İçeriğe Yönlendir

101. Yıl - 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!

Koray Demir

Recommended Posts

Tahir Ak
TRT özür dileyip bunu yapan personele soruşturma başlatmış. TRT'nin değil herhangi bir komplocunun yaptığı densizlik olduğunu düşünüyorum. Şu kadar hassas siyasi dönemde kimse böyle bir hatayı bilerek yapmaz çünkü.

Çok komplo aramaya gerek yok. Beceriksiz ve liyakatsiz insanlar göz önünde olunca böyle oluyor.

Kurtuluşumuzun ilk ateşi olan 19 mayıs Atatürk'ü anma gençlik spor bayramı kutlu olsun!
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Mankal yazdı:

Sabah 6 ve 9 gibi haberler var..Videosu olmasa ben de inanmam..Zaten Atatürk posterleride sehven ters asılıyor bu ülkede..

şok oldum evet varmış özür falan gelmiş yine

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tahir Ak yazdı:

Çok komplo aramaya gerek yok.

gaztedeki vahdettin, çocuk bayramı kutlayan arda felan .. gerçekten bayağı beceriksizler

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Eyüp Çetin yazdı:
TRT özür dileyip bunu yapan personele soruşturma başlatmış. TRT'nin değil herhangi bir komplocunun yaptığı densizlik olduğunu düşünüyorum. Şu kadar hassas siyasi dönemde kimse böyle bir hatayı bilerek yapmaz çünkü.

Bencede kesinlikle kasıt var. İnceleme sonucu uyarı verir geçiştirirler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Uzunoğlu yazdı:

Bencede kesinlikle kasıt var. İnceleme sonucu uyarı verir geçiştirirler.

Bir kaç defa gösterilmiş galiba.. Hiç mi yanlış olduğunu gören olmamış.. Hiç mi kimse aramamış, twitterdan yazmamış.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Gün içerisindeki haber bültenlerinde hep aynı görüntü gösterilmiş. Şimdi tweeter'da gördüm. Fotomontaj mı değil mi araştırmadım

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
Alptuğ Özcan yazdı:

Gün içerisindeki haber bültenlerinde hep aynı görüntü gösterilmiş. Şimdi tweeter'da gördüm. Fotomontaj mı değil mi araştırmadım

Fotomontaj değil  videosuda var. Yukarda paylaşılmış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Alptuğ Özcan yazdı:

Gün içerisindeki haber bültenlerinde hep aynı görüntü gösterilmiş.Fotomontaj mı değil mi araştırmadım

Hakan Gürsu yazdı:

Fotomontaj değil  videosuda var. Yukarda paylaşılmış. 

Fotomontaj mı değil mi dediğim kısım koyu renkle işaretlediğim kısım. Videoyu izlemiştim mesajı yazmadan önce

.6LMz0x.jpg

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Ben hiçbir şey anlamadım

19 Mayıs Atatürk'ü anma, Gençlik Ve Spor Bayramı olacak abi aslı.

Cumhuriyet Bayramını 29 Ekim günü kutluyoruz. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Ben yılbaşı biliyordum? Hindi gitti boşa desene

Hindi varsa kutlayacak birşey buluruz abi,yoldayım geliyorum

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Alpay Sumer

🇹🇷 Ulu Önder M.Kemal ATATÜRK Yeni Yaşın Kutlu Olsun.🇹🇷

Sevgi minnet ve Saygıyla...

Nice 102. Yıllara..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Biz hep senin yanında, hep gitmemizi istediğin yolda olacağız. #19mayıs #atatürk 8287cbc79fa718fe3ec84813e222eb25.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

19 mayıs Atatürk'ü anlama ve anma bayramımız kutlu olsun.

şimdilerde klimasız araba ile kumsala bile  inemez iken, kara yolu olmayan Samsun'a kalfa usülü imal edilmiş bir gemicik ile gitmeyi bile riskli görürdük zamane şartlarında... o zamanın şartlarında neler başarılmış neler....

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Birinci dünya harbi görmüş hızı 30km araç ile yollara düşmek. Toz toprak içinde yollarda kalmak. Her insana nasip olmaz. Kutlu olsun hepimize

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
(düzenlendi)

''Vatan sevgisi, cesaret ve bağımsızlık ruhuyla çıkılan her yol zaferi de beraberinde getirir.''

Daha güzel 19 Mayıslar dileğiyle, Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlarım.

tarihinde Muhammet Ali Deli tarafından düzenlendi
imla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Kağnılarla taşıdıkları top mermilerini evlatlarının yerine battaniyelere saran analarımızın kurduğu bu Cumhuriyet hep varolacak.İzmir işgal edildiğinde Vatan toprakları işgal edildiğinde  karşımızda kimler vardı asla unutmayacağız asla ilk kurşunu sıkan Hasan Tahsinide unutmayacağız bana çok şey anlatıyor.Emperyal devletlerin Mustafa Kemalden öğrenecekleri çok şey var yaktığı özgürlük ateşi insanlığın yolunu aydınlattı.

Şehidlerimizin Gazilerimizin yolları yolumuzdur Ay Yıldızlı bayrağımız emanetleridir bize emanettir.

19 Mayıs Atamızdan Atalarımızdan mirastır

Atatürkü anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bayram bizim bayramımız, nicelerine erişmek dileğiyle.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...