İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Wireless şarj olmazsa olmaz dedik. Tak çalıştır sistem. Küllük çıkıyor yerine ünite takılıyor. Sabit dişi çakmak yuvasına denk gelen soket sabitleme işini görüyor. Harici 5 volt 2 amper çıkış kenarda hazır kıta bekliyor

2b55c0a945e962c324344712a10c6678.jpg95a5d3c0f0d79a3d47eb1abbcc6c1dbe.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

İlk önce git iki sis al onları tak abi, böyle bırındırık şeylerle uğraşıp durma :D

Ben olsan o sürgülü yerin altına monte ederdim, ona göre hafif traşlayıp tekrar açılıp kapanmasını sağlar ve direkt telefonu sürgü kapalıyken üstüne bırakır geçerdim. 
Ama o ben ben değilim artık :D :D

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Servet Aydın yazdı:

Wireless şarj olmazsa olmaz dedik. Tak çalıştır sistem. Küllük çıkıyor yerine ünite takılıyor. Sabit dişi çakmak yuvasına denk gelen soket sabitleme işini görüyor. Harici 5 volt 2 amper çıkış kenarda hazır kıta bekliyor

Serit takip, tabela okuma, hayalet gosterge, otomatik park yapan arkadas var Ankarada lazim olursa :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlk önce git iki sis al onları tak abi, böyle bırındırık şeylerle uğraşıp durma [emoji3]
Ben olsan o sürgülü yerin altına monte ederdim, ona göre hafif traşlayıp tekrar açılıp kapanmasını sağlar ve direkt telefonu sürgü kapalıyken üstüne bırakır geçerdim. 
Ama o ben ben değilim artık [emoji3] [emoji3]

Ne gerek var sağı solu kesip biçmeye. Sürgülü bölüm kapanıyor zaten [emoji533]
insanların derdine bak :D

Çok madur haldeydim ama
Serit takip, tabela okuma, hayalet gosterge, otomatik park yapan arkadas var Ankarada lazim olursa default_smile.png

Para ver fikir verme
USB nin birinin konumu yanlış.

Nalakası yok.
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Çok madur haldeydim ama

kibarca yazdım vallahi, anlamışsınızdır.

o soldaki yuvarlak buton ne dir bilemedim ama oraya 50 kuşur yakışır dolmuşçu işi.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Hasan Karabekiroglu yazdı:

USB nin birinin konumu yanlış.

Evet yanlış,

Servet Aydın yazdı:

...

Nalakası yok.

Ne takacaksın oraya. Nasıl takacaksın. üstten konsol engellemeyecek mi? Flash disc takman gerekse, ya da şarj kaplosu? Nasıl geçecek üstten?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Çok güzel olmuş elinize sağlık. belki hatırlarsın mondeo için wireless şarj konuşmuştuk. yeri hazır tesisatı yoktu. acil ihtiyaç olmadığı ve  ebay dan almak pahalı olduğu için ihtiyaç duymuyorum ama maliyetine göre düşünebilirim. en önemli nokta telefonumun patlamaması lazım 😉 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Servet Aydın yazdı:

Hayırlı olsun. Bu araç hangi paket ki hala döndürmeli klima ayarı olan d sınıfı kaldı mı ya :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Tahir Ak yazdı:

Hayırlı olsun. Bu araç hangi paket ki hala döndürmeli klima ayarı olan d sınıfı kaldı mı ya :)

Sus susss 😆

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Hayırlı olsun. Bu araç hangi paket ki hala döndürmeli klima ayarı olan d sınıfı kaldı mı ya default_smile.png

Oldu olacak füze at

Çok güzel olmuş elinize sağlık. belki hatırlarsın mondeo için wireless şarj konuşmuştuk. yeri hazır tesisatı yoktu. acil ihtiyaç olmadığı ve  ebay dan almak pahalı olduğu için ihtiyaç duymuyorum ama maliyetine göre düşünebilirim. en önemli nokta telefonumun patlamaması lazım [emoji6] 

Valla patlama olayı ne olacak bilmiyorum hocam [emoji16]

Metin hocam mondeo için görsel paylaştı. Adamlar yapmış aga. Her yerinden kalite akıyor. Bendeki ile virajda telefon uçuyor sağ koltuğa [emoji88]

07db77f48134ba9b9ddbc64061da0bd4.jpg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sanki kaygan bi yüzeyi varmış gibi. Telefon sağa sola savrulup vurmasın? 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Orası yumuşak dokulu lastik gibi kayma yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Pasata takılan sert ve evet kayıyor.. Kılıf silikon olduğu için tutuyor. Mondeo için havuz tip olan şahane. Malesef vw için bulamadım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Ne gerek var sağı solu kesip biçmeye. Sürgülü bölüm kapanıyor zaten emoji533.png

içini de kullanırdın abi, misal sis farı düğmesi takılabilirdi. hem de çevirmeli.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Bendeki ile virajda telefon uçuyor sağ koltuğa emoji88.png

Viraja kaçla giriyorsun ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Kaydırmaz ped konulabilir 
Şöyle bir şey

Mesafe milimetrik olmalı ki okusun sensör. Bulacağım bir formül
içini de kullanırdın abi, misal sis farı düğmesi takılabilirdi. hem de çevirmeli.

Hiçbir iklimde sis farı işe yaramaz. Araçların yapıları uygun değil konum olarak

Viraja kaçla giriyorsun ?

ee öö şey
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Wireless şarj

ne O konuyu bile anlamadım?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Uygulamalı göstereyim

uzun sürer tekniğini incelemem lazım kalmalı bende

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...