İçeriğe Yönlendir

08 Megane 1,6

İlkay Başaran

Recommended Posts

İlkay Başaran

180 le gidiyorum derken iyiydi ama hadi?

Fakir arabası bu tabi az yakacak. Karbon emisyonu da düşük. Siz kirletin doğayı sorun yok.

O değil de yaklaşık 4500 devirde 145 le gidiyor bu ne len :crazy:

Hatun bile 3 le mi gidiyorsun dedi. Yok 2 deyim daha dedim :D :D 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Gaz ayarını ne kadar kıstıysan artık... 7 lötrö yököyöröm. Yakarsın tabi bu ayarlarla. Ben dip gaz yapıp arka tamponu yere sürtmeden kalkmıyorum mesela.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Gaz ayarını ne kadar kıstıysan artık... 7 lötrö yököyöröm. Yakarsın tabi bu ayarlarla. Ben dip gaz yapıp arka tamponu yere sürtmeden kalkmıyorum mesela.

Ne ayarı ya T stop şahin mi bu :blink: Bu arada araba yaklaşık 90 k dır lpgli bıghtıgh ya sübap deniştirmekten her pzt :nargile:

Önder Özcan yazdı:

Herhangi bir beyin arızası olmazsa baya eğlenceli bir kalkış olur gibi :tongue2:

• Beğenme 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Vizeden geçtik. Eksoz ile birlikte 617,50 tl.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlkay Başaran

Alet satılık. İlan onay sürecinde. 287500 yazdım. Her dinden dualar kabul edilir.

20221125_180019.jpg

20221125_180009.jpg

20221125_175458.jpg

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Alet satılık. İlan onay sürecinde. 287500 yazdım. Her dinden dualar kabul edilir.

Ama böyle bi şok falan olsa satmazsın di mi?

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Ama böyle bi şok falan olsa satmazsın di mi?

Ona mahsuben? 

Sende bunu yedin?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlı olsun çok durmaz, neden satıyorsun?

Biraz ekleyip model yükselteyim diye düşüncem var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Biraz ekleyip model düşürürsün canım. Bence biraz eklemeden de model düşürebilirsin, ama bu seni mutlu eder mi bilmiyorum :crazy:

Piyasa hem çok durgun, hem çok balon. Satamıyorlar, satamadıkça fiyat yükseltiyorlar. Tabi yine satamıyorlar, yine fiyat yükseltiyorlar. Kısır döngü. 

Bu arada pazarlık ve  sallamak serbest mi @İlkay Başaran :spiteful:

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Biraz ekleyip model düşürürsün canım. Bence biraz eklemeden de model düşürebilirsin, ama bu seni mutlu eder mi bilmiyorum :crazy:

Piyasa hem çok durgun, hem çok balon. Satamıyorlar, satamadıkça fiyat yükseltiyorlar. Tabi yine satamıyorlar, yine fiyat yükseltiyorlar. Kısır döngü. 

Bu arada pazarlık ve  sallamak serbest mi @İlkay Başaran :spiteful:

Herşey selbes

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Herşey selbes

Abi arkadaşı ikna edip şahini aldım, üzerine biraz ekleyip daha yeni bir şey alacaktı. Sonuç olarak 2 ay geçmeden üzerine biraz ekleyip şahini geri aldı :D 

Bu arada çok yazmışsın fiyatı da. Fotoğrafları da kötü çekmişsin. Arabanın da her yanı boya zaten. Golf ile takas? Noteri sen ödersen yemeği ben ısmarlarım, üste para da istemem :crazy:

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Abi arkadaşı ikna edip şahini aldım, üzerine biraz ekleyip daha yeni bir şey alacaktı. Sonuç olarak 2 ay geçmeden üzerine biraz ekleyip şahini geri aldı :D 

Bu arada çok yazmışsın fiyatı da. Fotoğrafları da kötü çekmişsin. Arabanın da her yanı boya zaten. Golf ile takas? Noteri sen ödersen yemeği ben ısmarlarım, üste para da istemem :crazy:

Hiç sorun değil Murat cidden. Satılmazsa 7 sene daha pinerim :crazy: Bak yaparım bunu.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Önder Özcan yazdı:

Ben geçen hafta Safranbolu yapıp geldim, 910 km. Şehir içi- dıjı, otoban 120-180 aralığı 6,4 lt ile tamamladım. adam 7,35 lpg yakmış :onder:

E270 le takaz olur mu?

20 eylülde yazmışım, teklifim geçerli.

Ki o zaman satılık da değildi.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

20 eylülde yazmışım, teklifim geçerli.

Ki o zaman satılık da değildi.

İlk uçakla geliyorum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

İlk uçakla geliyorum.

Arabayıda söktürüp bagaja mı yükletecen? :D 

İlkay Başaran yazdı:

Hiç sorun değil Murat cidden. Satılmazsa 7 sene daha pinerim :crazy: Bak yaparım bunu.

İşin gırgırı bir yana, bu piyasa ne olacak hiç bilemiyorum. ÖTV muhabbeti gene cacık, işe yarayacak araçlara vurmuyor, oradan da piyasa seyri değişmez.. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Arabayıda söktürüp bagaja mı yükletecen? :D 

İşin gırgırı bir yana, bu piyasa ne olacak hiç bilemiyorum. ÖTV muhabbeti gene cacık, işe yarayacak araçlara vurmuyor, oradan da piyasa seyri değişmez.. 

Ne olacağı belli. Avrupada 300 eu olan arabalara 250 300 bintl ödeyip bineceğiz ve mutlu olacağız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Ne olacağı belli. Avrupada 300 eu olan arabalara 250 300 bintl ödeyip bineceğiz ve mutlu olacağız. 

Ben olmuycam!

image.jpeg.d8b73bc2f6adea9b0f62d9de3dea8ee7.jpeg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
İlkay Başaran yazdı:

Lpgden devam edeceksin galiba bu ortamda, dizel alsan sattığına yazık olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Köksal Yılmaz yazdı:

Lpgden devam edeceksin galiba bu ortamda, dizel alsan sattığına yazık olur

Evet Köksal. Aklımda 1,4 egea var. Lpgli. Bakalım kısmet. Biri 250 teklif etmiş. Maşallah 37 bin pazarlık payı.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Evet Köksal. Aklımda 1,4 egea var. Lpgli. Bakalım kısmet. Biri 250 teklif etmiş. Maşallah 37 bin pazarlık payı.

Çok verdin yarısını geri al diyeydin :) 250'ye focus 1 satıyolar...

İlkay Başaran yazdı:

Avrupada 300 eu olsa iyi, çoğu preslendi bindiğimiz arabaların. 2006 model a4leri inceliyorum iyiymiş diye...

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Murat Sahın yazdı:

Avrupada 300 eu olsa iyi, çoğu preslendi bindiğimiz arabaların. 2006 model a4leri inceliyorum iyiymiş diye...

Parası neyse verip prese girmeden olduğu gibi alabilsek 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...