor.

diadem sinyal için, turuncudur, uzun ömürlü güzel ışık verir

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kırmızı kaliteli çift duy yok. Bu yüzden zamanında elimde olan çokça çift duy led'lerden satmıştım focus sahiplerine.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Çağlar Bayur yazdı:

diadem sinyal için, turuncudur, uzun ömürlü güzel ışık verir

Diadem ile diadem chrome karıştırılıyor abi. Diadem kırmızı, diadem chrome turuncu yanıyor.

Osram Diadem PR21/5W modeli var. Yanmazken opal görünümlü yanınca kırmızı ışık.

Çift devreli (park/fren) ama standart P21/5W'nin yerine takılamıyor, tırnakları farklı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Nihat Palolu yazdı:

yerine takılamıyor, tırnakları farklı.

ondan görmemişim demek .hangi araçlar kullanıyor bunu?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Çağlar Bayur yazdı:

ondan görmemişim demek .hangi araçlar kullanıyor bunu?

Focus 2,5 hb şeffaf stoplu ve aynı kasanın sw olanları diye biliyorum. Bu arada chrome olmayanların turuncu yananı varmış, yeni öğrendim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...