İçeriğe Yönlendir

GepGerçek Araba

Mert Yeldan

Recommended Posts

Yurdaer Elay
Mert Gulkokan yazdı:

Kasko zaten kendini güvence için
Audi ile alakası yok arkadaşın audisi 300 bin tl
Piyasa da 1 milyon tl üstü araç çok
Allah korusun altınızda 100 bin ttlik araç var kaza yaptınız 1 miltiyonluk x marka aracı pert ettiniz
İmm orada giriyor devreye
250 binlilk imm sadece 1 milyonun 250 binini karşılıyo

Pardon o zaman Audi'ler karışmış. Sanki arkadaşınızın arabası milyonluk gibi anladım ben :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İsa Erdoğan yazdı:

Kazadır bu istanbulun göbeğindede olur dağ başındada olur.ben kaza yapmam diye birşey söylemedim.

Kasko yaptırmayanlar için kaza yaptıklarındaki söyleminiz hoş olmamış dedim.

Herkezin tercihine saygı duyarım.

Kasko kötü birşeydir, gerek yoktur gibi bir şey demedim.

Herkezin kişisel tercihidir.benim gibi düşünmeleri önemli değil

Kaskosu olsun olmasın sağlık sigortası olsun olmasın.Allah herkezi kazadan beladan hastalıktan korusun.

Tercihler konusu her zaman sorun olmuştur :)

Markalarda da böyle. davranışlarda da böyle. 

Siz nasıl uygun görüyorsanız doğrusu o dur.. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

62 Bininci kilometreyi devirdik.
4a25cc9b441cd3cf6bf1ede71cfc5f61.jpg

Alttan alttan Ali DARBAZ a subliminal mesaj da var tabi [emoji23][emoji23]

150 falan vardır [emoji14]

Allah razı olsun ya hiç olmasa[emoji23]
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bende görüşüne saygı duyarım.
Farklı araçları 15 yıldır bu şekilde kullanıyorum.
Kazada olur çalınmada olur herşey olabilir.isteyen kasko yapar isteyen yapmaz.ben o istemeyenlerdenim[emoji4] 
Kaskolusuda kaskosuzuda kaza yapmasın.
herkese Allah gönlünce versin.

İsa, sen kaskoyu benim için yapmak zorundasın. Geldin vurdun ultamegapiksel deli mavi Led xenon passata. Sende kasko yok sigorta da karşılayamadı. Oldu ya dünya hali finansın da yetmedi. Ne yapacağım ben o vakit. Hele bi düşün
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan
Servet Aydın yazdı:
İsa Erdoğan yazdı:
Bende görüşüne saygı duyarım.
Farklı araçları 15 yıldır bu şekilde kullanıyorum.
Kazada olur çalınmada olur herşey olabilir.isteyen kasko yapar isteyen yapmaz.ben o istemeyenlerdenimemoji4.png 
Kaskolusuda kaskosuzuda kaza yapmasın.
herkese Allah gönlünce versin.

İsa, sen kaskoyu benim için yapmak zorundasın. Geldin vurdun ultamegapiksel deli mavi Led xenon passata. Sende kasko yok sigorta da karşılayamadı. Oldu ya dünya hali finansın da yetmedi. Ne yapacağım ben o vakit. Hele bi düşün

Borç bitene kadar.Yanında işe başlarım abi.😊

Getir götür bi şeyler yaparız.olmadı passatı yıkarız.😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Yeldan yazdı:

Alttan alttan Ali DARBAZ a subliminal mesaj da var tabi emoji23.pngemoji23.png

Allah razı olsun ya hiç olmasaemoji23.png

Ya he he he. Arabam 10 litre yaksa ne olacak. Cebimdenmi ödüyom sanki. :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ya he he he. Arabam 10 litre yaksa ne olacak. Cebimdenmi ödüyom sanki. [emoji3]

[emoji23][emoji23][emoji23] aha pes etti
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Yeldan yazdı:

Kiralık araba alıp sigorta yaptırmamakta ne bilim ayrı bir olay. 

