İçeriğe Yönlendir

Yeni Mondeo (MK6) ?

Coşku Mert

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Ümit Türk yazdı:

O egzoz nedir ya :D orjinal şahin kartal egzozu gibi :D 

kıvrık uç tasarımı paslanmayı önler dayanıklılığı artt... şaka la şaka . çok kötü işte. park sensörü görevi görüyordur belki.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

iyice bozdu, öyle böyle değil baya bozdu, daha bozmaz dedik yine bozdu... :D

üstekilerin tamamı çirkin arkadaş....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

bi kişi de çıkıp demiyo ki bu arabada niye kamuflaj yok [emoji1]

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizimle

Birinde bursa mıydı nereydi uyanamadım sabah akşamcı hatta gececi kalmıştım dostlarla, diğer buluşmaya çok istekliydim ama akşamına Arnavutluka uçuşum vardı ölçtüm tarttım zor olur diye vazgeçtim Mehmet abi açıkçası bu. Zaten arnavutlukta otel ara bilmem ne 4tü yattım sabah 9da kalkıp toplantıya gittim filan meseleydi yani.

Ama bir sonrakine nasip, iş güç ekstrem bir şey olmazsa görüşürüz kısmetse. 

Alkollü olsun ama ortam içen içsin içmeyen içmesin. :D Servet abiydi sanırım içen, ona ev yapımı meşrubat getiricem zaten :D

tarihinde Muhammet Ali Deli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Coşku Mert yazdı:

bi kişi de çıkıp demiyo ki bu arabada niye kamuflaj yok emoji1.png

kamuflajlı hali bu diye baktık, yok artık böyle mi satılacak töbeeee yarı mamül gibi

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Muhammet Ali Deli yazdı:

Alkollü olsun ama ortam içen içsin içmeyen içmesin. :D Servet abiydi sanırım içen, ona ev yapımı meşrubat getiricem zaten :D

Yanında şalgam ve acı sos da olacak mı? :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Yurdaer Elay yazdı:

Yanında şalgam ve acı sos da olacak mı? :)

Sancaktepe'de Adanalı gardaşım buldum bitane ev yapımı şalgam satıyor şalgamı da oradan ayarlarım abi sıkıntı yok :D acı çok sevmiyorum (kebabı acılı yerim harici sevmem pek) sosu da biri getirir illaki :D

Sonra mekan sahibi bizi kovar bu ne arkadaş pikniğe gitseydiniz her şeyi kendiniz getirmişsiniz diye hehehe :D

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Muhammet Ali Deli yazdı:

Sancaktepe'de Adanalı gardaşım buldum bitane ev yapımı şalgam satıyor şalgamı da oradan ayarlarım abi sıkıntı yok :D acı çok sevmiyorum (kebabı acılı yerim harici sevmem pek) sosu da biri getirir illaki :D

Sonra mekan sahibi bizi kovar bu ne arkadaş pikniğe gitseydiniz her şeyi kendiniz getirmişsiniz diye hehehe :D

Salı günü Maçka parkının oralarda bir iş yemeğine katıldım. Adana'ya gidemesek de il sınırına gittik diyeyim. Orada tattım ilk defa şalgam ve acı sosu. Akıllara ziyan :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Yurdaer Elay yazdı:

Salı günü Maçka parkının oralarda bir iş yemeğine katıldım. Adana'ya gidemesek de il sınırına gittik diyeyim. Orada tattım ilk defa şalgam ve acı sosu. Akıllara ziyan :) 

Ooo harikadır sen gerçek lezzeti taramışsın üstat :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

çin versiyonu bu. yani avrupa ile alakası olmayan sadece çin pazarı icin cikacak model

Hadi hayırlısı resmen tanıtıldı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ön tampon çok şık fiat biliyo bu işi... neyy mondee mu?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Ben bu yeni tomofillerin hiç birini beğenmiyorum, bende sorun var galiba.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
çin versiyonu bu. yani avrupa ile alakası olmayan sadece çin pazarı icin cikacak model

Evet evet. Avrupa versiyonu hala belirsiz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Tamer Topaç yazdı:

Evet evet. Avrupa versiyonu hala belirsiz.

Benim bildiğim mondeo’nun da passat gibi fişi çekilmişti

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Benim bildiğim mondeo’nun da passat gibi fişi çekilmişti

Burada bir hamle yapabilirler. O da ne olacak belli değil henüz. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

tasarım işinde sona geldiler galiba, iki far bir panjur ve tamponla yapılabilecek tüm tasarımlar tükenmiş görünüyor. Hepi topu 8 nota ile kaç farklı beste yapılabilir ki zaten..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Özkan Avcı

Araç güzel, ama üretimi durmayacak mıydı? :)

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Egsozları saklı araçlar çok hoşuma gidiyor benim. Çıkışı tampon arkasına verip difüzör ile köşeli bir şekil verirler bence. İşte o zaman kusursuz bir tasarım olur. Fastback tasarımlar zaten hep yakışıklı oluyor 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...