İçeriğe Yönlendir

Alevli Überr 2 Renault Clio 5 1.3 Tce EDC Icon

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

röno bu aynı donanımı 44 farklı isimle satar, 44 farklı isimde 44 farklı donanım sunabilir, fiat ta bu sayı 47

ne yazıkki 44 donanımın sadece 43 kaldı, istesende yok artık...

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Renault megane den başlar :seytan:

Plastik doğaya zararlı diyola

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

ahanda makyajı yedik, eskidi bizimki, gerçi sadece boya badana var ama olsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Önder Özcan yazdı:

Clio 5.5 tan başlar.

valla 5 mi 5.5 mu bilmem, ne zaman 1.33 tce leri kaldırdılar o noktada bitti, makyajda kurtarmaz artık, bendeki 1.3 diye demiyorum, bu arada her an satıp 1.3 tce duster alabilirim :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Üfff arabaya bak. Makyajsız bunun yanında naylon gibi :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mert Gülkokan yazdı:

İyi misin abi clio varken ne yapcan dusterı

hep öyle diyorlar harbiden :)  dağa bayıra gidince aman altını vurmayayım diye kasıyorum, gerçi iyi yüksekliği taşa sokmuyoruz tabii, bizimkiler inip binerken oturma pozisyonu düşük olduğundan fiestadan sonra zor geldi diyorlar birazda bu sebeb,  yada kaşınmayayım zaten araba falanda yok şimdi gidicem bayiye liste fiyatından ver diyeceğim yok diyecekler, tepem atıcak ulen bunun 2. eli sizin sıfır dolu dusterınızdan pahalı dalgamı geçiyorsunuz diyip sinir olacağım,  neyse sakin olayım en güzeli, birde kuru tip dct 6 vites baskı değişme dertli şanzımana düşücez, iş almıyım başıma...

ben motorsiklete odaklanayım en güzeli :D

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Üfff arabaya bak. Makyajsız bunun yanında naylon gibi :) 

alırız 2 tampon ön arka far takımı al sana makyaj :D beş kuruş harcamam valla, yerim makyajını...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tamer Topaç yazdı:

Çiğnerim.

yakalarsan :D

yada dusterı salla şunamı geçsem, arkadaşı arasammı :D

land.jpg.5473d4e8e07150efd90deb76f21b554b.jpg

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yakalarsan 

I ıhhh bu sefer işler değişti.

512092046_60m.jpg.add06aa1553e06b7d94573b9fc408500.jpg

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tamer Topaç yazdı:

:tongue:x1080

v ile başlayansa sonuç değişmez, limitörü kaldır sonra gel yakala, belki :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Ali Cihangiroğlu yazdı:

:tongue:x1080

v ile başlayansa sonuç değişmez, limitörü kaldır sonra gel yakala, belki :tongue:

Tühhhh yine mi olmadı 😀

Ama safkan çin vikingi ona göre. Hemide minnacık pili var

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Düne kadar megan 4 daha makyaj yemedi alınmaz diyordu. Makyaj geçirmeyen hiçbir model alınmaz diyordu. Şimdi boya badana diyor. Yavaş dön Ali abi ümmet yetişemiyor :D

• Mutlu 9
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
İlkay Başaran yazdı:

ümmet

Ümmet-i Muhammed Aşkına

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Düne kadar megan 4 daha makyaj yemedi alınmaz diyordu. Makyaj geçirmeyen hiçbir model alınmaz diyordu. Şimdi boya badana diyor. Yavaş dön Ali abi ümmet yetişemiyor :D

Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor.

900 bin tl lik motor bakıyordur şimdi. Bayiye kızar liste dışı kaldı der :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

megan 4 alınmaz diyorum hala, meganın makyajlık hali geçti, kasa değişmesi gerekirdi oda oldu, alacaksan artık elektrikli meganı alacaksın, gerisi tarih oldu...

clio kasa daha yeni değişti, bu makyaj bile değil makyajcık aslında, arabadaki en iyi yön olan motor ve şanzımanı yediler zaten, şuan işe yarayanı sadece 1.3 tce ler ve hibrit olanlar, hibritte yarım hibrit ama şanzıman sağlam haberin olsun, fiyatı saçma olmazsa alınabilir-takasalanabilir belki bakmak lazım.

sonuç olarak baktığımda sadece boya badana var başka ne var, içinide değişselerdi hadi derdim aynı yahu :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tamer Topaç yazdı:

512092046_60m.jpg.add06aa1553e06b7d94573b9fc408500.jpg

v60 ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

900 bin tl lik motor bakıyordur şimdi. Bayiye kızar liste dışı kaldı der :crazy:

900 tl lik motor ne arkadaş, işim olmaz :)

en pahalı seçenek bmw R Nine oda 500 küsür lira, istediğim an clio yu satıp, bunu alır hanımada ufak bir araba alırım, hemde cebimden nispeten  az para çıkarak, üstelik bmw de bekleme yok siparişi ver motor kısa sürede gelsin, çok avantajlı, servis parça derdide yok ohh ne güzel :)

diğer motor kawa z900rs  500 ün az altında onunda üstte yazdığım gibi direk alırım ama bu biraz başka açılardan sıkıntılı bir marka

ama bu paraları vermek zor geliyor bana ve üst sınır okadar uçmak için biraz hareket çevirmem lazım, zamanı değil  henüz, o yüzden hedefim hala NC den yana, 300 küsür lira, hadi begenmediysen Hornet gelmiş 253 kaat listede bu ikisini havada karada alırım istesem, üstünede hanıma araçta alırım yine.

kısaca 900 tlik motora hiç bakmadım, 900 tl bütçe olarak düşün,hem araba hem motor bakıyorum arkidiş :D   kilyoyu satmak konusunda kararsızım, zira ortam kötü ve seçim sonrası tufan var, ya alıp atacağız kenara yada tufanda sağ kalmaya çalışacağız, mesele bu.

ha şunuda listeye koy :tongue:

üst sırada ama bmw mi bu mu desen bmw derim

Moto-Guzzi-V100-Mandello.jpg?mode=max&qu

Asıl meselem cesaret edememek :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tamer Topaç yazdı:

XC60

son kasa dizel b4 ise kafa kafaya diğer modellerle sollarsın :D  sen T8 kibrit olanınımı yoksa az daha güçsüz T6 yımı aldıydın :seytan:

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Ali Cihangiroğlu yazdı:

son kasa dizel b4 ise kafa kafaya diğer modellerle sollarsın :D  sen T8 kibrit olanınımı yoksa az daha güçsüz T6 yımı aldıydın :seytan:

Ben bilmem, binerim. Böyle bir şeyler karalamışlar. Seninki gibi alevli falan değil, kara kuru bir şey işte.

2015000570_Annotation2023-04-28162551.jpg.07c721d62052ab19b7191856b87dd15c.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tamer Topaç yazdı:

Ben bilmem, binerim. Böyle bir şeyler karalamışlar. Seninki gibi alevli falan değil, kara kuru bir şey işte.

sıkıntı yok beklerim, sonrada yavaştan son hızda arayı açmaya başlarım :D (dua et stok haldeyim)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...