Kasko var ama babama yok. Arabayı ben çarpsam okey hiç masraf çıkmazdı. Amma velakin kaza yapan babamdı. Yozgatta Mercedese çarptı. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Yeldan yazdı:

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png aha pes etti

Yahu ne pes edicem. Allah Allah maksimum seviyede ekonomiye devam. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Yeldan yazdı:

Alttan alttan Ali DARBAZ a subliminal mesaj da var tabi emoji23.pngemoji23.png

Allah razı olsun ya hiç olmasaemoji23.png

Motor soğuk. Ne kadar rampa inilmişse artık :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kasko yaptıktan bir hafta sonra milyonluk

Tam benden bahsediyor diyecektim 😅

Kasko yapana kadar kazam yoktu ama ilk yaptırdığım kaskodan sonra daha yenilemeye gitmeden 3 defa kazam oldu. İyi ki kaskom var 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Motor soğuk. Ne kadar rampa inilmişse artık [emoji4] 
Termal verim lütfen :)
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mert Yeldan yazdı:

Aaa aynı kadran 😬

Metin Akbal yazdı:

Ne termali yaa.. sogukkende ayni yakiyor 😂😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Ne termali, kaplıcaları bağlamışlar kaplıcaları 😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Motor soğuk. Ne kadar rampa inilmişse artık :) 

4 kilometre iniş yaptım. Motor 90 dereceyi görüyor yağ ısısı 70 oluyor eve gelmiş oluyorum. Sabah işe giderken 8.1 - 8.2 litre ortalama ile gidiyorum. Akşam da aha böyle 5 litre ortalama ile geliyorum :D 

Alpay Sumer yazdı:

Aaa aynı kadran 😬

Ne termali yaa.. sogukkende ayni yakiyor 😂😂

Haftasonu detay yapacaktım yassak geldi :D

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Yeldan yazdı:

Haftasonu detay yapacaktım yassak geldi

ekmek poşetin varsa serbest

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

Nedense ekmek alma bahanesiyle dışarı çıkan herkes, herkesin ekmek almak için dışarı çıkmış olduğuna çok şaşırıyor.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Çağlar Bayur yazdı:

Ya biz zaten muafız da diğer vatandaşlara örnek olmak amacıyla uyuyoruz :D

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Yeldan yazdı:

4 kilometre iniş yaptım. Motor 90 dereceyi görüyor yağ ısısı 70 oluyor eve gelmiş oluyorum. Sabah işe giderken 8.1 - 8.2 litre ortalama ile gidiyorum. Akşam da aha böyle 5 litre ortalama ile geliyorum :D 

Haftasonu detay yapacaktım yassak geldi :D

Ben çok merak ederim. Motor ilk çalıştırdın, motor yağı sıcaklığı operasyonel seviyeye gelene kadar ekranda yağ sıcaklığımı gösteriyor.  Ayrıca motorun operasyonel yağ sıcaklığı kaç derecede

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mert Yeldan yazdı:

Ya biz zaten muafız da diğer vatandaşlara örnek olmak amacıyla uyuyoruz :D

Bana da serbest :) 

Devlet zorunlu tutmadan maske takıyordum.

Devlet zorunlu tutmadan sosyal mesafeye uyuyordum.

Devlet uyarmadan çok önce toplu taşımaya binmeyi bıraktım, hanıma da bıraktırdım.

Şirketler ücretsiz izne çıkartmadan kendim talep ettim. Üzerine tekrar işe çağırıldım. Ocak başında rica ettim, yine evdeyim.

Vesile ile maske konusunda bir hatıramı yazayım.

Çin'de insanlar ölüyor, Türkiye'de henüz tespit edilen vaka sayısı bir elin parmaklarını geçmezken maske takmaya başladım. O zaman hanım hamile. Hem de yüksek riskli bir gebelik. Aklım çıkıyor hastalık kapacağım ona da bulaştıracağım diye. Uçaklara gitmiyorum, servis kullanmıyorum. Sabah masamı dezenfektanla sildiriyorum falan. Sonra sözlü olarak maske konusunda uyarıldım. Akabinde şirket müdürü ile havalimanı mülki idaresinin toplantısına iştirak ettim. Toplantıya n95 maske ile gittim.

Sayın havalimanı valisi maske takılması hususunda yolcuları korkutmaya gerek olmadığı, takmamamız konusunda bolca telkinde bulundu. Yolcular korkarmış, uçuş ekipleri tedirgin olurmuş. Henüz maske sıkıntısı başlamamıştı. Bir kaç kutu maske aldım :) Şirketimin maske konusundaki tavrı takmamak konusunda netti, tekrar uyarılınca yazılı tebliğ talep ettim. Nedenini sordular, "olur da hastalığı kaparsam, hanıma da bulaştırırsam mahkemede delil teşkil etmesi için" dedim. Düştüler yakamdan. Aradan 15 gün geçmeden maske takılması zorunlu tutuldu. Aynı valinin emri ile maske takmayan personele tutanak tutuluyor, yanında ceza da yazılıyor. Kriz yönetimi konusunda berbat, liyakatten yoksun yöneticilerimiz var. 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Murat Sahın yazdı:

Aradan 15 gün geçmeden maske takılması zorunlu tutuldu. Aynı valinin emri ile maske takmayan personele tutanak tutuluyor, yanında ceza da yazılıyor. Kriz yönetimi konusunda berbat, liyakatten yoksun yöneticilerimiz var.

