İçeriğe Yönlendir

Motorin ve Benzinde Fiyat Değişimleri

Murat Öngür

Recommended Posts

Macit Aliyev
Doğan Arşiray yazdı:

peki bilinmiyor bence. özellikle depremden sonra iyice zor bulunur olur kesin.

pek bilinmiyor. Üniversiteden prof hocam vardı yağ konusunda uzman. O söylemişti.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Tamamen damak tadı ve kişisel olay zeytinyağı. Yarım çay bardağı yağı içip rahatsızlık vermiyorsa ve kokusu da güzelse tamamdır benim için. Domatese dökünce ya da yumurta kırınca acılaşmayacak. Sabah kahvaltıda da ilk sıkım erken hasat iyi olur. Koyu yeşil. İçine limon, pulbiber, kimyon ve karabiber. Postal gibi mısır ekmeğini bandıracaksın ohh

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
İlkay Başaran yazdı:

Tamamen damak tadı ve kişisel olay zeytinyağı. Yarım çay bardağı yağı içip rahatsızlık vermiyorsa ve kokusu da güzelse tamamdır benim için. Domatese dökünce ya da yumurta kırınca acılaşmayacak. Sabah kahvaltıda da ilk sıkım erken hasat iyi olur. Koyu yeşil. İçine limon, pulbiber, kimyon ve karabiber. Postal gibi mısır ekmeğini bandıracaksın ohh

Ağustosta geleceğim, kahvaltı yapalım. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Ağustosta geleceğim, kahvaltı yapalım. :) 

Ekmeği ben alırım :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Konu sürekli üstte kalıyor heyecanlanıyorum 10 tl indirim gelmiştir ümidiyle geliyorum , A 101 zeytinyağına ekmek banıp çıkıyorum. :nargile:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ersen Tapan yazdı:

Konu sürekli üstte kalıyor heyecanlanıyorum 10 tl indirim gelmiştir ümidiyle geliyorum , A 101 zeytinyağına ekmek banıp çıkıyorum. :nargile:

istikamet tirilye olmalı.

Macit Aliyev yazdı:

Konu mangala doğru emin adımlarla ilerliyor:)

zeytinyağlı ıspanak olur bana

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hatay’da yağ 200 liraysa sınırın arkasında 50 lira. Herkes yağ getiriyordu oralarda. Ama sınır bölgesindeki vatandaşlarımız için yağdan daha önemli şeyler var. Başka bi dünya orası :) 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

bu durumdan sakınmak için elimizde çok kuvvetli bir silah var. gitmemek.

:D  Aklıma "Koca" "Koca" adamlar geldi.

O Kıbrıs'a gidilecek abi. Mecbur:fiuw:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

valla gayet geçerli öneri.

ama gidilecekse şimdiden razı olup direnmemek akıl sağlığı için en iyisi. çünkü seneye hiç gidemeyebiliriz. niye? çünkü bügünler kötü günlerimizi sırada daha kötüleri var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Benzin 36-37 olmuş. 

evet sabah gördüm. 36.35 gibi birşey yazıyordu.

tatile gideceğim önümüzdeki günlerde sadece git gel 6000 tl yazacak. fantastik birşey. gecen sene aynı günlerde dizel 16 tl den 14 lere düşmüştü. oteller 3 kat artmış ayrıca.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Alptuğ Özcan yazdı:

:D  Aklıma "Koca" "Koca" adamlar geldi.

O Kıbrıs'a gidilecek abi. Mecbur:fiuw:

Arabayla gitmeyi düşündün mü? Maliyet açısından söylüyorum.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Macit Aliyev yazdı:

bu fiyatlarla iltica edilebilir aslında :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

evet sabah gördüm. 36.35 gibi birşey yazıyordu.

tatile gideceğim önümüzdeki günlerde sadece git gel 6000 tl yazacak. fantastik birşey. gecen sene aynı günlerde dizel 16 tl den 14 lere düşmüştü. oteller 3 kat artmış ayrıca.

