İçeriğe Yönlendir

The French Chick

Murat Sürmeli

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Murat Sürmeli yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yakınlaştı mı, anlamadım ?

Araçla girilemeyecek bir yer emmi, kızılay

Hayırlı olsun diyelim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Arabasız kalmak da istemiyorum ama sanırım arabayı satmak zorunda kalacağım (sağlıkla ilgili bir operasyon için). Üstüne para alabileceğim araç kaldı mı bilmiyorum ama olmazsa da haftaiçi zaten araçsız devam ediyorum. Haftasonu ve acil durumlar için olursa yolda koymayacak bir araçla takas da olabilir. Daha ilana vermedim ama netleşince ilan kısmına gireceğim. Niyeti olan varsa haberiniz olsun :( 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sürmeli yazdı:

sağlıkla ilgili bir operasyon için

Geçmiş olsun Allah şifa versin.

Sağlık yerinde olduktan sonra araba gider gelir

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Geçmiş Olsun İnşallah sıkıntısız çözülür.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Geçmiş olsun Murat abi. Sağlıktan önemli birşey yok. Allah sağlık versin de gerisi önemli değil

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Teşekkürler arkadaşlar, sağlık işi beklediğimizden farklı sonuçlanacak gibi, belki aracı satmam gerekmeyebilir, tabi önce sağlık :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Sürmeli

Bugün yüksek devirde gezdik. Akü kutup başını sökerek gölge bir yere park ettik. En az 2 hafta binmeme hedefim var :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sürmeli yazdı:

Bugün yüksek devirde gezdik. Akü kutup başını sökerek gölge bir yere park ettik. En az 2 hafta binmeme hedefim var :(

2 hafta için neden söktün ki abi? 

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
2 hafta için neden söktün ki abi? 
En az iki :)
Sonrasında da az kullanacağım için akü masrafı çıkarmayayım dedim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat Sürmeli

Güncelleme gireyim:

Aracı çok kullanmadım iş zamanı, izinde Antalya yaptım geldim. Yola çıkmadan sol önden gelen sese baktırmıştım, vida sürtüyormuş, boştaymış, balatanın vidası mıymış neymiş. Neyse değiştirdiler vidayı, ses kesildi, en az fiyatla en iyi faydayı aldığım hizmet oldu :) Bedavaydı çünkü :D 

Antalya dönüşü motor kulaklarını ve direksiyon kutusunu elletmeye karar verdim. 5300 gayme ödedim, memnun değilim, çünkü pahalı :D 

Ama motor titremesi kesildi, sesi bile değişti. Fakat direksiyon azıcık sertleşti, zamanla alışır mı bilemedim :) 

Halen satlık durumda, bakalım açılacak mı piyasa göreceğiz. 2 tane adam gibi teklif geldi 1 ayda, takas ve dükkan tekliflerini saymazsak. İlginçtir ama arsa teklifi gelmedi yahu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sürmeli yazdı:

Güncelleme gireyim:

Aracı çok kullanmadım iş zamanı, izinde Antalya yaptım geldim. Yola çıkmadan sol önden gelen sese baktırmıştım, vida sürtüyormuş, boştaymış, balatanın vidası mıymış neymiş. Neyse değiştirdiler vidayı, ses kesildi, en az fiyatla en iyi faydayı aldığım hizmet oldu :) Bedavaydı çünkü :D 

Antalya dönüşü motor kulaklarını ve direksiyon kutusunu elletmeye karar verdim. 5300 gayme ödedim, memnun değilim, çünkü pahalı :D 

Ama motor titremesi kesildi, sesi bile değişti. Fakat direksiyon azıcık sertleşti, zamanla alışır mı bilemedim :) 

Halen satlık durumda, bakalım açılacak mı piyasa göreceğiz. 2 tane adam gibi teklif geldi 1 ayda, takas ve dükkan tekliflerini saymazsak. İlginçtir ama arsa teklifi gelmedi yahu

Kızılcahamamda arsa var 1 dönüm. Olur mu? 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Oğuzkan Erışık yazdı:

Kızılcahamamda arsa var 1 dönüm. Olur mu? 😅

Satılık mı :D 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Alptuğ Özcan yazdı:

Satılık mı :D 

Yok sadece araç takaslı 😅

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Oğuzkan Erışık yazdı:

Elektrik, su, imar durumları önemli tabi :) Neden olmasın hepsi varsa :D 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sürmeli yazdı:

Elektrik su imar olsa ev takaslı olurdu 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Oğuzkan Erışık yazdı:

Temiz bakımlı Focus 2 var düşük Km'li :) 

Ne kadar vereceksin üste :D 

Murat Sürmeli yazdı:

Tabi değerlendirilebilir :D 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Alptuğ Özcan yazdı:

Temiz bakımlı Focus 2 var düşük Km'li :) 

Ne kadar vereceksin üste :D 

Tabi değerlendirilebilir :D 

Nakit çalışmaz güzel hatrına yemek ısmarlarım 😅

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Oğuzkan Erışık yazdı:

Nakit çalışmaz güzel hatrına yemek ısmarlarım 😅

Nakiti ver ben sana ısmarlayım yemek :D 

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Sürmeli
(düzenlendi)

Bugün uzun süre sonra şehir içi trafiğe girdim, sabah çocuğun sınavı varmış, mecbur götürdüm arabayla. Corolla ile sürekli gittiğim yokuşta yokuş iniyormuş gibi gitmek güzel geldi, özlemişim kullanmayı :D 

Bu arada dur kalk trafikte daha çok hissettim, bakım sonrası sıfırlanmış kavrama ayarı sanıyorum, ayar istiyor. Boş bir yol bulursam ayarlayacağım bir ara, yazarım

tarihinde Murat Sürmeli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Sürmeli

Boş bir yol bulamadım ama boşluğuna getirdim yolun :) Ayar yaptım, güzel oldu vites geçişleri. Daha ne kadar gider bilmiyorum ama şuan sorunsuz çalışıyor kavraması. Nasip diyelim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...