İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 Yol Bilgisayarı Vites Göstergesi

Cumali Çevik

Recommended Posts

Cumali Çevik

Merhabalar herkese forumda yararlı bilgiler veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.Gecen hafta 2006 2.0 TDCİ otomatik Mondeo aldım.Yol bilgisayarında D N P ve manuel 1 2 3 gösteriyor ama D de giderken vitesin kaçta olduğunu göstermiyor,soldaki düğmeye 5 sn basılı tutup sıfırladım ama yine aynı,nasıl cozebilirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Cumali Çevik yazdı:

Merhabalar herkese forumda yararlı bilgiler veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.Gecen hafta 2006 2.0 TDCİ otomatik Mondeo aldım.Yol bilgisayarında D N P ve manuel 1 2 3 gösteriyor ama D de giderken vitesin kaçta olduğunu göstermiyor,soldaki düğmeye 5 sn basılı tutup sıfırladım ama yine aynı,nasıl cozebilirim.

D de iken göstermez. Sağa manuel moda çektiğinizde kaçıncı vites olduğunu yazar.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Biraz sürünce kaçta olduğunu az çok anlıyorsunuz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mehmet Pınar yazdı:

D de iken göstermez. Sağa manuel moda çektiğinizde kaçıncı vites olduğunu yazar.

sanki gösteriyordu ya kullandığım otomatiklerde görüyordum diye hatırlıyorum mondeo damı yok acep? 

Yorum bağlantısı
Özkan Avcı
(düzenlendi)

MK3 kasalarda vites D konumunda iken kaçıncı viteste olduğu yazmaz. Sadece konumunu gösterir. Vitesi manuel moda aldığınızda gösterir. Bazı araçlarda kaçıncı viteste olduğunu bilgisi D konumunda iken de görünebilir. 😊

tarihinde Özkan Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Benim Talisman da D konumunda hangi viteste olduğunu göstermiyor.Normal yani her araç göstermiyor.

Yorum bağlantısı
Cumali Çevik
Mehmet Pınar yazdı:

Evet öyle manuelde gösteriyor ben d de iken de gösterir sanmıştım herkese teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...