İçeriğe Yönlendir

Motorin ve Benzinde Fiyat Değişimleri

Murat Öngür

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu sene 4-6 yaştayız 😁

o mtv lem .... artık nasıl işlemişse bünyeye :mangal:

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

o mtv lem .... artık nasıl işlemişse bünyeye :mangal:

Mtv ile aramda parazitizm formu var :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Mtv ile aramda parazitizm formu var :) 

lpg-biyotik yazıyorum reçetene

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

lpg-biyotik yazıyorum reçetene

Aşı da oldunuz. İçindeki çiplerle çoktan pilli milli bir şeylere geçmeniz lazımdı :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Aralıkta vize var. Ocakta kasko. O da final olur heralde 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

aralık ayında yer kalmaz, 2023 ten 3 ayı yakıp muayene sırasına girerler daha karlı

Nisan da tuv. Ocak ta vergi . Aralikta tuv yapip vergi ödemesini 2 yıl atalım ileri. Geçen yılın vergisi de var ödenmemiş daha.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Nisan da tuv. Ocak ta vergi . Aralikta tuv yapip vergi ödemesini 2 yıl atalım ileri. Geçen yılın vergisi de var ödenmemiş daha.

chr ın tüv şubat ta ben de aralık ta yaptırayım diyorum 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ekim ayındaki enflasyon oranı yeniden değerleme oranı olarak kabul ediliyor ve bu şeylerin artış oranı buna göre belirleniyor. Ancak yine de söylenen rakamlar olabilir. 

Ben de şubattaki muayene için erken gideyim diyordum ama bunları duyduktan sonra gitmem herhalde. Randevu alabilmek falan çok sıkıntı olur. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Bırakın bunları, son dedikoduyu duydunuzmu bakiiim, TUVAlaman muayene ücreti 1120 tl. olacakmış, varmıdır doğruluk payı :angry:

Sabah radyoda da söyledi bunu % 120 civarı olacakmış gibi. 1150 TL.

Bu arada bu geceden itibaren de mazota 2 TL'ye yakın indirim gelmesi bekleniyormuş

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

TUVAlaman muayene ücreti 1120 tl. olacakmış, varmıdır doğruluk payı :angry:

2024 te kim bilir ne olacak :( 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fatih Keskin yazdı:

chr ın tüv şubat ta ben de aralık ta yaptırayım diyorum 

Benimde aynı. Erken gitmeli o zaman

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Alptuğ Özcan yazdı:

Bu arada bu geceden itibaren de mazota 2 TL'ye yakın indirim gelmesi bekleniyormuş

Önce yüksek yüzdeli oranları piyasaya salıp halkın nabzını yokluyorlar, sonra daha makul yüzdeli zam yapıp vatandaşı sevindiriyorlar. Ölümü gösterip hastalığa razı ediyorlar. Yıllardır aynı taktik.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Aydın Sert yazdı:

Önce yüksek yüzdeli oranları piyasaya salıp halkın nabzını yokluyorlar, sonra daha makul yüzdeli zam yapıp vatandaşı sevindiriyorlar. Ölümü gösterip hastalığa razı ediyorlar. Yıllardır aynı taktik.

Taktik aynı ama hala cayır cayır biniyoruz.

Sonuca baktığımız zaman geçen haftaya göre 2,5 TL daha zamlı alıyoruz mazotu.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Alptuğ Özcan yazdı:

Taktik aynı ama hala cayır cayır biniyoruz.

Sonuca baktığımız zaman geçen haftaya göre 2,5 TL daha zamlı alıyoruz mazotu.

Ne gariptir ki, bu hafta başından beri daha yoğun trafik var. Kaza vs olmaksızın.

Hadımköy gişeler-Mahmutbey gişeler arasını kullanıyorum, ara bağlantı yolları dahil geçen haftaya göre gözle görülür artış söz konusu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Aydın Sert yazdı:

Ne gariptir ki, bu hafta başından beri daha yoğun trafik var. Kaza vs olmaksızın.

Hadımköy gişeler-Mahmutbey gişeler arasını kullanıyorum, ara bağlantı yolları dahil geçen haftaya göre gözle görülür artış söz konusu.

Bizim millet ters psikoloji yaşıyor.

Fiyatlarla trafik yoğunluğu doğru orantılı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Mazota indirim varmış 2 lira

Aydın Sert yazdı:

öyle böyle değil. Trafik benzin 6-7 lirayaykenki seviyeye göre daha fazla şu an

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Alptuğ Özcan yazdı:

vay be hale bak, ne maliyeti varsa artık, deli dumrul soygunu resmen...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

valla geçen mart ayında ilk artış olduğunda dizel 25 tl olmuştu insanlar ikinci şerittre 80 ile gidiyordu. vardı bir şaşkınlık hali.

şimdi 28.60 dizel, orta şerit 100, sol şerit yardırmacasına seyahat ediyor. psikoloji bozuk komple bence, yada yardıran herkes makamına geç kalmış müdür, yakıtı arabayı kendisi ödemiyor.

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

valla geçen mart ayında ilk artış olduğunda dizel 25 tl olmuştu insanlar ikinci şerittre 80 ile gidiyordu. vardı bir şaşkınlık hali.

şimdi 28.60 dizel, orta şerit 100, sol şerit yardırmacasına seyahat ediyor. psikoloji bozuk komple bence, yada yardıran herkes makamına geç kalmış müdür, yakıtı arabayı kendisi ödemiyor.

maaşlar zamlandı

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Doğan Arşiray yazdı:

Battı balık yan gider psikolojisi bu.

Zam gelen ürünün satışı artar.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Mazota indirim varmış 2 lira

öyle böyle değil. Trafik benzin 6-7 lirayaykenki seviyeye göre daha fazla şu an

Hayat devam ediyor, kısılmayacak yerler var

Doğan Arşiray yazdı:

Yolculuk için hesabımı önceden yaparım, yola çıkınca anlık gaza gelirsem hesabı geçici olarak unuturum. O ara karışık işte :D 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Ben inatlaşma diyorum buna. Siz zam yaparsanız biz daha çok bineriz mesajı veriliyor :D 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Alptuğ Özcan yazdı:

2,13 TL. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ümit Türk yazdı:

Ben inatlaşma diyorum buna. Siz zam yaparsanız biz daha çok bineriz mesajı veriliyor :D 

Geçen komşu tekel bayinin yanından geçerken kulak misafiri oldum, yanındaki kişiye "zamlar satışları hiç etkilemiyor millet tam gaz devam" diyordu :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Arabaya binenin önceliği arabadır, tekelden almaya devam edenin önceliği odur. Yani genelde alım gücü düştü, bir yerden kısıp diğerine devam ediyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...