İçeriğe Yönlendir

Seyahat İzin Belgesi ve Sorular

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Servet Aydın

Yola mahkum araç sahipleri böyle kara kara plan yapar durur. Land var satılık yol dışı gider her yere gider. 150bin

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Yola mahkum araç sahipleri böyle kara kara plan yapar durur. Land var satılık yol dışı gider her yere gider. 150bin
Satılık 308 var
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

bu ikinci el piyasası ne olacak azizim :)

4 çeker tiguan var parası landrovere yetmeyene.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

bu ikinci el piyasası ne olacak azizim :)

Tiguana parası yetmeyen sorento var 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
bu ikinci el piyasası ne olacak azizim [emoji4]

140bin demekki satış rakamınız
Satılık 308 var

Ağaya land beleş
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bugünkü genelgede ceza da gelmiş şehir kısıtlamasını delmeye çalışna, bir  öncekinde var mıydı bakmamıştım ama

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

E devlette seyahat izin belgesi başvurusunda sadece otobüs ve özel araç için seçenek bulunuyor. Hava yolu ile gitmek isteyenler nasıl izin belgesi talep edecek?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Yanlız kalan ve yakınlarının yanına gitmek isteyen yaşlılar psikologtan yalnız kalmaması gerektiği gibi rapor alırlarsa seyahat izni alabilirler. Yasakların yumuşatılacağı bilgisini bugün bakanımoz verdi. Telefon uygulaması ile 30 günlük tek yön gidişlere izin çıkacakmış. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Serkan Karadağ yazdı:

E devlette seyahat izin belgesi başvurusunda sadece otobüs ve özel araç için seçenek bulunuyor. Hava yolu ile gitmek isteyenler nasıl izin belgesi talep edecek?

havayolu açılmadı henüz açılıncada onuda ekleyecekler. yine yokuşa sürerler. 

tuzla gebze arası fiat fiorino ile servis ( 2 kişi alıyor)  çeken eniştem elinde işyeri kağıdı ile hergün rahat bir şekilde girip çıkıyor.  evraka bakıyorlar geç diyorlar. asıl sıkıntı olanı ise şu: gidip gelmek 3 saat. 

ben hiç uğraşmazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Arkadaşlar iyi akşamlar, e devletten 65 yaş için seyahat izin belgesi için başvuru yaptım ama başvuruyu iptal edip yenisini düzenlemem gerekiyor. Fakat iptal butonu yada seçeneği yok. Bu başvuruyu nasıl iptal etmeliyim?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serhat Işık yazdı:

Arkadaşlar iyi akşamlar, e devletten 65 yaş için seyahat izin belgesi için başvuru yaptım ama başvuruyu iptal edip yenisini düzenlemem gerekiyor. Fakat iptal butonu yada seçeneği yok. Bu başvuruyu nasıl iptal etmeliyim?

yeniden başvur, ilk başvuru gibi başla? iptal seçeneği olmayabilir HES programında da çıkış yok programdan mesela

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
yeniden başvur, ilk başvuru gibi başla? iptal seçeneği olmayabilir HES programında da çıkış yok programdan mesela

1 gün sonra tekrar başvurabilinir diyor sistem. Yarın akşam tekrar deneyeceğim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Peki ayni il sinirlari icinde il merkezden ilceye gecisler problem oluyor mu?
Bir de arabada 2 cocuk var ise olayin boyutu degisir mi?
Il: balikesir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Sutay yazdı:

açıklmada 65 yaş üstü için her türlü seyahat için izin alınabilir deniyor, kısıtlı kısıtsız şehir içi dışı veya sokağa çıkma yasağı dahil izin alınabiliyor. ama 20 yaş altı için açıklama olmadı, onlara henüz seyahat izni yok

