İçeriğe Yönlendir

Mondeo Karbüratör Hava Hortumu

Özgür Seçkin

Recommended Posts

Özgür Seçkin

Karbüratör deki hava hortumları yerlerini nasıl bulurum söküldü bulamıyorlar 98 model 2.0 otomatik glx resmî olan varsa yardımlarınızı rica ederim 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sizdeki motorda karbratör yok, vakum hortumları vardır, standart siyah hortumdur, hepsi eksiksiz geri toplanamz veya hatalı momte edilir ise rölnati düzelmez iç havalandırmada yönlendirme olmaz, fren bile tutmayabilir motor asla randınalı çalışmaz.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Özgür Seçkin
Çağlar Bayur yazdı:

sizdeki motorda karbratör yok, vakum hortumları vardır, standart siyah hortumdur, hepsi eksiksiz geri toplanamz veya hatalı momte edilir ise rölnati düzelmez iç havalandırmada yönlendirme olmaz, fren bile tutmayabilir motor asla randınalı çalışmaz.

Karbüratör var fakat karbüratörden 3 hava cıkışıvar bunların yerini karıştırmışlar ondan sordum bilen veya resimi olan varmı diye 

Yorum bağlantısı
Özgür Seçkin
Çağlar Bayur yazdı:

Evet bunları yaşadım ve devam ediyor iç havalandırma,motor düzensiz çalişiyor bunu nasıl cözerim 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

karbütatör zetecte yok, emme boruları da eksik takılmış belli ki, tümü tamamlanacak çözümü için

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
karbütatör zetecte yok, emme boruları da eksik takılmış belli ki, tümü tamamlanacak çözümü için
Ka ya karburator takan gordu bu gözler. Foto gelirse şaşırma.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:

Ka ya karburator takan gordu bu gözler. Foto gelirse şaşırma.

çift yatık 40 lık weber fena olmaz

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

tekli weber bulurum isteyene..ucuz.  EGR imiş ECU imiş oksijen sensörü lpg hepsini çöpe at. tek kabloyla işi bitirir. Emisyonu geçer mi artık o allaha kalmış tabi. geçer herhalde.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

34 lük gaz kelebeği bunların 40 lığından 2 adet takmalı ki güzel bişi olsun

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok yok.. karbüratör yok. 

Var diyorsanız görmek isteriz. 

Yorum bağlantısı
Özgür Seçkin
Mehmet Göktürk yazdı:

Foto alalım Özgür bey. 

Nasıl resim atacağımı bilmiyorum 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Özgür Seçkin yazdı:

Nasıl resim atacağımı bilmiyorum 

Herhangi bir resim sitesine yukleyip linki buraya yapıştırın. Forum yardımı başlığında detaylı anlatımı da var 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...