İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam; T5 Multivan

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Mustafa Arıkan
Ebrar Tüfek yazdı:

Şu malum virüs sebebinden dolayı gelmesi ayları yılları bulur mu ? 

Bilemiyorum ama benim de gelecek siparişlerim var. Bir tanesi geldi diğerlerini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bilemiyorum ama benim de gelecek siparişlerim var. Bir tanesi geldi diğerlerini bekliyorum.
Hemen kapat sayfayi bulastirma buraya [emoji16]
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mustafa Arıkan yazdı:

Tam parayı öderim bi ambargo koyarlar bende bu şans varken. Tr de bulamazmıyız abi ? Hem hastalıklı paket falan gelirse başıma bela açarım diye korkuyorum. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Ebrar Tüfek yazdı:

Tam parayı öderim bi ambargo koyarlar bende bu şans varken. Tr de bulamazmıyız abi ? Hem hastalıklı paket falan gelirse başıma bela açarım diye korkuyorum. :D

:) 

Şu an satan yok denk gelirse atarım sana.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mustafa Arıkan yazdı:

:) 

Şu an satan yok denk gelirse atarım sana.

Tamam abi, ben şu ambargo ve hastalık işini bir araştırayım herhangi bir sorun yoksa çinden de alabiliriz.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ebrar Tüfek yazdı:

Tamam abi, ben şu ambargo ve hastalık işini bir araştırayım herhangi bir sorun yoksa çinden de alabiliriz.

Bir süre hiç birsey alma ada cıne ayakbastı dıye karantınaya alındılar avrupalılar tekstıl sıparıslerını turkıyeye kaydırıyor farı eksık kalsın bosver 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Erkan Işık yazdı:

Bir süre hiç birsey alma ada cıne ayakbastı dıye karantınaya alındılar avrupalılar tekstıl sıparıslerını turkıyeye kaydırıyor farı eksık kalsın bosver 

Parçayı Türkiyede bulacağız ozaman. Tekstil siparişi konusuna çok sevindim ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bugün rüyamda 1.7 dti corsa aldığımı gördüm. Rüyalarım hep çıkar, hayırlısı bakalım. :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Samsuna uzun zamandır bu kadar kar yağmamıştı. Yollar kötü, beyefendi kış uykusunda. Kar erimeden kapıdan dışarı çıkartmayacağım. 360fc6720a8da29b2d03268433270aca.jpg

.817707d2ad316855f6676e49decaeb50.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Koltuk ısıtmalar çalışmıyordu, sigortası atmış yeni sigorta taktım, hala çalışmıyor sonra koltuğun altını söküp ısıtıcıya giden soketlere baktım, voltmetrem yoktu soketin artı eksi ucuna kablo ile ampül bağlayıp elektriğini kontrol ettim elektrik geliyor. İşi çözdük sigorta atmasının sebebi koltuğa deri döşeme yapılırken pedin içindeki malzemeyi kırmışlar, şase yapıp sigortayı attırmış. Koltuğa elektrik geliyor ama pedler kırık olduğu için ısıtmıyor. Şimdi sigorta değişti, haftaya ön iki koltuğu komple söküp sıfır ped takacağız. Mustafa abiye burdan teşekkür ediyorum, çok yardımı oldu. 0244883784706655e12fea7632208956.jpg2628579e4112674f0027364f5ec7c393.jpg1c619ba7bf5156f6ec61437b692a91a2.jpgfd905b53b6bd49b3df5cfd894db83bed.jpgc4ebd2f248c850361ae5009c3090550b.jpg211d5c0d29f72b60148a45f625a96156.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Okay Kaygusuz yazdı:

ucmayan araba bizim degildir :)

İyi uçurdular yani, bidaha sevdim arabayı :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Satamiyorsan fiyat yükselt. Ekonominin yeni ekolü

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Satamiyorsan fiyat yükselt. Ekonominin yeni ekolü

Yükseltince de satıyorlarmı acaba, komik yani şu arabaya 100 lira

Subwoofer tek bobinden elektrik alıyordu, şimdi iki bobine de elektrik kablosu verdim. Bakalım ses nasıl değişecek. c3f0e26bf8f59c70f831c4f54e020cdf.jpg

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)

Multivana ufak bi kardeş aldık bugün, ayrı bir konu açacağım haftaiçi.

Lpgli hypermile mod :)

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Babası sevgililer günü hediyesi almış Ebrar'a 😂😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Bu nerden çıktı şimdi. 

İnstagramdan 3 aydır konuşuyoruz ne alayım diye, neden şaşırdın :)Birazda ben hipermil yapayım

Hasan Sancak yazdı:

Babası sevgililer günü hediyesi almış Ebrar'a 😂😂

Babamla ciddi düşünüyoruz :D :D

@Mehmet Ozyurek  abi tapatalkdan arabanın konusunu açacağım wrong forum ıd ! Yazıyor açmıyor konuyu :(

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

İnstagramdan 3 aydır konuşuyoruz ne alayım diye, neden şaşırdın :)Birazda ben hipermil yapayım

Babamla ciddi düşünüyoruz :D :D

@Mehmet Ozyurek  abi tapatalkdan arabanın konusunu açacağım wrong forum ıd ! Yazıyor açmıyor konuyu :(

yahu senin daha araba almana çok vardı. Bu kadar çabuk beklemiyordum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ebrar Tüfek yazdı:

Bişeyler yanlış demekki.. 

Tarayıcıdan giriş yapıp oradan aç. Resimleri tapatalktan eklersin. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

yahu senin daha araba almana çok vardı. Bu kadar çabuk beklemiyordum. 

Evet normalde bu yaz multivanı satıp parasıyla 2 araba alacaktım, multivanı satmaya kıyamadım, babam da tamam satmadan bitane daha alırız ozaman dedi. Gittik aldık geldik. 15 binlik kamyonet palio ile uğraşmayacağım çok şükür, iyiki böyle yapmışım, evladım gibi baktığım multiyi de kaybetmemiş oldum. Şimdi multivan haftada 6 gün otoparkta yatacak, sadece uzun yola çıkacak. Lpgli clio ile şehir içi hypermile devam.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Bişeyler yanlış demekki.. 

Tarayıcıdan giriş yapıp oradan aç. Resimleri tapatalktan eklersin. 

Tamamdır, hemen açıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...