İçeriğe Yönlendir

Ssangyong Kyron Alınır mı?

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

bu araçlara çok merak sardım. 

bilen arkadaşlardan tavsiye almak isterim. 

artısı eksisi. 

alınır mı alınmaz mı? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Motor ve alt yapı mercedes imzalı 2.0 dizeli arazide tozu dumana katıyor. Yakıt tüketimi Gebze bölgesinde 11 litreyi geçmiyor. Dıştan evet tipi pek estetik değil ama içi çok daha başarılı.

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Servet Aydın yazdı:

Motor ve alt yapı mercedes imzalı 2.0 dizeli arazide tozu dumana katıyor. Yakıt tüketimi Gebze bölgesinde 11 litreyi geçmiyor. Dıştan evet tipi pek estetik değil ama içi çok daha başarılı.

test videosu çok hoşuma gitti. bir kaç adım daha yaklaştım :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ümit, geçen kış canlı kanlı gördüm neler başardığını. Ve arkadaşta haşin kullanır. Kırılan dökülen yeri yok aracın. En güzel yanı arka koltukları. Geri yatıyor, ileri tamamen yatıyor. Yayla gibi oluyor içi

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Servet Aydın yazdı:

Ümit, geçen kış canlı kanlı gördüm neler başardığını. Ve arkadaşta haşin kullanır. Kırılan dökülen yeri yok aracın. En güzel yanı arka koltukları. Geri yatıyor, ileri tamamen yatıyor. Yayla gibi oluyor içi

bagajını görmüştüm otobüs garajında.adam memleketten gelenleri öyle güzel koyduki  benim arabaya sadece bir parçasını koyabilirdim belkide. 

bir baktım dahada alıyor yoh artık dedim. o  gün bugün takip ediyorum. 

şanzıman olayı korkutuyor beni.  çok arıza veriyor diyorlar. özellikle pickup araçlarında. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Şanzıman Mercedes 5gtronic, bırakın normal Mercedesleri' Amg serisilerin de bile olan şanzıman bütün üst perfomans motorlarındaki vites kutusu bu kutuya arıza çıkartan kullanıcı Pickup kasasında 20 torba çimento yük koyan tayfadır diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abartılırsa kırar döker her araç. Yağ değişimi periyoduna uyulacak alt yapının. Arkadaş şimdi de 2017 aldı yeni kasa. İki tane var artık. Biri dağda öteki yolda geziyor.

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Güzel tercih olur. Yetkili servis parça fiyatları da (şu an değişmiş midir bilmiyorum) sanayiden daha ucuzdu. Ve stokta birçok parçayı tutuyorlardı.  Son dönemde marka araziden çok şehir içi tatlı su cipleribe döndü. Önce yetkiliye uğrayıp örnek bir veya birkaç parça sorulup alınabilir. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Bunlar için aklımda deli  sorular vardı 

arkada maks yokmuş yük taşımak çok sıkıntı kapasite düşükmüş

Bu sebeple bana uymadı . Bilgi doğrumu ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Gök yazdı:

Bunlar için aklımda deli  sorular vardı 

arkada maks yokmuş yük taşımak çok sıkıntı kapasite düşükmüş

Bu sebeple bana uymadı . Bilgi doğrumu ?

Makas veya yay. Yük ile bağı yok, istihap haddi ne görünüyor baktın mı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ümit Türk yazdı:

test videosu çok hoşuma gitti. bir kaç adım daha yaklaştım :)

Demekki rusların o arabalar ile neler yaptığını izlesen direk alacaksın :)

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Demekki rusların o arabalar ile neler yaptığını izlesen direk alacaksın :)

o kadar haşat ediyorlar diyorsun :) korenin değilmiydi bu araç?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ümit Türk yazdı:

Evet kore olabilir ama votka ruslarda :)

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ümit Türk yazdı:

Aynen Güney Kore. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet kore olabilir ama votka ruslarda :)

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Yakın arkadaşımda vardı. Başından geçenler (hatırladığım kadarıyla) sağ ön aks kesti (manevra yaparken sağa oturdu), enjektör problemi yaşadı, sökerken içinde kırıldı. Harici sıkıntıları ufak tefekti. Satma sebebi yakıtıydı. Erzurum ‘da 12 lt altına inmiyordu. Genişliği ve arazi nitelikleri baya iyiydi ama “daha da almam” diyerek takasla 307 aldı. İkinci el piyasası da çok durgundu. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Gökhan Albayrak yazdı:

Yakın arkadaşımda vardı. Başından geçenler (hatırladığım kadarıyla) sağ ön aks kesti (manevra yaparken sağa oturdu), enjektör problemi yaşadı, sökerken içinde kırıldı. Harici sıkıntıları ufak tefekti. Satma sebebi yakıtıydı. Erzurum ‘da 12 lt altına inmiyordu. Genişliği ve arazi nitelikleri baya iyiydi ama “daha da almam” diyerek takasla 307 aldı. İkinci el piyasası da çok durgundu. 

genel olarak araştırdığımda çoğunluk memnun bulunduğum bölgede yani istanbul pendikte yakınımda yetkili serviside mevcut ayrıca satış bayiside var.  kararsızım....

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Bu SsangYong ların pickupları çalıştığım Dsi de baya var 2011 2012 modeller ve hepsi 400k km

yi geçmişler motorlarda çok sıkıntı yok hor kullanılmasına rağmen 4 ceker sistemide çok sıkıntı yaratmıyor. Motor sessiz. Ayni zamanda Toyota hiluxler var 2016 model onlardansa SsangYong seviliyor daha az sarsıyormuş süspansiyonları daha iyi diyorlar :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Ümit Türk yazdı:

genel olarak araştırdığımda çoğunluk memnun bulunduğum bölgede yani istanbul pendikte yakınımda yetkili serviside mevcut ayrıca satış bayiside var.  kararsızım....

Servisleri özelden kimi zaman daha düşük fiyat veriyormuş. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sinan Akgöl yazdı:

Sol arkada oturan bayağı dünyaya geldiğine pişman oldu video sonunda :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Motor ve alt yapı mercedes imzalı 2.0 dizeli arazide tozu dumana katıyor. Yakıt tüketimi Gebze bölgesinde 11 litreyi geçmiyor. Dıştan evet tipi pek estetik değil ama içi çok daha başarılı

2.0 motora geçtikten sonsarı ssanyong üretimi olarak biliyorum? teyit var mıdır?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

2.0 motora geçtikten sonsarı ssanyong üretimi olarak biliyorum? teyit var mıdır?

Kaputu açınca yıldız logosu bizi karşılıyor 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...