2 çocuk 3150 x2 = 6300 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

3150+ kabahatlar kanunundan da 350 yaziyorlarmis toplam 7bini geciyor.
Cocuklarin bakicisini (annane) almamiz lazim gitmisken de 4 gun cocuklarin da havasi degissin diyorduk. Evden eve.
7bin yazarlarsa cok lux olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Ben sistemden izin alırken iki yetişkin iki çocuk bilgisi girdim kaydı onayladı. Sıkıntı olsa onaylamazdı diye düşünüyorum. Kaldı ki çocukları yada torunları bırakacak yer yoksa ne olacak? 65 yaş üstüne de böyle izin vermişken bu nedenle seyahat edemeyecek mi? Bunu düşünmüş olmaları lazım diyorum ama dün kaymaklıktan bilgi aldık çoçuklara sokağa çıkma yasağı var dediler gidemezsiniz bilgisi verdiler. Bu konuda eksik bir uygulama ortaya koyuyorlar. Ya millete ceza geçirmek için yapıyorlar yada esnek uygulama yapıyorlar....
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kaldı ki çocukları yada torunları bırakacak yer yoksa ne olacak?

Serhat izin belki verirler ama bu durumda şunu demek istiyor.
GİTME
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Serhat Işık yazdı:

Ben sistemden izin alırken iki yetişkin iki çocuk bilgisi girdim kaydı onayladı. Sıkıntı olsa onaylamazdı diye düşünüyorum. Kaldı ki çocukları yada torunları bırakacak yer yoksa ne olacak? 65 yaş üstüne de böyle izin vermişken bu nedenle seyahat edemeyecek mi? Bunu düşünmüş olmaları lazım diyorum ama dün kaymaklıktan bilgi aldık çoçuklara sokağa çıkma yasağı var dediler gidemezsiniz bilgisi verdiler. Bu konuda eksik bir uygulama ortaya koyuyorlar. Ya millete ceza geçirmek için yapıyorlar yada esnek uygulama yapıyorlar....

Bence sorun etmezler ama o riski alıyorum derseniz denemek lazım. Beni dün Kırklareli girişinde çevirdiler, çocuk da yanımızdaydı. Hiçbir sıkıntı çıkarmadılar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serhat Işık yazdı:

Bu konuda eksik bir uygulama ortaya koyuyorlar.

maske dağıtımını takip etmedin sanırım? stokçular kazandı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Dün akşam eve döndüm, il sınırında hiiopp dediler, bayram izni eve dönüyorum dedim geçtim :D bana zaten heryer serbest :tongue:

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

E devletten 2 çocukla aynı il içinde başka ilçeye gitmek için iki kez izin talebinde bulunduk ikisine de olumsuz cevap geldi. Biz de vazgeçtik.Gidenlere sorduk o güzergahta kimseyi durdurmamislar. Ben gitsen kesin 7 binlik olurdum. Yazlığıma gidemiyorum. İlginç yani.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Ptt kimliği hiç bu kadar etkili olmamıştı 😊

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

7 binden korktum acikcasi cok iyi para [emoji2]oyuzden bayramda bir degisiklik yapip evde oturalim dedik. [emoji39]
Normalde ben calisma belgem ile yasakta bile gidebilirim ama cocuklar... Surekli enerji alip enerjiyi atacak yerleri yok.
Apartmanin otoparkinda biraz eglendirmeye calissak da yetmiyor.
Mustakil bahceli evin kiymeti bir kez daha kendini hissettirdi.
Annaneyi de yasak sonu gece yarisi alip gelecegiz artik..

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
7 binden korktum acikcasi cok iyi para [emoji2]oyuzden bayramda bir degisiklik yapip evde oturalim dedik. [emoji39]
Normalde ben calisma belgem ile yasakta bile gidebilirim ama cocuklar... Surekli enerji alip enerjiyi atacak yerleri yok.
Apartmanin otoparkinda biraz eglendirmeye calissak da yetmiyor.
Mustakil bahceli evin kiymeti bir kez daha kendini hissettirdi.
Annaneyi de yasak sonu gece yarisi alip gelecegiz artik..

Ben bugün babamın Türkiye gov hesabından 2. Kez izin belgesi aldım. Babam annem ben ve oğlum için izin belgesi onaylandı. Bir tanıdık vasıtasıyla da kaymakamlıktan da sordurdum. Bu izin belgesiyle çocuklar ile seyahat edebilirsiniz bilgisi aldım. Acaba forumda herhangi bir kaymakamlıkta görevli bir arkadaş var mı? Bilgi verebilir mi?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...