İçeriğe Yönlendir

Hypermil Projem "Ayten"

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

32.saniyede bi cisim gördüm

5. element uydurma

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Aytenin son hali. Her gün işe gidip gidiyor. Masrafları şirket tarafından karşılanıyor. Kurumsal otomobil oldu artık minnak 

ydT_WedA0hf-Zo6n7mv9Bme6_b-AMfNeH3GpnA-C

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Ali Darbaz yazdı:

Masrafları şirket tarafından karşılanıyor.

O ne güzel şirketmiş öyle. Bizde arabayla gidip geliyoruz bizde talep ettik ama havamızı aldık:kafa:

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alptuğ Özcan yazdı:

O ne güzel şirketmiş öyle. Bizde arabayla gidip geliyoruz bizde talep ettik ama havamızı aldık:kafa:

En azından dizel ucuzladı. . O kadar abartacak bişiy yok. Haftada 200 tl civarı bir ödeme veriliyor. (yakıt ve yıpranma payı namına ) 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Ali Darbaz yazdı:

En azından dizel ucuzladı. . O kadar abartacak bişiy yok. Haftada 200 tl civarı bir ödeme veriliyor. (yakıt ve yıpranma payı namına ) 

Fiyatın önemi yok. Önemli olan firma beni kendi arabamla gelmeye zorluyorsa yol masraflarında da destek olması lazım. Ben aylık 200 TL'ye de razıydım. Size haftalık 200 TL verilmesi çok çok iyi

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mert Gulkokan yazdı:

Bizde günlük 14 tl verilmeye başlandı
Git gel 30 km yolum var ortalama 5 lt yakıyorum yolda

Sözde düşünceli değil öz'de düşünceli bir firmada çalışmak istedim hep:yes: Kısmet

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Lpg bayaa düştü haftalık 200 iyiymiş, samsunda shell 2.45 tl lpg

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ebrar Tüfek yazdı:

Lpg bayaa düştü haftalık 200 iyiymiş, samsunda shell 2.45 tl lpg

Her gün böyleyiz. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alptuğ Özcan yazdı:

Gidiş dönüş kaç km?

49,5 km  km civarı 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Ali Darbaz yazdı:

49,5 km  km civarı 

Şehiriçi olunca sanki daha uzunmuş gibi hissediyor insan:unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alptuğ Özcan yazdı:

Şehiriçi olunca sanki daha uzunmuş gibi hissediyor insan:unsure2:

80 km hızla gidiyor olmanında etkisi vardır :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ev ofis çalışma veya işe kendi arabası ile gitmek dolayısı ile firmanın dışarıya verdiği bazı ödemeleri kesip bunları çalışana vermesi normal. Vesile ile servis çekenler de külliyen battı daha da batacaklar bu gidiş ile

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Evden çıkınca arkaya takılan açık mavi kartal, dakika 8 transit servis, Ataşehir yolundaki beyaz d2 s60 Volvo, orta şeritten sağ yapan servis otobüsü. Volvo ile Kartalı sağ sinyal yaktırana kadar kovalarım. Stressiz giden insanı strese sokuyor hareketleri. Tertemiz sürüş gerilmeden tebrik ederim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Sinan Akgöl yazdı:

Evden çıkınca arkaya takılan açık mavi kartal, dakika 8 transit servis, Ataşehir yolundaki beyaz d2 s60 Volvo, orta şeritten sağ yapan servis otobüsü. Volvo ile Kartalı sağ sinyal yaktırana kadar kovalarım. Stressiz giden insanı strese sokuyor hareketleri. Tertemiz sürüş gerilmeden tebrik ederim. 

Ah o sinyali süs olarak görenler, sinyal yakarsam elektrik tüketimim artar diyenler, ah insan evladı gibi araç sürmeyenler ahhh, Allah sizi bildiği gibi yapsın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Metin Uzunoğlu yazdı:

Ah o sinyali süs olarak görenler, sinyal yakarsam elektrik tüketimim artar diyenler, ah insan evladı gibi araç sürmeyenler ahhh, Allah sizi bildiği gibi yapsın. 

Sinyal kolu 2 işlevi var onlar için 1 selektör 2 aksesuar asmak :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Metin Uzunoğlu yazdı:

Abi banamı diyorsun :( Benim sinyal kolumda ufak bir alan var , yukarı veya aşaği minik bir parmak hareketi ile 3 defa yanıp sönüyor. Otoban sinyali diyorlarmış. Şerit değiştirirken mümkün mertebe kullanırım. Sinyaleden ekonomi yapmam ben :( 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Abi banamı diyorsun :( Benim sinyal kolumda ufak bir alan var , yukarı veya aşaği minik bir parmak hareketi ile 3 defa yanıp sönüyor. Otoban sinyali diyorlarmış. Şerit değiştirirken mümkün mertebe kullanırım. Sinyaleden ekonomi yapmam ben :( 

Yok sana değil o sinyal vermeden şerit değiştiren araçları kullananlara..

Senin araç konuda çok birikiminin olduğunu biliyorum bazıları sinyal vermediğinde, farları açmadan gittiğinde arabanın km de yarısı kadar az yaktığını düşünüyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
ev ofis çalışma veya işe kendi arabası ile gitmek dolayısı ile firmanın dışarıya verdiği bazı ödemeleri kesip bunları çalışana vermesi normal. Vesile ile servis çekenler de külliyen battı daha da batacaklar bu gidiş ile

Yemek olarak günlük 21 tl ödeniyor

sodexho ya gideceğine ev ofis çalışanının kendisine gitmeli. doğru karar

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

sodexho ya gideceğine ev ofis çalışanının kendisine gitmeli. doğru karar

Günde 4 saat çalışıyoz abi bizde. Öğle yemeğide  servis ediyorlar. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

İlerde almak istediğim arabanın tüketimi

90 95 bandında 4.3 litre benzin yaktı. 

2000 devir ve 90 km yapıyor. 

7 ileri vitesli.Turbo motor 1.0 litre. 

Fark nedir. 

80 km süratte 2500 devir çeviren ayten 6.4 litre lpg yakıyır. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

2000 devir ve 90 km yapıyor. 

130 yapan da var. merso ve bmw sanzımanları

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

130 yapan da var. merso ve bmw sanzımanları

Abi onlar beni aşar. Devirin düşük olmasın değil yakıtın düşük olmasını istiyorum. 

Bakım vs de ucuz olacak. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...