İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabamız Hyundai Bayon

Alparslan Coban

Recommended Posts

Ali Tuğberk Avar

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hayırlı olsun Alparslan öğretmenim. Kazasız, belasız, cezasız güzel günlerde kullanın :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alparslan Coban

Bayonla yolları ayırdık, kendisine teşekkür ediyor yeni sahibine kazasız belasız sürüşler diliyoruz :) Yeni aracımın konusunda neden bu kararı aldığımı iyi mi ettik kötü mü konuşuruz sağlıcakla.

• Beğen 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Alparslan Coban yazdı:

Bayonla yolları ayırdık, kendisine teşekkür ediyor yeni sahibine kazasız belasız sürüşler diliyoruz :) Yeni aracımın konusunda neden bu kararı aldığımı iyi mi ettik kötü mü konuşuruz sağlıcakla.

Hayırlı olsun, yeniyi görelim hele :)  

Not: kuvvetli ve mümkün olduğumca dolu araç almaya bak derim...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Hayırlı olsun, yeniyi görelim hele :)  

Not: kuvvetli ve mümkün olduğumca dolu araç almaya bak derim...

valla Ali abi benzer duygularla değişime gittik :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

Hakkınızda hayırlısı olsun. 
Benimde bir değişiklik yapma durumum var bakalım zaman ne gösterecek. 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban
Mustafa Arıkan yazdı:

Hakkınızda hayırlısı olsun. 
Benimde bir değişiklik yapma durumum var bakalım zaman ne gösterecek. 

Amin cümlemizin insallah. Yani bu değişikliğe giden bir kac gerekçe var aslinda anlatacam da vakit bulup konu açamadım ya laptop şarjı bitiyor ya telefonum çalıyor evden çıkıyorum halledecem yakinda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
Alparslan Coban yazdı:

Amin cümlemizin insallah. Yani bu değişikliğe giden bir kac gerekçe var aslinda anlatacam da vakit bulup konu açamadım ya laptop şarjı bitiyor ya telefonum çalıyor evden çıkıyorum halledecem yakinda :)

Ben de merak ettim şimdi. Önceki aracınız neydi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban
Bekir Çelik yazdı:

Ben de merak ettim şimdi. Önceki aracınız neydi?

Hocam konuyu açıyorum inşallah çok sık araç değiştirdim hocam son 3-4 yılda bayon öncesi i20 vardı  en son

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

Bayona vedayı burdan yapalım yeni aracın hikayesinden rol çalmasın :) Peki neden böyle bir şey yaptık şimdi satınca arkasından kötü konuşacak değilim  ama bir iki eleştirim olacak tabi :)

Bayramda Tokat-İstanbul arası uzun yol deneyimimiz oldu yakıt 6.2 sabit gidip geldik tabi bilgisayarın gösterdiği yani korktuğum gibi olmadı en azından şehir içine kıyasla.

Ama hiç hoşlanmadığım bir rüzgar sesi var 110-120 ile başlayan,  sanırım yükseklikle alakalı, rüzgarı tabiri caizse şamarlıyor. Yani yol sesi, motor sesi, lastik değil direk rüzgar hatta sunroof perdesini çekiyim aydınlık yol alalım diyemedik uzun yolda bu uğultu şoförü ve yolcuyu ciddi yoruyor. İ20 de daha konforlu gidip geliyorduk aile İstanbul da olduğu için çok sık gidip geliyorum hiç şikâyetçi olmamıştım kasa farkından olabilir. i20 motor şanzıman ilişkisi bence daha başarılı ayrıca şehir içi yakıtı cidden fazla, ben kısa mesafe aynı rotayı gün içinde 3-4 kez gidiyorum yorucu oldu ekonomik olarak.

Bir de kredi çektik bunu alırken e oda daralttı elimizi. Tüm bunlar yaşanırken aracın fiyatı da çok başka bir yere geldi bütün araçlar yükseldi tabi ama biz şaştık kaldık dedik ki biz bunu satalım borcumuzu kapatalım bir kaç yıl geriye gidelim km artsın ama konforlu daha az yakan daha performanslı bir araç alalım. Arabayı da  çevremde çok isteyen oldu ama satıyorum dediğimde baktım kimse yok :)  ilana koyduk nitekim çok geçmeden bir galerici aldı gitti bu hikaye de böyle bitti.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...