İçeriğe Yönlendir

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

Burak Kuşçu

Recommended Posts

Burak Kuşçu
Doğan Arşiray yazdı:

benim tüm zamanlar için en düşük yakıt değerim, 90 100 sürekli durmadan gittiğim ayvalık muğla arasındaydı. 6.7 litreydi. 5 ileri şanzıman için müthiş bir değer. ama birdaha 7.8 den aşağısını görmedim aynı güzergahta. biz genelde tatile giderken delicesine dolu bir bagaj ile seyahat ediyoruz. iki çocuk iki yetişkin ve hint otobüsleri gibi bir bagaj ile, ortalama 8.5 ile 9.5 arası oluyor yani verilerini tutarlı. hız ise 90 ile 120 arası değişiyor.

Evet hemen hemen aynı verileri elde edebiliyoruz. 6.7 lt gerçekten harika bir tüketim verisi söylediğiniz gibi yakalamasıda epey zor

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

imkansıza yakın. zaten bir daha da olmadı. yani gözardı edilebilir veri yumağı içinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Romörk için çeki demiri montajı yaptırdım. 10.11.2021 tarihinden tse dahil 3400 TL olarak aldığım fiyat 16.11.2021 de 3700 TL olarak güncellendi. kur yükselişinden etkilenmemek için daha fazla beklemeyip sipariş ettim. 

Montaj işlemi sanıldığından oldukça sancısız geçti montaj ve montaj evraklarını üstlenici firma hazırladı. Yine benim adıma TSE randevusu alıp kontrole götürdü. Onay belgesi ile 235 TL karşılığında ruhsat yenilemesi yaptıracağım. 

lmdejr3.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)

Kar tipi lastiği var mı? :) 

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Fatih Evcin yazdı:

Kar tipi lastiği var mı? :) 

Pazar günü sırf lastik için gölcüğe gittim abi :) 4 tane 2020 tarihli çıkma aldım. Sıfırını almam mümkün değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Burak Kuşçu yazdı:

Pazar günü sırf lastik için gölcüğe gittim abi :) 4 tane 2020 tarihli çıkma aldım. Sıfırını almam mümkün değil.

Kışlık çadırın var mı? Çıkalım bi dağa kamp atalım :) 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Burak Kuşçu yazdı:

Romörk için çeki demiri montajı yaptırdım. 10.11.2021 tarihinden tse dahil 3400 TL olarak aldığım fiyat 16.11.2021 de 3700 TL olarak güncellendi. kur yükselişinden etkilenmemek için daha fazla beklemeyip sipariş ettim. 

Montaj işlemi sanıldığından oldukça sancısız geçti montaj ve montaj evraklarını üstlenici firma hazırladı. Yine benim adıma TSE randevusu alıp kontrole götürdü. Onay belgesi ile 235 TL karşılığında ruhsat yenilemesi yaptıracağım. 

lmdejr3.jpg

iyi olmus, 4 adet vida ile montaji basit aslinda. Hayirli olsun. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Fatih Evcin yazdı:

Kışlık çadırın var mı? Çıkalım bi dağa kamp atalım :) 

Kışlık çadır var abi de kışın çadırda kalacak manyaklık bende yok :D Bir defa denedim sonra tövbe ettim :)

Talha Bilgi yazdı:

Aracınız hayırlı olsun yeni gördüm. Hayalimdeki Jeep'lerden biri :)

Teşekkür ederim :) Umarım daha iyilerine kavuşursunuz :)

Sami Demirpaz yazdı:

iyi olmus, 4 adet vida ile montaji basit aslinda. Hayirli olsun. 

Montaj konusunda sorun yaşamazdım fakat tse için montaj formunun bir kurum tarafından doldurulması gerekiyormuş. Haliyle destek almak zorunda kaldım. Birde firmanın kendisinin alıp götürmesi gün içerisinde işten zaman kaybı yaşatmadı onun için az bir maliyet farkı ile bu şekilde hallettirdim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Burak Kuşçu yazdı:

Kışlık çadır var abi de kışın çadırda kalacak manyaklık bende yok :D Bir defa denedim sonra tövbe ettim :)

Eyvah bea cumartesi çıkacağım ben gel işin yoksa :) 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Burak Kuşçu yazdı:

Teşekkür ederim :) Umarım daha iyilerine kavuşursunuz :)

daha iyisi ancak jeep olabilir o da zor olur artık çünkü Fiat... :) bunlar son Jeep lerden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Doğan Arşiray yazdı:

daha iyisi ancak jeep olabilir o da zor olur artık çünkü Fiat... :) bunlar son Jeep lerden.

