İçeriğe Yönlendir

Mercedes E270 Cdi, Otomobilim

Önder Özcan

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
25 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Allah allah, öyle bir şey mi var? İlk kez duyuyorum. Nedir mantığı?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Ali Gök yazdı:

ne bu yav kır at zengin adam eski nokıa mı kullanır  ortada bıraksan çalmaz bile onu kimse :kutlama:

Amaç nokya kullanmak değil Ali, araçta hazır telefon kiti var, bir görüşme yaparken telefonu elime almak istemiyorum. Hem güvenlik hem ceza bakımından. Eller serbest telefon kullanmak için bunlar. Aracın teybinde donanım var, direksiyondan yese basıp görüşme yapma imkanı var. Ama bu imkanı bluetoothla değil nokya araç kitiyle veriyer o yılların teknolojisi :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Yav bu ozelligi deli  yurekte yusuf miroglu kullanirdi daha da kullanan gormedim boyle bir nokia araciligi ile 😂

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
3 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Amaç nokya kullanmak değil Ali, araçta hazır telefon kiti var, bir görüşme yaparken telefonu elime almak istemiyorum. Hem güvenlik hem ceza bakımından. Eller serbest telefon kullanmak için bunlar. Aracın teybinde donanım var, direksiyondan yese basıp görüşme yapma imkanı var. Ama bu imkanı bluetoothla değil nokya araç kitiyle veriyer o yılların teknolojisi :)

en iyisi ikiz sim kart almak. en son hangi sim kart aktifse diğeri pasif oluyordu eskiden (telsim/vodafone).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
8 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Ben şahidim. Mersoya bakmaya beraber gittik, Önder abi Focusta da Bluetooth bağlantıyla konuşuyordu.

Yaparsın yine inşallah abi. 👍🏼

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
Gökhan Albayrak
Önder Özcan
39 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

35 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

3 tane toki taksidi. 

Burada 3 te 1 fiyata var :)

https://www.ebay.co.uk/itm/Mercedes-Benz-Bluetooth-Adapter-B67875877-Fast-FREE-Post/123673488679?hash=item1ccb83ad27:g:0qoAAOSw3x9cfEuJ

49 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Ben şahidim. Mersoya bakmaya beraber gittik, Önder abi Focusta da Bluetooth bağlantıyla konuşuyordu.

Yaparsın yine inşallah abi. 👍🏼

Android alınacak yine, tüm sorunların ortak çözümü :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Burada 3 te 1 fiyata var :)

1 toki taksiti

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
13 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

3 tane toki taksidi. 

Mersoya binen tokide mi oturuyor ki :biggrin:

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Aracin 3. Stoptaki ledlerden sag bastaki 3 tanesi yanmiyordu. Nasil halledilir, komple yenisi mi, icinin ledi mi, nasil sökülür, nerden bulunur derken, cumartesi ogleden sonra 3. Stopu söktum.bagaj kapaginin halisinin kopcalarini cikartinca 3. Stopa ulasmak mumkun.
İcten söküp alinca, direk led kisim karsimiza cikiyor.

622e8079e60df2eefb2ae0fddd785689.jpg

Resimde gorulen alttaki 3 lrd yanmiyordu.
8efb2fa1cc63f504b2729ccee6dfaf62.jpg

Nasil yapmali, tamir olur mu falan dusunurken, uzerindekinin zaten serit oldugunu gordum. Yakindaki elektronikciye gidip serit led sordum, varmis. Ben daha bisey demeden elimden aldi uygun boyda ayarlayip yapistirip test edip geri verdi. 20 tl ucret karsiligi. Gayet de ne guzel oldu [emoji846]

0ef100a071b05564d85d1c6e680ad6eb.jpg

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Ali Gök

20 liraya yaptığına göre mercedesi görmedi heralde :D

güzel olmuş elinize sağlık ufak ayrıntılar dır arabayı diri tutan ufak ufak şeyleri önemsemeyince araba leşe dönüyor. ama böyle ufak ilgiler bile arabayı kondisyonlu gösteriyor güzel çalışma 💪

