İçeriğe Yönlendir

İkinci Elde Son Durum Vahim

Ümit Türk

Recommended Posts

Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Evet 

Mert Gulkokan yazdı:

136 lıklar çok iyi bizim müdür araçları astra sedan bastımı iyi gidiyor

Çok güzel araba. Geçen İzmir'e gidip geldiğimiz araç işte. Bence tek sorunu triger değişimi için motorun indiriliyor olması. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bugün arkadaşa 60k 2016 astra dizel otomatik boyasız servis bakımlı aracı 197’ye aldık. Sport paket
Hayırlı olsun sadece test sürüsünde kullanabildim yakar ama hakkını verir namussuz [emoji16]
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Mert Gulkokan yazdı:
Murat Sahın yazdı:

Onu bilmemde içi güzel sert plastik o nedenle tıkırtıları biraz fazla

Geçen sene müdür araçları bizim de bundandı.

Bolu' ya kadar arkada gittim, inanılmaz derecede ses alıyordu. Kapılardan ve çamurluklardan.

Şoför koltuğu iyi ama..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çok güzel araba. Geçen İzmir'e gidip geldiğimiz araç işte. Bence tek sorunu triger değişimi için motorun indiriliyor olması. 
Triger zincirli. Firmanın biri onun yöntemini bulmuştu motor indirmeden değiştiriyordu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mert Gulkokan yazdı:
Murat Sahın yazdı:

Onu bilmemde içi güzel sert plastik o nedenle tıkırtıları biraz fazla

İçi sert plastik olmayan C segmenti kaldı mı ki? :) Sanki hepsi döndü sert plastiğe. En çok bunu sevmiyorum zaten.

Aydın Sert yazdı:

Geçen sene müdür araçları bizim de bundandı.

Bolu' ya kadar arkada gittim, inanılmaz derecede ses alıyordu. Kapılardan ve çamurluklardan.

Şoför koltuğu iyi ama..

Lastikten, fitillerden falan olma ihtimali var mı ki? Ben rahatsız edici ses almadım, gerçi arkada oturmadım. 

Metin Akbal yazdı:
Murat Sahın yazdı:

Triger zincirli. Firmanın biri onun yöntemini bulmuştu motor indirmeden değiştiriyordu.

Geçen sene Ankaradaki bütün yetkili servisleri aramıştık. Hepsi motor inecek demişlerdi. Eğer bir yolu bulundu ise güzel. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Murat Sahın yazdı:

Lastikten, fitillerden falan olma ihtimali var mı ki? Ben rahatsız edici ses almadım, gerçi arkada oturmadım. 

Önde sıkıntı yok, arka fena.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Muhammet Ali Deli

Tam kapanma süreci bittikten sonra talep artışına paralel en az %10 artış beklediğim piyasa malum yaz da geldi. Sıfır araçlar sürekli zamlanıyor üretimde de çip sıkıntısı sandığımızdan çok daha ciddi boyutlarda. İkinci elin düşmeyeceğini daha önce de söylemiştim önümüzdeki birkaç yıl içinde artmaya devam edecektir. Ötv indirimi gibi bir hamle olmazsa sıfır araçlarda bu düzen böyle gider. İndirim kelimesine alerjisi olan kişilerin de böyle güzel bir şey yapacağına ben şahsen inanmıyorum.

Piyasa son alım fırsatı verir mayıs sonuna kadar ufak artışlarla sonra fiyatlarda uçuşa devam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Murat Sahın yazdı:

Bu konuya girersem akıbetim pek iyi olmaz. O yüzden susuyorum abi. 

Ahh ahh seneler önce derken..... neyse bende susuyorum....

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
yılbaşı yaılbaşı kesin düşecek
Yere kar değsin %10 iner kesin
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

34 sayfayı baştan okuyup neler demişiz neler denmiş bakip yazmak isterim . Düşmesi için sebebi ben göremedim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

34 sayfayı baştan okuyup neler demişiz neler denmiş bakip yazmak isterim . Düşmesi için sebebi ben göremedim

sebepsiz de sevilir :rofl:  düşer de rahat oluo...

Yorum bağlantısı
Sukru Yildiz
Çağlar Bayur yazdı:

yılbaşı yaılbaşı kesin düşecek

Benim streetka bile 100 160 bin bandında.  2 sene önce drama dersi verdiğim okul’da müzik hocası arkadaşım her öğle yemeğinde ver 30’a diye zorluyodu beni ,az kalsın verecektim usandırmıştı artık zira hilux almayı düşünüyodum hep üste 10 bin koyup sapancada şahane bi ln bulmuştum bir de.

ama o dönem yerdim o parayı iyi ki almamışım hilux da yalan olurdu.

Çok tuhaf bu piyasa. 

Haydi bu saydığım araçlar bi nevi kupon ama :))) neyse herkesin gönlüne göre olsun dilerim de insanımız bacağına sıkıyor bu şişirme fiyatlarla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sukru Yildiz yazdı:

şişirme fiyatlarla

2. eli sıfırlar belirler. 100 bin tl ye ferrari gelirse mesela, 2. eller düşer

1940 dan bu yana sıfır araçların fiyatları altın bazında  artmadı, şişen yoki rakamlar değişiyor sadece.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

Bizim düşecek bı ikinci el piyasası vardı. Noldu o iş. Yaz geliyor cumartesi de açıldı.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bizim düşecek bı ikinci el piyasası vardı. Noldu o iş. Yaz geliyor cumartesi de açıldı.

yılbaşına kesin düşece.....

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Haha allah iyiliğini versin😂😂😂

Yorum bağlantısı
Emre Demir
Mehmet Göktürk yazdı:

piyasada an itibarı ile bişey oluyor

faiz düşecek dendi de ; düştükçe her şey çıkıyor:yildizlar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...