İçeriğe Yönlendir

Doğalgaz ve Elektrik Faturası

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Çağlar Bayur

kumucu mu kesmiş ? orada faturalara reklam mı alıyolrar :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Arif Aykın yazdı:

TTNET 50 Mbit hız sınırsız 12 ay 215 sonraki 12 ay 235 tl den anlaştım

bana çıkmıyor bu seçenek. Galiba kime hangi ödeme seçeneği çıkacağını türknet kendi seçiyor 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Mahmut Yıldız yazdı:

Ne faturası bu, iş yeri falan mı?

Yok Mahmut bey mesken :-). Sabah sabah şok etkisi yarattılar. Endeksi yanlış okumuşlar. 3000 m3'lük ufak bi yanlışlık. Sağolsun enerya yetkilileri hemen durumu çözdüler gün içerisinde tekrar sayacı okuyup düzeltme işlemi yapılacak. 

Geçmişte örnekleri vardı; sen bu faturayı öde eğer yanlışlık varsa biz düzeltir sana geri ödeme yaparız diyecekler diye korktum. Yoksa yanlışlık olduğu bariz belli idi. 

Çağlar Bayur yazdı:

Burası Nevşehir burada her şey mümkün :-D 3 buçuk yıldır faturanın üzerinde kuyumcu reklamı var. Herkes normal karşılıyor ve kimse bir şey demedi. Belki faturayı kuyumcuya yatırmaya giden bile olmuştur :D

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Murat Gedik yazdı:

Yok Mahmut bey mesken :-). Sabah sabah şok etkisi yarattılar. Endeksi yanlış okumuşlar. 3000 m3'lük ufak bi yanlışlık. Sağolsun enerya yetkilileri hemen durumu çözdüler gün içerisinde tekrar sayacı okuyup düzeltme işlemi yapılacak. 

Geçmişte örnekleri vardı; sen bu faturayı öde eğer yanlışlık varsa biz düzeltir sana geri ödeme yaparız diyecekler diye korktum. Yoksa yanlışlık olduğu bariz belli idi. 

Burası Nevşehir burada her şey mümkün :-D 3 buçuk yıldır faturanın üzerinde kuyumcu reklamı var. Herkes normal karşılıyor ve kimse bir şey demedi. Belki faturayı kuyumcuya yatırmaya giden bile olmuştur :D

Düzeltilmesi çok iyi olur. Valla bununla geçmiş olsun. 

Çağlar Bayur yazdı:

Bizde de reklam vardı faturalarda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
(düzenlendi)
Murat Gedik yazdı:

Evet arkadaşlar bugün itibariyle doğalgaz faturası rekoru bende. Bugün kapıya bırakılan faturama bakmamla birlikte şok geçirmem bir oldu. Yanlış görmüyorsunuz tam 16625 TL doğalgaz faturası gelmiş. 

GCnch.jpg

Faturayı hemen online olarak düzelttiler. Gelip okudular mı bilmiyorum ama yeni fatura 1120 TL. 

Murat Gedik yazdı:

tarihinde Murat Gedik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Gedik yazdı:

3 buçuk yıldır faturanın üzerinde kuyumcu reklamı var. Herkes normal karşılıyor

nevşehirde kuyumcu denince zaten çalışma şekilleri de başka sanırım, daha çok banka/faktroring/yatırım kuruluşu gibiler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Çağlar Bayur yazdı:

nevşehirde kuyumcu denince zaten çalışma şekilleri de başka sanırım, daha çok banka/faktroring/yatırım kuruluşu gibiler.

Aynen Çağlar abi. Nevşehir'e gelene kadar Nevşehir'in Türkiye'nin en zengin şehirlerinden biri olduğunu bilmiyordum 🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Gedik yazdı:

Aynen Çağlar abi. Nevşehir'e gelene kadar Nevşehir'in Türkiye'nin en zengin şehirlerinden biri olduğunu bilmiyordum 🙂

Zenginlerinden biri derken ?

Nüfusa göre en zengini. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Gedik yazdı:

taşı bile yüzbin yıllık yahu , buzdağı gibi zaten asıl şehir görünmüyor

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağlar Bayur yazdı:

taşı bile yüzbin yıllık yahu , buzdağı gibi zaten asıl şehir görünmüyor

Baba tarafım Nevşehirli. Babamı aramış muhtar, köyle babamlara miras kalan ev varmış. Bulduk gugılda sokak görselini, ev dedikleri şey kayaya oyulmuş mağara. Muhtemelen insanlık ile yaşıt :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Murat Sahın yazdı:

Baba tarafım Nevşehirli. Babamı aramış muhtar, köyle babamlara miras kalan ev varmış. Bulduk gugılda sokak görselini, ev dedikleri şey kayaya oyulmuş mağara. Muhtemelen insanlık ile yaşıt :D 

Öyle deme 1 2 sene önce 20 milyona satılık otel vardı. 10 milyonluk olanın oda sayısı az örnek link 😀

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-turistik-tesis-satilik-urgup-mustafapasa-sinasos-40-plus-oda-butik-otele-uygun-3-parsel-923880329/detay

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sahın yazdı:

Range rover dan renk beğen

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Tutankamun ile akrabalık falan var mı?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağlar Bayur yazdı:

Maalesef canım :) 

İlkay Başaran yazdı:

Tutankamun ile akrabalık falan var mı?

Varsa fena olmaz. Miras falan kalırdı belki.  

Metin Akbal yazdı:

Öyle deme 1 2 sene önce 20 milyona satılık otel vardı. 10 milyonluk olanın oda sayısı az örnek link 😀

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-turistik-tesis-satilik-urgup-mustafapasa-sinasos-40-plus-oda-butik-otele-uygun-3-parsel-923880329/detay

Yok bizimki bir oda, toplam bahçe dahil 13 metrekare, taş oda da yıkılmış :) Para etmiyordu yani. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sahın yazdı:

taş oda da yıkılmış

eskiden orada oda olduğuna şahitlik edilir m2 si milyon

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

Yav yan konuda adalet arıyor adam. Demekki fakir. Ne range roveri Çağlar abi. Bakma burada yok ev kaldı yok vb dediğine. Elini çok belli ediyor. :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Yav yan konuda adalet arıyor adam. Demekki fakir. Ne range roveri Çağlar abi. Bakma burada yok ev kaldı yok vb dediğine. Elini çok belli ediyor. :crazy:

yan konuda olan yan konuda kalır , gel çay var

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

yan konuda olan yan konuda kalır , gel çay var

Şort?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Şort?

olsun ama yani

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

cep/ev telefon taahütleri btiyor, maaşallah füze gibi olmuş yeni tarifeler. 4 kişilik çekirdek ailede cep /ev aylık 1000TL ye geliyor artık makul mantıklı tarifler ile

Abi turkcell tarifem bitti bu gece 75 tl den en uygun 180 tl gösterdi. Vodafone a geçtim taahhütsüz 94 tl 15gb 1000 dk 250 sms. Bacanak da telekoma geçti 30 gb 90 tl taahhütlü. Taşımak en ekonomik yol geldi bana.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

Vodafone a geçtim taahhütsüz 94 tl 15gb

bir sonraki ay kaç tl olacak

Köksal Yılmaz yazdı:

telekoma geçti 30 gb 90 tl taahhütlü.

o hangi tarife lem :s

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

Bad command or file name.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

Sapıtırsa yine değişirim abi :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

o hangi tarife lem :s

geçiş yapmaya zorluyorlar milleti. Elde tutmak isteyen yok

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...