İçeriğe Yönlendir

Astra J Sedan Led Far

Kaan Abit

Recommended Posts

Merhaba herkese. Dün aracıma (Astra j sedan 2020) uzun ve kısa led far taktırdım. Toplam 4 adet ampulun fara adapte olması için aparat gerekli. İnternette veya ampulu alacağınız yerde var. Bu aparatsız led ampul entegre olmuyor. Led ampullerin markalari stark. Daha önce de kullanmıştım çok memnundum. Bu araca takması biraz zahmetli. 2 saatte montajı bitti ve aldım. Ufuk çizgisi çok iyi oldu. Orjinali ile ayni. Dağıtma yok. Benim farlar halojen yani merceksiz. Uzunlar nedense çakarı 1 saniye geç geliyor. Takmadan önceki sarı ampulunde de öyleydi. Yazılımı böyle bu aracın. Genel olarak memnunum. Tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı

Merhaba. Duvar çizgisi birebir orjinal ampullerle aynı ay ayarda. Markası Stark. Bu markalar kendinden canbus lı. Dolayısı ile arıza ışığı yapmıyor. Tavsiye ederim. Sadece uzunları yakınca anlık çakmıyor. Yaklasik yarım saniye sonra tepki veriyor. Yazılımsal sanırım. Arabanın orjinalnde bu şekilde. 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Servet Aydın yazdı:

Marka reklamı kokusu aldım nedense

Profilde ecosport var, mesajda araç başka. 

Hiçbir bilgi yok, sadece aldım taktım mikemmel oldu 🤣 Reklamsa bile zayıf kaldı sanki.  

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar ne reklamı. Ecosportu satıp opel aldim. Sadece yardım amaçlı paylaştim güya yapmak isteyen olur diye. Markayı da epey araştirdim uzun süre kullanilır sorunsuz diye. Ama insanlarda önyargı hat safhada olduğundan sonuç 'Reklam' oldu. 😄

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Led ler yaydığı dalga boyundan mıdır nedir aydınlatmada çok başarısızlar. Hele bir de yağmur yağmış yerler ıslakda neredeyse hiç aydınlatmıyor. En iyi sonuç fabrikadan orjinal çok ledli üretilmiş farlar veriyor. Onlar da diğer sürücülerin gözlerini çok alıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Kaan Abit yazdı:

Arkadaşlar ne reklamı. Ecosportu satıp opel aldim. Sadece yardım amaçlı paylaştim güya yapmak isteyen olur diye. Markayı da epey araştirdim uzun süre kullanilır sorunsuz diye. Ama insanlarda önyargı hat safhada olduğundan sonuç 'Reklam' oldu. 😄

Aynı aracı bende kullanıyorum tek fark bende el yapımı bixenon var. Duvar çizgisini görmeden herhangi bir fikrimizin olmasını bekleyemezsin ki :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Led ler yaydığı dalga boyundan mıdır nedir aydınlatmada çok başarısızlar. Hele bir de yağmur yağmış yerler ıslakda neredeyse hiç aydınlatmıyor. En iyi sonuç fabrikadan orjinal çok ledli üretilmiş farlar veriyor. Onlar da diğer sürücülerin gözlerini çok alıyor. 

Gün ışığı rengi ledi icat etseler enfes olacak
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...