İçeriğe Yönlendir

2011 1.6 TDCI Focus Alt Takım Parçaları

Kemal Cüre

Recommended Posts

Kemal Cüre

Selâmun aleyküm değerli abilerim 2011 model 1.6 tdci focus aracım için en güncel ön alt takım parça markası tavsiyesi verecek kimse var mı  z rot , rotil , rot başı , aks kafası vs  ve internet sitesi yada parçacı önerebilecek..değerli görüşleriniz için teşekkürler .02.2022

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Kemal Cüre yazdı:

Selâmun aleyküm değerli abilerim 2011 model 1.6 tdci focus aracım için en güncel ön alt takım parça markası tavsiyesi verecek kimse var mı  z rot , rotil , rot başı , aks kafası vs  ve internet sitesi yada parçacı önerebilecek..değerli görüşleriniz için teşekkürler .02.2022

Merhaba Kemal Hoş geldin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kemal Cüre yazdı:

Aleyküm selam hoş geldiniz. 

Bence internetten almayın, bozuk çıkabilir, yanlış gelebilir.. Tanıdık bir parçacıdan almaya çalışın, güvendiği parçayı verecektir. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aks kafası hariç diğerleri aşağı yukarı aynı dayanımda olabilecek ve ucuz parçalar, en iyisini sattığı maldan başını ağrıtmak istemeycek olan parçacılar bilir, her marka devamlı hep iyi de üretmeyebiliyor yan sanayi olarak.

Yorum bağlantısı
Kemal Cüre
Fatih Evcin yazdı:

Merhaba Kemal Hoş geldin.

Hoşbulduk sayın abim..

Yorum bağlantısı
Kemal Cüre
Mehmet Ozyurek yazdı:

Aleyküm selam hoş geldiniz. 

Bence internetten almayın, bozuk çıkabilir, yanlış gelebilir.. Tanıdık bir parçacıdan almaya çalışın, güvendiği parçayı verecektir. 

Hoşbulduk sayın abim. Haklısınız aslında ama parçacılarda kendinden emin değilki :) soru soruyorum yüzüme bakıyor anlamış değilim.O yüzden güvenilir sitelerden n11 Hepsiburada vs almayı öngördüm kendimce yorum ve yardımlarınız için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Kemal Cüre
Çağlar Bayur yazdı:

aks kafası hariç diğerleri aşağı yukarı aynı dayanımda olabilecek ve ucuz parçalar, en iyisini sattığı maldan başını ağrıtmak istemeycek olan parçacılar bilir, her marka devamlı hep iyi de üretmeyebiliyor yan sanayi olarak.

Evet çağlar abi haklısın iskenderundaki parçacılar mga ve kapimsan marka isimler söylediler işin doğrusu daha önce hiç duymamıştım emin olamadım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...