İçeriğe Yönlendir

En İyi Aracı Sizler İçin Araştırdım. Konu Kapatan Araştırma Yaptım. ( En iyi Otamatik Vites) (D Segmenti Arayanlar İçeri)

Fatih Yildam

Recommended Posts

İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Ben ani yavaşlıycam!

Anarşik misin abi sen?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Anarşik misin abi sen?

Sakıncası mı  var? :keyifli:

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Sakıncası mı  var? :keyifli:

Arabanın rengi neden pembe anlaşıldı. :seytan:

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Yok öyle bişey.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlkay Başaran yazdı:

Pembe gibi mor gibi bişi... Ben gördüm.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

+2,5 bize yokmuş len.. 

Alayım ben bi auto6R 

şimdi biri gelir cebeş felan derse? 2006

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

Eski C5'ci kim kaldı.. Bi ben kaldım. 

Eskiler artık pembe mercedese biniyor.. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Bu konu neden hala açık? Konu kapattıran araba demişlerdi :crazy:

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

Arabanın kralı desem anlaşılır zaten. Marka model belirtmeye gerenk yog. Uçan halı.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erdem Doğan yazdı:

Bu konu neden hala açık? Konu kapattıran araba demişlerdi :crazy:

sıfırlar burada milyona ulaştı, haberin yok

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Çağlar Bayur yazdı:

sıfırlar burada milyona ulaştı, haberin yok

Orada satsan burada 3 tane alırsın. Yine gıskandım o zaman.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Arabanın kralı desem anlaşılır zaten. Marka model belirtmeye gerenk yog. Uçan halı.

Passat denmiş bildirim geldi
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Önder Özcan yazdı:

Sıkarled'e dünyanın en güzel kadını değil diyenin alnını karışlarım 😍

Değil ama. Adresi özelden yazıyorum abi 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
(düzenlendi)
Fatih Yildam yazdı:

psa gruba

Gayet güzel fikirlerinizi yazmışsınız. 

Fakat sorun şu başlığı görünce insan araçlar arasında her aracın artısı eksisi olan başlık başlık bir araştırma bekliyor. 

Ama okuyunca, 3-4 cümleden sonra ful pejo övmüşsünüz. 

En alttaki büyük puntolarla yazdığınız şey aslında her şeyi açıklıyor. 

En büyük sorununu yazmışsınız. Evet neden yok acaba piyasada? Neden tutulmadı? C5 te harika özelliklere sahip bir araçtı mesela o neden tutmadıysa o yüzden. 

Sürpriz hard arızaları var bu araçların. Şu anki 2022 nasıldır bilemem ama 2020'ye kadar olanlar fix hatalıydı bu araçlarda. %80i mutlaka sağlam para harcattı sahiplerine.

Fransızlar D segment beceremiyor diye dalga konusu bile oldular Reno dahil Avrupa'da kuzey Güney Amerika'da filan. 

Dsg özürlü Passatlar bunlardan kat be kat iyi araçlar. Hakkını yiyemem her ne kadar parasını haketmediğini düşünsem de. 

Talismana bindim 2 ay kadar kral araç. Laguna maguna reno da çok beceremedi zamanında ama yeni talismanlar çok iyi. Saçma hataları bitirdiler. Temelinde Megane altyapısını baz almalarının da etkisi oldu. Ekstrem, farklı bir araç yapmaya çalışmadılar çünkü bu kez. Ekstra donanım özellik vs. ekleyip güzel sorunsuz bir araç çıkardılar. 

Benzerleri içinde en kral D segment araç Mondeodur. (Türkiye'de) 2. sırada Insignia gelir bana göre. 

Bunun dışında Avensis var Türkiye'de ama Toyota'nın Camry'si dünya genelinde en kral d segmenttir f/p olarak. Hatta E sayanlar da var. Ama bildiğim kadarıyla D olarak sayılıyor. Harika araç.

Ek olarak Bmw Mercedes demeyin onlar lüks sınıfta olduğu için karşılaştırma yapmıyorum. 

Yoksa D segmente bineceksen adam akıllı bi merso ya da bmw alacaksın. 

Bunları alamıyorsan bindiğin D segment pejo benim C Megane dan çokta kaliteli değil . 

