İçeriğe Yönlendir

Yeni Kasa Doblo?

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Diğeri beyaz olunca kafadan eledik

zenginlik böle bişi olmalı renk seçiliyor felan :nazar:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

rifterda adaptif kruz gelmiyordu, hala öyleyse tek alternatif  şu, hala eksik donanımlı değil sanırım...

https://www.toyota.com.tr/new-cars/proace-city/index.json?gclid=Cj0KCQjw0PWRBhDKARIsAPKHFGix2I5Ryv38f5GHbZSw8_Tz3vFEuUl5dc6vvu11BtJOUnAluT14ddsaAmxoEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

fiyatı rifterdan uygun ve zaten aynı araç....

hero-exterior-4_evl.png

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

direk pert :

bence de.

Ali Cihangiroğlu yazdı:

rifterda adaptif kruz gelmiyordu, hala öyleyse tek alternatif  şu, hala eksik donanımlı değil sanırım...

https://www.toyota.com.tr/new-cars/proace-city/index.json?gclid=Cj0KCQjw0PWRBhDKARIsAPKHFGix2I5Ryv38f5GHbZSw8_Tz3vFEuUl5dc6vvu11BtJOUnAluT14ddsaAmxoEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

içi berlingo ile aynı. rifter aynı değil.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Doğan Arşiray yazdı:

bence de.

içi berlingo ile aynı. rifter aynı değil.

güvenlik donanımı hangisinde fazlaysa o iyi, rifterda adaptif kruzu kaldırmışlerdı, hala öyleyse liste dışı direk.

berlingo en eksiğiydi bu arada, donanım bolluğu olarak değişmediyse 1. Proace 2. rifter 3. berlingo  dıştan ön tip olarak 1. rifter ama, dediğim gibi donanım önemli, ve en dolu araçta fiyatı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

hero-exterior-4_evl.png

Buna bindim. Her şey kaba. Üstüne üstüne geliyor iç hacim. Kötü

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Buna bindim. Her şey kaba. Üstüne üstüne geliyor iç hacim. Kötü

öçüler falan aynı olması lazım rifterla, o zaman oda kaba, gerçi hiçbirine binmedim ama arabalar aynı araba., direksiyon farkı var sanırım, donanıma bak sen, adaptif yoksa riftera bye, bu arada dıştan ön kısım daha albenili rifterda...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

öçüler falan aynı olması lazım rifterla, o zaman oda kaba, gerçi hiçbirine binmedim ama arabalar aynı araba., direksiyon farkı var sanırım, donanıma bak sen, adaptif yoksa riftera bye, bu arada dıştan ön kısım daha albenili rifterda...

toyota kaş yapayım derken göz çıkarmış. Bi otur direksiyona, hacim geniş olmasına rağmen her şey kaba kaba, üstüne geliyor insanın. Bindim. 5sn durup indim

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Opel combo da aynı araç, değerlendirilebilir

Çirkin o :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

toyota kaş yapayım derken göz çıkarmış. Bi otur direksiyona, hacim geniş olmasına rağmen her şey kaba kaba, üstüne geliyor insanın. Bindim. 5sn durup indim

yapma yaa, bu modele hiç binmedim ama ilk etapta şekil şemal Rifterda güzel, buna yok dememin sebebi donanımı eksiltmeleri, son durumuna bakmadım, adaptif kruz varsa direk rifter derim o zaman.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yapma yaa, bu modele hiç binmedim ama ilk etapta şekil şemal Rifterda güzel, buna yok dememin sebebi donanımı eksiltmeleri, son durumuna bakmadım, adaptif kruz varsa direk rifter derim o zaman.

Ben de rifter’e binmedim hiç. Ona da bakmak lazım

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben de rifter’e binmedim hiç. Ona da bakmak lazım

haydaa, bende binip kıyasladın diyordum, iki araçta dıştan içten tamamen aynı, aynı kalıptan çıkma, dışta ufak süs farkları var, içtede öyle,  aynı fiorino bipper nemo gibi, doyotayı (ki değil aslında) beğenmediysen diğerleride aynı gelecek bence...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

haydaa, bende binip kıyasladın diyordum, iki araçta dıştan içten tamamen aynı, aynı kalıptan çıkma, dışta ufak süs farkları var, içtede öyle,  aynı fiorino bipper nemo gibi, doyotayı (ki değil aslında) beğenmediysen diğerleride aynı gelecek bence...

rifterin gösterge paneli hariç yine aynı. birtek, berlingonun üst donanım paketinde iç mekan renkli ve cam tavan da var. yoksa hepsi kutu gibi ve simsiyah.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Doğan Arşiray yazdı:

rifterin gösterge paneli hariç yine aynı. birtek, berlingonun üst donanım paketinde iç mekan renkli ve cam tavan da var. yoksa hepsi kutu gibi ve simsiyah.

yani aynı araçlar kısaca....

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Psa 1.5 dizel motoru nasıldır? Euro 6.2 denmiş. Olduğu yerde dpf temizliği yapıyor mu bunlar? Hani kontağı kapatınca motor kapanmıyor ya

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hâlâ almadın mı? Zam gelince dpf temizlik yönteminin pek önemi kalmayabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Hâlâ almadın mı? Zam gelince dpf temizlik yönteminin pek önemi kalmayabilir.

Geldi zaten 10 bin :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Geldi zaten 10 bin :) 

dün daha ucuzdu aslında

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

La sen bizim şübeden doblo almıycakmıydın. Evraklar hazır seni bekliyordu.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

La sen bizim şübeden doblo almıycakmıydın. Evraklar hazır seni bekliyordu.

doblo seneye değişecek. bu kasa gerçekten çok fazla ticari ve yüzü eskidi. babam berlingo'yu görünce doblo'dan vazgeçti :) seneye kasa değişince bekle yeni doblo alırsın dedim.  sonuçta fiat ve yerli üretim. her şey bol ucuz. kafasını karıştırdım ama berlingo için yazıldı. her an alabilir. 1.5 130'luk manuel shine paket

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

doblo seneye değişecek. bu kasa gerçekten çok fazla ticari ve yüzü eskidi. babam berlingo'yu görünce doblo'dan vazgeçti :) seneye kasa değişince bekle yeni doblo alırsın dedim.  sonuçta fiat ve yerli üretim. her şey bol ucuz. kafasını karıştırdım ama berlingo için yazıldı. her an alabilir. 1.5 130'luk manuel shine paket

eğer berlingoyu alırsa gelecek sene çıkacak 1,5 litre hidrib dobloyu kaçıracak .

hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

eğer berlingoyu alırsa gelecek sene çıkacak 1,5 litre hidrib dobloyu kaçıracak .

hayırlısı olsun.

egea gibi uçuk rakamlara çıkaracaklarsa hiç çıkarmasınlar. zaten aldırmam o arabayı. çift kavrama. arızası masraf. köy yerinde manuel yeter de artar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...