İçeriğe Yönlendir

İkinci Elde Son Durum Vahim

Ümit Türk

Recommended Posts

Metin Akbal
Kupon geçiyor mu acaba [emoji16][emoji16][emoji1787][emoji1787]

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk imzamızı kapatalim [emoji4]
Yorum bağlantısı
Sedat Demircan

valla okulda tüm öğretmenler veya çevremde memurlar herkes arabaların şu fiyatlarına rağmen sıfır araba olsa hemen alırım mantığına girdi..şu fahiş fiyatları bile hepimiz kabullendik nasıl olduysa..Neyseki Allah'a şükredelim elimizde 2011 de olsa bir araba varken yakalandık bu duruma.Hiç ev arabası olmayan öğretmen arkadaşlarım bile var yaşça benden çook büyük.Bu yüzden Allaha şükredip "elimdekiyle yetinmeyi bilirsem "ancak öyle mutlu olabileceğimin farkındayım.Yoksa sıfırı geçen sene 160 bin olan corollanın şuan ikinci eline 230 verip alamadığım için üzülmek gibi bir duruma kendimi sokabilirdim misal olarak..Velhasıl sağlık ve mutluluk hiç bişekilde yerine gelmez diyorum ve elinizdekinin kıymetini bilin dostlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bi cok kisi de elindeki parayi 'mala baglamak' icin aliyo,biliyoki arabalar daha cok zamlanacak ,ekonomik kriz ve salgin kontrol altina alinamiyor .suan almazsam ileride hic alamayacam diye dusunuyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aydın Sert
(düzenlendi)

Aşağıdaki haberde; aracı satmama sözüne ÖTV indirimi şeklinde bilgi var. 

Bu bilgi doğru mu?

https://www.ilan365.net/finans/2-el-araba-fiyatlari-allak-bullak-olacak-ithalat-icin-hukumet-dugmeye-basti-otv-indirimi-boyle-gelecek-ikinci-el-arac-fiyatlari-durmuyor-yukseliyor-h21735.html

Satmama sözüne ÖTV indirimi!

Hükümet 2. el araba fiyatlarını düşürmek ve Sıfır araçlara rağbeti tekrar artırmak için ÖTV indirimi getiriyor. Bayilerde de galericilerde de geçerli olacak ÖTV indirimi şartlı ÖTV indirimi olarak düşünülüyor. Aracını 2 yıl satmama sözü veren vatandaş yada esnafa yüzde 30, Aracını 3 yıl satmama sözü veren vatandaşa yüzde 40, aracını 4 yıl satmama sözü verene yüzde 50 ve aracını 5 yıl satmama sözü verene yüzde 70 ÖTV indirimi uygulanacak.

Kaynak: İlan365.net

tarihinde Aydın Sert tarafından düzenlendi
Link ekleme
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Sıfır araçlara rağbeti artırmak için yazıyor bir de. Sorun zaten sıfır bulunamaması ve olanın da çok pahalı olması. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aydın Sert yazdı:

Bayilerde de galericilerde de geçerli olacak

bu cümle ile bu haberin doğru oma payı sıfıra düşer. galerici diye bir terim olmaz yasada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ülkenin yeni trendi kafa bulandırma. Muallakta bırakma :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aklı olan ekonomist, şu an ithalat artırıcı bir işlem yapmaz. 

Yada ben yapmazdım diyim.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Aklı olan ekonomist, şu an ithalat artırıcı bir işlem yapmaz. 
Yada ben yapmazdım diyim.. 
Hee ,ama ben akli basinda adam aramiyomki ;sozumu dinlesin yeter,isi bilmesine de gerek yok her isi ben biliyom zaten
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ülkenin yeni trendi kafa bulandırma. Muallakta bırakma [emoji4]
Yeni trend? Balık hafızalı olduğumuz için düşününce mantıklı buldum [emoji16]
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Artık araçta bulunuyor. Ben bir haftada buldum. Birde arkadaşlar sıfır fiyatlarında indirim var. Biz 395.000 TL tiguanı pazarlıkla bitirdik ancak bir hafta sonra alacağız dedik ve faturasını kestirmedik. Dün bizi aradılar araç fiyatının düştüğünü 382.000 fiyata aldık aracı. 3.000 TL ye de seramik kaplama cam filmi ve motor kaput koruma filmi çektirdik. Kısaca 12 bin indirim geldi bizim araca

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Japonik faruk var. Japonya avrupa arasında araç satışı sağlıyor. Gerçi hakkında siyasi örgüt vb suçlamalar var. 

japonic i uzun zamandır takip ederim Hakkında suçlama olduğunu hiç duymadım. Resmi bi kaynak var mı bu konuda?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Çiçek yazdı:

japonic i uzun zamandır takip ederim Hakkında suçlama olduğunu hiç duymadım. Resmi bi kaynak var mı bu konuda?

Japonyada fetö okulunda öğretmenmiş. Japonya fetö okullarını kapatınca işsiz kalmış. Eski yutube kanalınıda kapatmış. Japonic yeni kanalı

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Ali Darbaz yazdı:

Japonyada fetö okulunda öğretmenmiş. Japonya fetö okullarını kapatınca işsiz kalmış. Eski yutube kanalınıda kapatmış. Japonic yeni kanalı

Adam öğretmen değil ki. Bilgisayar programcısı. Hakkında açılmış soruşturma var mı şu an?

süleymancı yurtlarında kalmış ortaokulda. lisede tek başına evde kalmış. üni 1de de evlenmiş . 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mustafa Çiçek yazdı:

Adam öğretmen değil ki. Bilgisayar programcısı. Hakkında açılmış soruşturma var mı şu an?

süleymancı yurtlarında kalmış ortaokulda. lisede tek başına evde kalmış. üni 1de de evlenmiş . 

Bir bilgisayar programcısı neden Japonya'daki FETÖ okulunda beden eğitimi öğretmenliği yapar?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Çiçek yazdı:

Ben ekşi sözlükteki yazılanları söyledim. 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Clio fiyatlarında değişim oldu mu sıfır da
Ben siparis verdim ,25 aralik teslim
Son 20 gundur fiyat ayni
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Selim Bilgin yazdı:

Bir bilgisayar programcısı neden Japonya'daki FETÖ okulunda beden eğitimi öğretmenliği yapar?

Tercih meselesi. Ömür boyu yemeden biriktirsem bindiği arabalardan 1 tanesini alamam. Bu bile yeterince cazip geliyor. 

Ali Darbaz yazdı:

Ben ekşi sözlükteki yazılanları söyledim. 

Şimdi baktım yazılanlara. Doğru veya yanlış bilemiyorum ancak ortada halen suç unsuru veya suç duyurusu göremedim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...