Şahsi fikirlerinizi güzel yazmışsınız. Bunlar da benim şahsi fikirlerim. Bana göre de bu şekilde. Tekrar söylüyorum. BENCE. Anlayamayanlar olabiliyor çünkü o yüzden tekrar tekrar belirtiyorum BENCE..

tarihinde Muhammet Ali Deli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erman Uzun

Ben 2011 1.6 thp tam otomatik olanını üç yıla yakındır kullanıyorum doğrusu bu kadar memnun olacağımı sanmıyordum konfor donanım performans çok güzel bakım masrafları olarak makul seviyelerde daha önce Insignia ve Mondeo kullanmış biri olarak sınıfının gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor otomatigi tam otomatik olduğu için konforlu ve yağ dışında (servis aksini soylesede) masrafı yok şükür forumlarda birkaç önemsiz kronik sorunundan(cam kriko arızalanması kapı gergi sorunları yüksek basınç pompası arızası ) söz ediyorlardi Allah şükür bende hiçbiri olmadı değiştirmeyi şuan için düşünmüyorum yerine koyacak doğrusu araç pek yok olanlarda maddi olarak bana uzak seviyedeler bunu satsam diyorum misal yeni kasa D segment alsam düşünüyorum bana ne sunacak yenilik dışında birşey bulamıyorum araçta tek eksik bence koltuk hafıza o da eşimle kullandigim için yeni araçlarda olan birçok oyuncak dışında gerekli tüm donanımlar var belki şu kendi kendine fren işi olsa fena olmazdı ülkede ve dünyadaki ekonomi rayına girince belki suv çılgınlığına bende katılırım yada maddiyat elverirse premium markalardan birşeyler olabilir yoksa kanaatimce benim işimi görüyor 

Aracta malzeme kalitesi güzel deriler ve konsol tatmin edici seviyede ve kaliteli kapı kol tutamaclari bmw lerdeki gibi soyuluyor sadece zaten bence ortak motor ile kalmamislar iç dizayn olarakta biraz andırıyor bmw yi kullanım malzeme ve yerleşim olarak yüksek suratlerde rüzgar sesi biraz var ses sistemi markası yok ama yeterli yol tutuşu Mondeo ya yakın şehiriçi yakıt tüketimi 7-8 lt bandında uzun yol 5-6 arası6 ileri tork konvertör sanzimani ile bir dsg değilse de sağlamlığı  sabit maaşla çalışan bana güven veriyor 1.6 thp motor bir 180 hp Insignia değil ama yokuşta sollamada  vs üzmüyor bagajı 530 civarında ancak içerde pek bir gözü yok keşke olsaydı yeni kasasını da kullandım ancak ailesi geniş olan benim gibilere uygun değil yoksa ilk çıktığı zaman alinabilirdi şimdilerde fiyatlar arşa ulaşmış halde 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Erman Uzun yazdı:

Ben 2011 1.6 thp tam otomatik olanını üç yıla yakındır kullanıyorum doğrusu bu kadar memnun olacağımı sanmıyordum konfor donanım performans çok güzel bakım masrafları olarak makul seviyelerde daha önce Insignia ve Mondeo kullanmış biri olarak sınıfının gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor otomatigi tam otomatik olduğu için konforlu ve yağ dışında (servis aksini soylesede) masrafı yok şükür forumlarda birkaç önemsiz kronik sorunundan(cam kriko arızalanması kapı gergi sorunları yüksek basınç pompası arızası ) söz ediyorlardi Allah şükür bende hiçbiri olmadı değiştirmeyi şuan için düşünmüyorum yerine koyacak doğrusu araç pek yok olanlarda maddi olarak bana uzak seviyedeler bunu satsam diyorum misal yeni kasa D segment alsam düşünüyorum bana ne sunacak yenilik dışında birşey bulamıyorum araçta tek eksik bence koltuk hafıza o da eşimle kullandigim için yeni araçlarda olan birçok oyuncak dışında gerekli tüm donanımlar var belki şu kendi kendine fren işi olsa fena olmazdı ülkede ve dünyadaki ekonomi rayına girince belki suv çılgınlığına bende katılırım yada maddiyat elverirse premium markalardan birşeyler olabilir yoksa kanaatimce benim işimi görüyor 

Aracta malzeme kalitesi güzel deriler ve konsol tatmin edici seviyede ve kaliteli kapı kol tutamaclari bmw lerdeki gibi soyuluyor sadece zaten bence ortak motor ile kalmamislar iç dizayn olarakta biraz andırıyor bmw yi kullanım malzeme ve yerleşim olarak yüksek suratlerde rüzgar sesi biraz var ses sistemi markası yok ama yeterli yol tutuşu Mondeo ya yakın şehiriçi yakıt tüketimi 7-8 lt bandında uzun yol 5-6 arası6 ileri tork konvertör sanzimani ile bir dsg değilse de sağlamlığı  sabit maaşla çalışan bana güven veriyor 1.6 thp motor bir 180 hp Insignia değil ama yokuşta sollamada  vs üzmüyor bagajı 530 civarında ancak içerde pek bir gözü yok keşke olsaydı yeni kasasını da kullandım ancak ailesi geniş olan benim gibilere uygun değil yoksa ilk çıktığı zaman alinabilirdi şimdilerde fiyatlar arşa ulaşmış halde 