Bizim gibi fakirler için yazmıştım yav

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Macit Aliyev yazdı:

Geçen sene düşünmüştüm ama gözüm almadı hiç o kadar yolu küçük çocukla. 

Bu sene de hem çocuklar o kadar yok hem de yakıt maliyetinden gözüm alacak gibi değil sanki

3 alternatif yol gösteriyo

image.png.282dc5ff020d2c427cfe8ce515e0f6c4.png

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Alptuğ Özcan yazdı:

Bu sene de hem çocuklar o kadar yok hem de yakıt maliyetinden gözüm alacak gibi değil sanki

Yol parası ankara taşucu git gel 2500 ü geçmez. Ama çocuk/lar 3 yaşını geçtiyse durabilir sanki arabada. Yine de karar senin tabii

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Çocuklar küçükken gece çıkardım yola. Sabaha kadar uyurlardı. Sizinliler gece arabada uyursa böyle yapılabilir. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çocuklar küçükken gece çıkardım yola. Sabaha kadar uyurlardı. Sizinliler gece arabada uyursa böyle yapılabilir. 

ya şöför de uyurusa? :)

• Mutlu 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Macit Aliyev yazdı:

Yol parası ankara taşucu git gel 2500 ü geçmez. Ama çocuk/lar 3 yaşını geçtiyse durabilir sanki arabada. Yine de karar senin tabii

Evet tahmini ortalama 2500 tutar gibi. Sonrasında Yolcu feribotunu falan da araştırıp ayarlamak lazım, toplam kaç saat sürmüş olacak ona da bakmak lazım.

Bi araştırayım toplam maliyet ne oluyo

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çocuk 5'ine yaklaştı ama hala gece gitmeyi tercih ediyorum. Bi uyuyor gece miss gibi yol gidiliyo.

Güneş altında araba kullanmayı sevmiyorum zaten

Doğan Arşiray yazdı:

ya şöför de uyurusa? :)

Ara ara acayip uyku bastırıyo valla abi. Aslında tehlikeli.

Benim yolculuklar genelde mesai çıkışı olduğu için tam anlamıyla dinlenmiş olarak çıkamıyorum yola

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alptuğ Özcan yazdı:

facebookta birisi hataydan trabzon uzungöle tatile gidecekmiş. Google maps soğanlı derebaşı virajlarından götürmüş. Beyler güzergah güzel mi direkt çaykaraya iniyorum diye gönderi atmış. 

karayolları haritasına muhakkak bakılmalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Google maps soğanlı derebaşı virajlarından götürmüş. Beyler güzergah güzel mi direkt çaykaraya iniyorum diye gönderi atmış. 

:D

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

google maps tam bir moron. gezdirip duruyor insanı. 7 göllere giderken hemen yakınlardaki baraj gölünün çevresini dolaştırdı toprak yoldan bana. jandarma çevirdi nereye gidiyrosun diye. dedim 7 göllere. kolay gelsin bu yol zor ama sebat ederseniz gidersiniz dedi. neyse araba uygundu da gittik. manzara çok iyyidi tabi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Alptuğ Özcan yazdı:

Nisan ayında gittim bu yoldan Mersin'den girdik otobana Kocaeli'ye kadar şehir yüzü görmedik aralıksız otobandan gidiliyor yol rahat. Fakat Niğde tarafındaki yeni otoban kısmında dinlenme tesisi petrol ofisi çok az yiyeceklerinizi yanınıza almanızda yarar var ihtiyaç molası verilecek yerler o zaman azdı belki şimdi artmıştır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Nisan ayında gittim bu yoldan Mersin'den girdik otobana Kocaeli'ye kadar şehir yüzü görmedik aralıksız otobandan gidiliyor yol rahat. Fakat Niğde tarafındaki yeni otoban kısmında dinlenme tesisi petrol ofisi çok az yiyeceklerinizi yanınıza almanızda yarar var ihtiyaç molası verilecek yerler o zaman azdı belki şimdi artmıştır

Sanırım bu kadar yola gitmeyi gözüm almayacak arabayla 

Biraz maliyetli olacak ama en kısa ve konforlu yol:pilot:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...