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
13 dakika önce, Ali Gök yazdı:

20 liraya yaptığına göre mercedesi görmedi heralde :D

güzel olmuş elinize sağlık ufak ayrıntılar dır arabayı diri tutan ufak ufak şeyleri önemsemeyince araba leşe dönüyor. ama böyle ufak ilgiler bile arabayı kondisyonlu gösteriyor güzel çalışma 💪

Sağol Ali ve gerçekten haklısın. Ufak ayrıntılar, üzerine düşmeyince büyük bir sorun olarak birikiyor. Elektronikçiye şu kadar iş için arabayla gider miyim :D 

Bu cumartesi mesaisiydi, bir de dün (sökülmüş) arka ayak aydınlatlara tesisat çekişim var ki anlatması 6 saat sürer :D

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Anlatmasi 6 saat suren calismayi yapmasi 6 ayı bulur herhalde [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Anlatmasi 6 saat suren calismayi yapmasi 6 ayı bulur herhalde emoji16.png

:) gerçekten zor anlatması. Aracın huyunu da bilmek gerekiyor. Örneğin normal yanan bir ampülü sök, geri tak yanmıyor. Kontak kapa aç yapacaksin. Kapılar uzun süre açık kalınca (içerde çalışırken kalıyor) akü korumaya geçiyor, tavan ve ayak aydınlatmalar yanmıyor. Bir süre kullanmak gerekiyor (ya da çalışması) İşte huyunu tam bilmek lazım.

Dün her iş bitti, ampulü bulamadım, akşam karanlığında sanayi dolaştım tabi heryer kapalı, sonunda benzinci marketinde buldum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Dua et bulmussun ya 6 ay ampul arasaydin default_smile.png
Ya sorun ampulu bulamamak degil, pazar gunu aksam ezanindan sonra lazim olmasi. Yoksa standart ampul [emoji846]
9ad43c6dc553f2deb3d61d71483a217a.jpg
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Güzel olmuş. Bu kasalarda hep görürdüm 3. stopta hem yanmayan olurdu. Daha önce değiştirmiş eski sahibi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çırağa söyle de bol foto çeksin abi, sen çalışırken zor olur :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
52 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Güzel olmuş. Bu kasalarda hep görürdüm 3. stopta hem yanmayan olurdu. Daha önce değiştirmiş eski sahibi :) 

Evet daha önce de değişmiş belli. Şerit led :)

34 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Orijinali neymiş.. w5w mi ?

Bilmiyorum :)

11 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Çırağa söyle de bol foto çeksin abi, sen çalışırken zor olur :)

Valla haklısın. Bu tür işlerde yanında bir kişi şart. Hem yardım edecek, hem arkadaşlık edecek hem de çekim yapacak :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bende yaklaşık, tahmini ,emin olmamakla beraber bir metreden fazla kırmızı LED var dı [emoji41] haberim olsa yada haber etseydin yarısını verebilirdim hem de belej
Kesene bereket.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Yaparsın yine inşallah abi. [emoji1360]
O zaman Emre den verileri alıyorum Önder abi ile konuşuyorum bi ara abartmışım, sen nerden biliyon yaaa dedi bana :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ama araç hakkında o zamanki düşüncelerim ile şimdiki düşüncelerim birbirinden tamamen farklı.

Mersolar hakkındaki düşüncelerim de değişti 🙂 Seni biraz yanıltmış olabilirim 😎

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
13 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

O zaman Emre den verileri alıyorum Önder abi ile konuşuyorum bi ara abartmışım, sen nerden biliyon yaaa dedi bana :)

37 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Ama araç hakkında o zamanki düşüncelerim ile şimdiki düşüncelerim birbirinden tamamen farklı.

Mersolar hakkındaki düşüncelerim de değişti 🙂 Seni biraz yanıltmış olabilirim 😎

"İbi bin ilsim ilmim bi iribiyi.." :D

Diyordu Emre kulağıma :) Fikri değişmiş demek ki.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...