Hocam araba kötü değil zaten, iddia büyük :) 

Bu araba şu şu sebeplerle iyidir, çok iyidir gibi önermeleri kabul edecektir herkes, ama en iyi D segmenti araç dendiğinde bu önerme biraz maksadını aşmış oluyor :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Olumlu yorumunuzdan sonra sarı sitede şöyle bi bakayım dedim alınası olanlar 250 binden başlıyor. İlgim başlamadan söndü
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erman Uzun
Murat Sahın yazdı:

Hocam araba kötü değil zaten, iddia büyük :) 

Bu araba şu şu sebeplerle iyidir, çok iyidir gibi önermeleri kabul edecektir herkes, ama en iyi D segmenti araç dendiğinde bu önerme biraz maksadını aşmış oluyor :) 

Kesinlikle en iyi D segment araç değil zaten bu segmentteki araçların herbiri kendince biribirine üstün ve eksik yanları mevcut ben kendi tecrübelerimi yazdım yoksa pişman olanı da var memnun olanı da dünya malı sonuçta her yeni eskir her doğan ölür çokta abartmaya gerek yok 

Köksal Yılmaz yazdı:
Erman Uzun yazdı:

Olumlu yorumunuzdan sonra sarı sitede şöyle bi bakayım dedim alınası olanlar 250 binden başlıyor. İlgim başlamadan söndü

Fiyatlar evet arşa ulaşmış halde inşallah normale döner veya bizkm alim gücümüz yükselir şuan hiçbir araç parasının aracı değil 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Erman Uzun yazdı:

Fiyatlar evet arşa ulaşmış halde inşallah normale döner veya bizkm alim gücümüz yükselir şuan hiçbir araç parasının aracı değil 

Hükümetin ikinci el araç konusunda bir atılımı olmazsa grafik artmaya devam edecek gibi duruyor. Araç pahalı yakıt pahalı belki düşer diye düşünülüyor ama işte otomobil yatırım aracı olarak kabul gördüğü için, hiç sanmıyorum. Araç alıp aldığından beri hiç garajdan çıkartmayan arkadaş var. Sordum, yakıt pahalı nasıl bineyim dedi. E sat vergisinden kaskosundan bakımından muayenesinden kurtul dedim, yatırım bu, aldığımda şu paraydi şimdi bu para hesaplarına girişti hemen.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Hükümetin ikinci el araç konusunda bir atılımı olmazsa grafik artmaya devam edecek gibi duruyor. Araç pahalı yakıt pahalı belki düşer diye düşünülüyor ama işte otomobil yatırım aracı olarak kabul gördüğü için, hiç sanmıyorum. Araç alıp aldığından beri hiç garajdan çıkartmayan arkadaş var. Sordum, yakıt pahalı nasıl bineyim dedi. E sat vergisinden kaskosundan bakımından muayenesinden kurtul dedim, yatırım bu, aldığımda şu paraydi şimdi bu para hesaplarına girişti hemen.

Haksız mı? Bence değil. Tl harici herşey yatırım aracı bu memlekette (daha doğrusu parayı koruma aracı). Buna sebep olanlar utanmadığı gibi birde tl haricine yönelenleri ayıplıyorlar ve herşeyin sebebi olarak bunları gösteriyorlar. Halbuki dışgüçlerin işi hep. Neyse hastayım bu algı yönetimine. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Haksız mı? Bence değil. Tl harici herşey yatırım aracı bu memlekette (daha doğrusu parayı koruma aracı). Buna sebep olanlar utanmadığı gibi birde tl haricine yönelenleri ayıplıyorlar ve herşeyin sebebi olarak bunları gösteriyorlar. Halbuki dışgüçlerin işi hep. Neyse hastayım bu algı yönetimine. 

Bence haksız. Yatırım arsadan, konuttan yani taşınmazdan ve altından, dövizden olur. Yarın bir arıza sebebiyle elde kalabilme ihtimali olan mal yatırım olmamalı. Araç ihtiyaçtır. 

Ama işte bizde öyle olmuyor 🙂

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Bence haksız. Yatırım arsadan, konuttan yani taşınmazdan ve altından, dövizden olur. Yarın bir arıza sebebiyle elde kalabilme ihtimali olan mal yatırım olmamalı. Araç ihtiyaçtır. 

Ama işte bizde öyle olmuyor 🙂

Arabadan da oluyor işte. MAtematik ortada..

Böyle ekonomilerde oluyor yani. Almanyada yemez mesela.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...