İçeriğe Yönlendir

GepGerçek Araba

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan
Ön camda adliye giriş kartı var mı adaş ?

Yok hacı. Sticker var sadece
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mert Yeldan yazdı:

Yol boyu seyahat izin belgemi bir kere bile sormadılar. 3 kere alkol testine üfledik.

Adres yazıyorum özelden, stickerden bende istiyorum :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Çağlar Bayur yazdı:

solmuş stikerleriniz değerlendirlir

yav forum stickerını emmi vermiyor mu 😂

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Servet Aydın yazdı:

Adaletin dağıtıcısı tescil stikırları 50tlye alınır

5000 avroya tamamdır. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Servet Aydın yazdı:

Etiketi yapışık araç ile ok.

tamam buluruz 15-20 ye bir araç

Yorum bağlantısı
Onur Çelebi
Mert Yeldan yazdı:

Yol boyu seyahat izin belgemi bir kere bile sormadılar. 3 kere alkol testine üfledik.

Ehliyet alıp kontrol ettiler mi? 
Bende gece ya da akşam üzeri işten dönerken bazen durdurup alkol testi yapıyorlar neden dışardasınız diye bile sormuyorlar.
Acaba e devletten aldığımız belgeler kimlik no üzerinden sisteme kaydedildide ondan mı sormuyorlar acaba.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yok ehliyet hiç istemediler. Tckn de sormadılar. Belki plakadan bakmışlardır ama araç sahibi olmama ihtimali de var

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

belge inceleyen /soran nadir, şahan felan denk gelirse zten kırmızı halı ile karşılanıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Aynen araç sahibi değilim benim örnekte de, o da eleniyor.

Çok nadiren belge soruyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
30 dk ile 2 saate red geliyor [emoji4]
Senin yine iyi. Beni kivrandiriyorlar. Gün içinde başvuruyorum ertesi gün sahura red gelmiş oluyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İş icabı komşu çok geziyor. En çok jandarma kontrol ediyormuş. Evrak üzerindeki numaradan sisteme girip tek tek bakıyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Karrşim hayrını gör. Maşallah.

Mert Yeldan yazdı:

Ayyaş tipi var sende çünkü. "Belgesi vardır ama kesin içmiştir" izlenimindendir bu.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Senin yine iyi. Beni kivrandiriyorlar. Gün içinde başvuruyorum ertesi gün sahura red gelmiş oluyor

hangi sahur😂 sahur mu kaldı😬

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
hangi sahur[emoji23] sahur mu kaldı[emoji51]
Geçmiş sahur yahu. 6 kere başvurdum da 15 gün red geldi ya. Annem kaldı gelemedi ikametine.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

edevllet ten alınacak olan muaf belgesi zorunlu, ancak alınmadı ise zorunlu değilmiş

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Emre Şimşek yazdı:

İş icabı komşu çok geziyor. En çok jandarma kontrol ediyormuş. Evrak üzerindeki numaradan sisteme girip tek tek bakıyormuş.

Askerin canı sıkılıyor :) Normal zamanlarda da trafik çevirmelerinde ıncın cıncık ne kadar evrak varsa incelerdi jandarmalar :) 

Ali Darbaz yazdı:

10:51 ile yeni genelge geldi

Ne geldi, değişiklik var mı?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Murat Sahın yazdı:

Askerin canı sıkılıyor :) Normal zamanlarda da trafik çevirmelerinde ıncın cıncık ne kadar evrak varsa incelerdi jandarmalar :) 

Ne geldi, değişiklik var mı?

Ne bileyim hayra yormak istiyorum. Belki işini iyi yapmak isteyen birileri vardır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

10:51 ile yeni genelge geldi

Çağlar Bayur yazdı:

edevllet ten alınacak olan muaf belgesi zorunlu, ancak alınmadı ise zorunlu değilmiş

Tatil yapacaklar için tatil tutarının tamamını ödemiş olmak koşulu ile muafiyet getirmişler. Kontrol noktalarında rezervasyon ve dekont göstermek yeterliymiş. Hemen rezervasyon yapıp ödedim :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Murat Sahın yazdı:

Tatil yapacaklar için tatil tutarının tamamını ödemiş olmak koşulu ile muafiyet getirmişler. Kontrol noktalarında rezervasyon ve dekont göstermek yeterliymiş. Hemen rezervasyon yapıp ödedim :D 

Bende voucher var , hazır miss :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Darbaz yazdı:

Bende voucher var , hazır miss :D

O ne Chrysler mi aldin voyacır?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...