İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam

Oğuzkan Erışık

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Kemal Korkmaz yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun :nazar:

Sağol Kemal abi

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Oğuzkan Erışık yazdı:

çalışmaz demi :D 

Kesinlikle çalışmaz 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Oğuzkan Erışık yazdı:

Sağol emmi. Daha iyisini hepinize nasip etsin rabbim. 

Oğuzkan bunun şanzıman çift kavramalı güzel. Hırpalanmışı düzen tutmuyor. Bizde var. Merkep gibi kullanıyorlar. Servise kaçkere gitti geldi ama şanzıman kararsızlığı düzelmedi. Sen almadan önce kontrolünü yapmışsındır. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel insan, gönlüne göre kullanırsın İnşallah. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Selçuk Bakış yazdı:

Kesinlikle çalışmaz 😁

Elektronik mağaza yazıyor benim işi sen çözersin abi :D 

Fatih Sarıkaya yazdı:

Oğuzkan bunun şanzıman çift kavramalı güzel. Hırpalanmışı düzen tutmuyor. Bizde var. Merkep gibi kullanıyorlar. Servise kaçkere gitti geldi ama şanzıman kararsızlığı düzelmedi. Sen almadan önce kontrolünü yapmışsındır. 

Kontrolü yaptım abi çok şükür bir sıkıntı yok. Ama şanzıman denince kanım çekiliyor :D arabayı çok düzgün kullanmışlar. Babam 2013 yılında 11 model almıştı bundan 43binde, direksiyonu soyulmuştu biraz. Bunda o bile yok. Güzel kullanmışlar biz de güzel kullanıp devam ettireceğiz inşallah.

Ayhan Asil yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel insan, gönlüne göre kullanırsın İnşallah. 

Sağol Ayhan abi teşekkürler, amin.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Evren Barış Özbek yazdı:

Böyle birşey olur mu?

Link

Bunlar hakkında çalışıyor diye yorum yazan olmamış hiç Evren abi. Bizim işimizi görmeyecek 

Evren Barış Özbek yazdı:

Birde bu tarz birşeyler var.

Link

Bunlar iş görür ama bunu kullanmayı da ben istemiyorum. Son çare artık 😀

Teşekkür ederim ilgin için abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Alt paketin birinde usb girişi var bunda yok 🥺

Akşam gelirken brirşey dikkatimi çekti. Hareketsizken km ibresi 5in üzerinde duruyor. Frenden çekip hareket alınca 10km hız gösteriyor. Hız sensöründen mi yapar bunu? 

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Evren Barış Özbek yazdı:

Birde bu tarz birşeyler var.

Link

Ben bunu reno için aldım. Unutmazsam yarın test edip bilgi veririm.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Şanzıman konusunda bende de 2012 privelage dizel otomatik vardı, 265 bin de baskı değişti, 274 bin de 1. Vites iptal oldu 2 ile kaldırmaya başladı, şanzıman beyni tamir edildi sonra düzeldi.

Bakımı Dsg kadar pahalı değildi diye hatırlıyorum abi ama yanılıyor olabilirim

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ebrar Tüfek yazdı:

Şanzıman konusunda bende de 2012 privelage dizel otomatik vardı, 265 bin de baskı değişti, 274 bin de 1. Vites iptal oldu 2 ile kaldırmaya başladı, şanzıman beyni tamir edildi sonra düzeldi.

Bakımı Dsg kadar pahalı değildi diye hatırlıyorum abi ama yanılıyor olabilirim

Dsgden pahalı bu meret

Osman Ünal yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Oğuzkan Erışık yazdı:

sen çözersin abi :D 

Fiesta da bende bakmıştım auxlar 3 usbler 4 kablolu diye hatırlıyorum, baktım olmayacak CD basmaya devam etmiştim 😀

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Selçuk Bakış yazdı:

Fiesta da bende bakmıştım auxlar 3 usbler 4 kablolu diye hatırlıyorum, baktım olmayacak CD basmaya devam etmiştim 😀

Mp3de çalmıyor track yüklemeye devam edeceğiz sanırım. Eski cd çantasını bi kurcalayım ben 😀

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Teybin arkasında ekstra bağlantı girişi vs olabilir mi? Paket farkı vardır belki altyapı hazırdır?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Selçuk Bakış yazdı:

Teybin arkasında ekstra bağlantı girişi vs olabilir mi? Paket farkı vardır belki altyapı hazırdır?

Bahsettiğim teypler farklı abi. 

Benim teyp bu 

https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/281150743r-radio-cd-megane-iii-fluence_pdp_533350042

Usbli teyp bu

https://images.app.goo.gl/w5wZ7TwFU4fYvzci8

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Oktay Göktaş

Geriden geliyorum, tahminleri okumadım. Yazılmış olabilir ama motor koduna göre ya kadjar (sanki sorulmuştu, büyük ihtimalle bu) ya da megane 4

Hangisi olursa olsun, hayırlı olsun. Kazasız belasız, güzel günlerde kullanın inşallah. [emoji3478][emoji3478][emoji3478][emoji3478][emoji3478]

Edit: Fluance imiş. Markayı tutturduk bari [emoji51]

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Oktay Göktaş yazdı:

Geriden geliyorum, tahminleri okumadım. Yazılmış olabilir ama motor koduna göre ya kadjar (sanki sorulmuştu, büyük ihtimalle bu) ya da megane 4

Hangisi olursa olsun, hayırlı olsun. Kazasız belasız, güzel günlerde kullanın inşallah. emoji3478.pngemoji3478.pngemoji3478.pngemoji3478.pngemoji3478.png

Edit: Fluance imiş. Markayı tutturduk bari emoji51.png

Teşekkür ederim sağolun

Motor kodunu gören döküldü 😀

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Hayırlı olsun :)

:nazar:

Sağol Ali abi teşekkürler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Oğuzkan Erışık yazdı:

Kontrolü yaptım abi çok şükür bir sıkıntı yok. Ama şanzıman denince kanım çekiliyor :D arabayı çok düzgün kullanmışlar. Babam 2013 yılında 11 model almıştı bundan 43binde, direksiyonu soyulmuştu biraz. Bunda o bile yok. Güzel kullanmışlar biz de güzel kullanıp devam ettireceğiz inşallah.

Benimde öyle. Bir tuhaf oluyorum. Çok revizyon yaptırmış biri olarak önce şanzıman sonra motor :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...