İçeriğe Yönlendir

Motor Yağlarının Aşındırma Testleri

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

İlla castrol mu olacak, ya da benim aldığım yağ spesifikasyonları karşılamıyor mu

o ticari kar için marka belirtilmesi durumu, arabaya konacak yağın specleri olur şu marka olacak diyemez firma

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

o ticari kar için marka belirtilmesi durumu, arabaya konacak yağın specleri olur şu marka olacak diyemez firma

abi mobil esp ile diğer fe 3000 farkı nedir, benim araca en iyi uyan yağ hangisi acaba.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Esp, dpf li araçlar için. Ancak kaliteli olduğu için dpf sizde de kullanıyoruz biz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

esp daha baba yağ kısaca, dpf nin kiri pasına dayanan bu yağ dps siz motorda kendini cennette sanır, o yüzden kullanıyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Nerde okudugumu hatirlamiyorum ama, dpfli araca uygun olan yagi dpfsiz araca kullanmak dusunulenin aksine kas yaparken goz cikarmaya sebep olabiliyor diye birsey hatirimda kalmis. Varmidir asli?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
A. Yıldırım Yıldız yazdı:

Nerde okudugumu hatirlamiyorum ama, dpfli araca uygun olan yagi dpfsiz araca kullanmak dusunulenin aksine kas yaparken goz cikarmaya sebep olabiliyor diye birsey hatirimda kalmis. Varmidir asli?

yoktur, çok daha dayanıklı ve kirleri tutma ve tuttuğunda niteliğini daha uzun süre kaybetmeme yeteneğine sahip yağlardır bu yağlar, yani yok öyle birşey.

Yorum bağlantısı
Ali Kangal

Bende dün değiştirdim castrol 5/30 titanyum 4lt koydular focus 2 dizel normal mi yağ.

e29a2a11d16a2fe320584fea2c812315.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...