İçeriğe Yönlendir

101. Yıl - 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!

Koray Demir

Recommended Posts

Koray Demir

“Ordu yok” dediler, kurulur dedi. “Para yok” dediler, bulunur dedi. “Düşman çok” dediler, yenilir dedi. Ve Mustafa Kemal Atatürk ne dediyse yaptı! “19 Mayıs benim doğum günümdür.” diyecek kadar ulusunu sevmişti.

Doğum günün kutlu olsun ATA’m.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

yokz9U.jpg

• Beğen 23
  • Teşekkür 8
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Sonsuz saygı ve rahmetle. Bayramımız kutlu olsun.T%C3%BCrk-Bayra%C4%9F%C4%B1-Emoji-%F0%9F%87%B9%F0%9F%87%B7.png

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Atamın bıraktığı eserin gururla takipçisi olacağız 51e2dd55bd1c3bd044254190a04c6176.jpg

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Gazı Mustafa Kemal Atatürk'ü ve Türkiye Cumhuriyetinin bu günlere gelmesine emek ve can vererek şehit olmuş yiğitlerimizi, Rahmet, Minnet ve Şükranla anıyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene. 

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Öyle sağlam bi Cumhuriyet temeli atmışsın ki paşam, uğraşıyolar uğraşıyolar yıkamıyorlar. Ruhun şad olsun. Sen ve silah arkadaşların nur içinde yat.

• Beğen 10
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Her şeyin başladığı Samsun' dan selamlar. Bayramımız kutlu olsun [emoji1250] [emoji1250] [emoji1250]

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun.🇹🇷

Özgürlüğün değerini bugünlerde daha iyi idrak ediyoruz.

Memleketime selam olsun

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Haluk Şentürk yazdı:

Her şeyin başladığı Samsun' dan selamlar. Bayramımız kutlu olsun emoji1250.png emoji1250.png emoji1250.png

Bir başka olur Samsun da 19 Mayıs. Ailecek, genellikle 19 Mayıs ta Samsun da olurduk. Bu sene olamadık.

Bizi kurtuluşa götüren ilk adımın 101. yılında başta Gazi M.Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm milli mücadele kahramanlarının ve vatan uğruna toprağa düşenlerin ruhları şaad olsun. Minnettarız. Emanetçileriyiz.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Bir başka olur Samsun da 19 Mayıs. Ailecek, genellikle 19 Mayıs ta Samsun da olurduk. Bu sene olamadık.
Bizi kurtuluşa götüren ilk adımın 101. yılında başta Gazi M.Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm milli mücadele kahramanlarının ve vatan uğruna toprağa düşenlerin ruhları şaad olsun. Minnettarız. Emanetçileriyiz.
Geçen yıl Atamızın İlkadımının 100. Yılında Samsun (hava muhalefetine rağmen) çok güzeldi. Tüm Türkiye buradaydı sanki. Bu yıl buruk geçecek maalesef. İnşallah seneye acısını çıkarırız.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Nice 19 Mayıslara, Türkiye Cumhuriyetimizin kurulmasında ve topraklarımızdan düşmanların temizlenmesinde emeği geçen herkesin başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ruhları şad olsun. Hepsini sevgi ve saygıyla anıyorum. Onlar bu mücadeleyi vermese ve bu cumhuriyeti kurmasaydı bu millet var olmayacaktı. 

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Haluk Şentürk yazdı:
Bülent Tarakçı yazdı:

Geçen yıl Atamızın İlkadımının 100. Yılında Samsun (hava muhalefetine rağmen) çok güzeldi. Tüm Türkiye buradaydı sanki. Bu yıl buruk geçecek maalesef. İnşallah seneye acısını çıkarırız.

Türkiye nin farklı illerinden gelen binlerce insan vardı. Müthiş bir kalabalıktı. Türk yıldızlarını beklemiş, dediğiniz gibi hava durumu sebebiyle solotürk le yetinmiştik. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Daha nice nice 19 Mayıs'lara inşallah.

Hepimize kutlu olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Mankal yazdı:

Hiç yorum yapmadan şuraya bırakayım şunu..

yEOLnp.jpg

alın tı mı bu foto?

Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Çağlar Bayur yazdı:

alın tı mı bu foto?

Evet alıntı..Emin olmak için araştırdım..Videoları da var..

Videosunu da buldum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

saati var mı?

bu gün 05:00 e kadar geri döndüm, bu kıyafet ile bir spiker yok

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

TRT özür dileyip bunu yapan personele soruşturma başlatmış. TRT'nin değil herhangi bir komplocunun yaptığı densizlik olduğunu düşünüyorum. Şu kadar hassas siyasi dönemde kimse böyle bir hatayı bilerek yapmaz çünkü.

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Eh, eğitimi silersek ülkeden, Atatürk sevgisini, Cumhuriyet'i gölgelersek, 29 Ekim ile 19 Mayıs'ın ayrımını yapamayacak adamları da TRT'de çalıştırırsak, olacağı bu.

Bunlar daha ne ki...

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

saati var mı?

Saat 07.00 bülteninde gerçekleşmiş hadise.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Çağlar Bayur yazdı:

saati var mı?

Sabah 6 ve 9 gibi haberler var..Videosu olmasa ben de inanmam..Zaten Atatürk posterleride sehven ters asılıyor bu ülkede..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hepimizin Atatürk'i anma, gençlik ve spor bayramı kutlu olsun. 

Başka bir ülke bilmiyorum ben, çocuğuna gencine bayram hediye edilen. Hediye edenlerin ve cumhuriyetin kıymetini bilmeliyiz. 

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...