Egea direksiyonlu güncel bir gladiatör e sahip olmak isterdim açıkçası :) 2 milyon tl lik araca koymasalarda olurmuş ama :)

Fatih Evcin yazdı:

Eyvah bea cumartesi çıkacağım ben gel işin yoksa :) 

Bahara yapalım abi planı dün gece uludağa çıktım 2 derece :) gideceksen kalın giyin 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Burak Kuşçu yazdı:

Bahara yapalım abi planı dün gece uludağa çıktım 2 derece :) gideceksen kalın giyin 

Uyku tulumunu denemek için iyi fırsat :) ama sonuç olumsuz çıkarsa iş kötü :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Burak Kuşçu yazdı:

dün gece uludağa çıktım 2 derece

yollarda kar var mı durum nasıl

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Çağlar Bayur yazdı:

yollarda kar var mı durum nasıl

Çağlar abi kar henüz yok, hafta başında yağmur ile beraber atıştırmış ama tutmuyor şuan için. Bakalım 4x4 aracımızı aldık kar lastiklerimizi taktık bekliyoruz. Umarım güzel kış yapar bu sene

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Burak Kuşçu yazdı:

kar lastiklerimizi taktık bekliyoruz

şerokinin tek sorunu: karda felan yara yara her yere gider.. fazla da gider, ağır, batar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

mu0xrl3.jpeg

Uludağın ilk karı bu akşam yağdı. Tüm gün mesainin bitmesini sabırsızlıkla bekledim. 
kumho marka kışlık lastikler mevcut. İlk izlenimlerim harika fakat yakıtı az almışım. 
bol kar ve daha fazla yakıt ile tekrar test edeceğim. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Kar iyice yağsın da İstanbul dört çekerleri olarak gelelim etkinlik yapalım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Selim Bilgin yazdı:

Kar iyice yağsın da İstanbul dört çekerleri olarak gelelim etkinlik yapalım. 

Aslında çok güzel olur, güzel bir organizasyon yapabiliriz 🙂

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hayırlısı olsun
Daha önce 2 tane kullandım alınabilecek en iyi Jeep ancak karda battın mı kurtulmak çok zor ağırlık tek dezavantaj Bolu da battığım da 6 saatte kurtarabilmişlerdi beni

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Fatih Keskin yazdı:

Hayırlısı olsun
Daha önce 2 tane kullandım alınabilecek en iyi Jeep ancak karda battın mı kurtulmak çok zor ağırlık tek dezavantaj Bolu da battığım da 6 saatte kurtarabilmişlerdi beni

Bolu offroad klübu teyakkuza geçmişti, koca başkan batmış acil kurtarmalıyız diye:)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)
Burak Kuşçu yazdı:

Aslında çok güzel olur, güzel bir organizasyon yapabiliriz 🙂

bildirim geldi :) hemen yapalım 

2 sene önce bugün Kent ormanındaymışız :)

c056ef38d06ec4bcb63365bed1fe5341.jpg

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Burak Kuşçu yazdı:

mu0xrl3.jpeg

Uludağın ilk karı bu akşam yağdı. Tüm gün mesainin bitmesini sabırsızlıkla bekledim. 
kumho marka kışlık lastikler mevcut. İlk izlenimlerim harika fakat yakıtı az almışım. 
bol kar ve daha fazla yakıt ile tekrar test edeceğim. 

kumho eskimeye başlayıncaya kadar iyi iş yapıyor.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Fatih Keskin yazdı:

Hayırlısı olsun

Rav4 hafiftir batmaz, batarsa da ben çekerim merak etme. 🚬

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Selim Bilgin yazdı:

Rav4 hafiftir batmaz, batarsa da ben çekerim merak etme. 🚬

bağlayalım birbirlerine artık kim çekerse

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...