Aynı şeyleri van da biz de yaşadık. Sadece gülebildim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Aynı şeyleri van da biz de yaşadık. Sadece gülebildim.

Abi benim birader avukat. Savcı ve hakim samimi tanıdıklar mevcut. Ben umursamadım verilen talimatları. İşimden olurum korkusu ile takmayan çok oldu. Kim bilir kaç kişi hastalık kaptı o süreçte... Düşünsene, havalimanı çalışanına maske taktırmadılar... Üstelik uzak doğudan bir sürü uçuş oluyordu.

Vesile ile @Ali Darbaz'a özeniyorum. Koç'un şirketlerde çalışmak vardı...

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ali Darbaz yazdı:

Ben çok merak ederim. Motor ilk çalıştırdın, motor yağı sıcaklığı operasyonel seviyeye gelene kadar ekranda yağ sıcaklığımı gösteriyor.  Ayrıca motorun operasyonel yağ sıcaklığı kaç derecede

Yağı sürekli görebiliyorsun menüde var. Operasyonel yağ sıcaklığı kaç bilmiyorum. Marşa basıyorum gidiyorum :D

Murat Sahın yazdı:

Bana da serbest :) 

Devlet zorunlu tutmadan maske takıyordum.

Devlet zorunlu tutmadan sosyal mesafeye uyuyordum.

Devlet uyarmadan çok önce toplu taşımaya binmeyi bıraktım, hanıma da bıraktırdım.

Şirketler ücretsiz izne çıkartmadan kendim talep ettim. Üzerine tekrar işe çağırıldım. Ocak başında rica ettim, yine evdeyim.

Vesile ile maske konusunda bir hatıramı yazayım.

Çin'de insanlar ölüyor, Türkiye'de henüz tespit edilen vaka sayısı bir elin parmaklarını geçmezken maske takmaya başladım. O zaman hanım hamile. Hem de yüksek riskli bir gebelik. Aklım çıkıyor hastalık kapacağım ona da bulaştıracağım diye. Uçaklara gitmiyorum, servis kullanmıyorum. Sabah masamı dezenfektanla sildiriyorum falan. Sonra sözlü olarak maske konusunda uyarıldım. Akabinde şirket müdürü ile havalimanı mülki idaresinin toplantısına iştirak ettim. Toplantıya n95 maske ile gittim.

Sayın havalimanı valisi maske takılması hususunda yolcuları korkutmaya gerek olmadığı, takmamamız konusunda bolca telkinde bulundu. Yolcular korkarmış, uçuş ekipleri tedirgin olurmuş. Henüz maske sıkıntısı başlamamıştı. Bir kaç kutu maske aldım :) Şirketimin maske konusundaki tavrı takmamak konusunda netti, tekrar uyarılınca yazılı tebliğ talep ettim. Nedenini sordular, "olur da hastalığı kaparsam, hanıma da bulaştırırsam mahkemede delil teşkil etmesi için" dedim. Düştüler yakamdan. Aradan 15 gün geçmeden maske takılması zorunlu tutuldu. Aynı valinin emri ile maske takmayan personele tutanak tutuluyor, yanında ceza da yazılıyor. Kriz yönetimi konusunda berbat, liyakatten yoksun yöneticilerimiz var. 

Vali, Vali, Vali :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Murat Sahın yazdı:

Abi benim birader avukat. Savcı ve hakim samimi tanıdıklar mevcut. Ben umursamadım verilen talimatları. İşimden olurum korkusu ile takmayan çok oldu. Kim bilir kaç kişi hastalık kaptı o süreçte... Düşünsene, havalimanı çalışanına maske taktırmadılar... Üstelik uzak doğudan bir sürü uçuş oluyordu.

Vesile ile @Ali Darbaz'a özeniyorum. Koç'un şirketlerde çalışmak vardı...

Koç topluluğu pandemi döneminde en iyi iş veren ödülünü aldı. Bunu alırken kıstas tüm Avrupa birliği idi.  

Mert Yeldan yazdı:

Yağı sürekli görebiliyorsun menüde var. Operasyonel yağ sıcaklığı kaç bilmiyorum. Marşa basıyorum gidiyorum :D

İçinden 10 a kadar say , bas geç işte olay bu.  Beklemeye deymez. devirli kullanma yeter. . 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...